כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בגדים זהו נושא מאוד מגובש ישנן כאלה שאוהבות לא להשקיע יותר מדי בלבושן וישנן כאלה שאוהבות ויש כאלה שאוהבות מאוד וכל אחת מהן יכולה להיות מכל הקבוצות ולא מחויבת להיות בקבוצה אחת של בגדים בלבד, עם הזמן הכול יכול להשתנות.

בגדי נשים זהו נושא מגוון ומסוגנן כל פעם מחדש ישנו שינוי (שאפשרי לבחור בו) וישנו חידוש. אופנה באה ואופנה חולפת מה שחשבנו על סוגיה מסוימת של בגדים פעם הכי הולך היום, מותגים קמים ומותגים הולכים.. הטעם משתנה עם הזמן. זמינות הבגדים נמצאת בכל מקום.. באינטרנט ובחנויות.

האמת החשובה באמת היא מי אנחנו באמת ואיפה הכי שווה ומשתלם לנו לבזבז את הכסף, האם על כל חידוש? או האם על הטעם האישי שלי? האם אני רוצה לבטא את עצמי? או שאני בוחרת במה שמפרסמים?.. אין כמו להיות אישה ששלמה עם עצמה והולכת אחרי הבחירות האישיות שלה- זה הכי משתלם. בכל אחת קיים הקסם האישי והמיוחד שלה אי אפשר לפסול אף אחת על פי טעמה האישי ועם היא רוצה להפגין אותו ביצירתיות של עצמה אז שתילך על זה.

הטיפוח הוא דבר היגייני וחשוב. הצריכה נחשבת כשהיא באה עם טעם עצמי לטובה כפליים, לכל דבר ישנם יתרונות וחסרונות אנחנו צריכים לאזן הכול בצורה מסוימת שתהיה לנו לגאווה, שימחה…. אך גם לרדוף, להתעניין אחרי ההתקדמות החידושים של מה שמוצע בחנויות הוא מעולה. חופש הבחירה אין חוק הקובע מה מותר לנו ללבוש ומה אסור (חוץ ממסגרות מסוימות).

המחיר משתלם כמו שהמוצר משתלם לך, איכות המוצר תלויה בך. עוד איננה האישה שמתלבשת בבגדים פעם אחת לכל החיים בכל אורך חייה, פריט לבוש נלבש כמות פעמים מסוימת. הצניעות, החשיפות השילוב.. מה שאת בוחרת להתאים לעצמך. כל עוד אפשרות הבחירה בידינו העדיפות היא להשתמש בה. כל עוד יש אופציות למה שלא נשתמש בהן?

בגדי נשים מיוצרים לכל סוגי הנשים אך ביום הגדול שלך- החתונה. שמלת הכלה מיועדת רק לך. בגדי הנשים המיוצרים בכלל המקומות מיועדים לרצות את טעמך כך שאין מצב שלא תאהבי את כלל פריטי הלבוש הנמכרים.

בנוסף לכל את יכולה להשתמש בבגדים על ידי קריירה, עיסוק, עצמאות, עסק או שכירה ולהתפתח משם. ביכולותיך גם לתת לעוד נשים מטעמך האישי על ידי יצירה שלך אישית בייצור בגדים על פי טעמך. לכל אחת יש טעם אישי ואף אחד לא אמור לפסול זאת. הטעם האישי גודל עם השנים עם הזמן, משתנה, מצטבר ונרכש.

שהרעיונות והיצירתיות לא יפסיקו אף פעם, שיבואו בשפע. לכל אחת חשוב להיראות טוב. חשוב מאוד לא להתמקד רק בחיצוניות ולשים פס על הפנימיות, מפני שהפנימיות משפיעה על החיצוניות. העובדה שדברים משתנים ומתפתחים זו היא יצירה בפני עצמה.

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0