כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תנאי שימוש

תנאי שימוש - תקנון האתר

 

מבוא

1.       תקנון זה מהווה הסכם משפטי מחייב. הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש שייעשה על ידך (להלן: "המשתמש") htofashion (להלן: "האתר") ועל כל רכישה שתתבצע על ידך באמצעות האתר, לרבות רכישה באמצעות אפליקצייה ו/או רכישה טלפונית, ומהווים הסכם מחייב בינך לבין שיווק ופרסום (להלן: "מפעילי האתר"). קרא תקנון זה במלואו ובעיון. כותרות התקנון והסעיפים הנן לצרכי נוחות בלבד. למען הסר ספק, תקנון זה יחייב גם כל ספק כלפי מפעילי האתר, ובכל מקרה שהוא, לא ייראה כהסכם לטובת צד שלישי כלשהו.

 

2.       שינויים בתקנון. תקנון זה ניתן לשינוי בכל עת ע"י מפעילי האתר, על פי שיקול דעתה הבלעדי.

 

3.       מובהר בזאת, כי מפעילי האתר רשאים לערוך ו/או לתקן ו/או להוסיף ו/או למחוק ו/או לא לשקלל ו/או לא להציג כלל כל פריט תוכן או כל חלק ממנו, והכל מבלי שתהא מחויבת להודיע על כך מראש או בדיעבד.

 

4.       מפעילי האתר רשאים להציג את התכנים או חלקם באופן אוטומטי. כל התכנים מוצגים כמו שהם מבלי לבדוק את אמיתותם ו/או דיוקם, מפעילי האתר לא ישאו באחריות מכל מין וסוג שהוא לנזקים ישירים או עקיפים ככל שיגרמו לצד כלשהו, לרבות למשתמשים, כתוצאה ו/או בקשר עם התכנים.  

 

 

5.       גלישה באתר ו/או רכישת מוצרים או שירותים המוצעים למכירה בו, מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג לפי התקנון. לכן אם אינך מסכים לתנאי מתנאיו הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר.

 

6.       אתר htofashion.co.il (להלן: "האתר") המופעל ע"י חברת ש(להלן: "שיווק ופרסום" ו/או "החברה") ומשמש גם בתור אתר מכירות לביגוד, ציוד ואביזרי אופנה המופיעים באתר והמוצעים למכירה (להלן: "המוצר").

 

7.       מפעילי האתר רשאים לפרסם באתר, או בכל אמצעי או מדיה אחרים, את התכנים ו/או חלק מהם, לרבות נתוני משובי משתמשים או כל חלק מהם ו/או לעשות בהם שימוש לכל מטרה אחרת, לרבות פרסום ושיווק האתר, ולמשתמשים לא תהא כל טענה כנגד פרסום כאמור.

 

8.       האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.

 

9.       הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה.

 

10.   עצם רכישת המוצר באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן. התקנון מהווה חוזה מחייב בינך לבין החברה.

 

11.   אין לעשות באתר או באמצעותו כל שימוש למטרות בלתי חוקיות.

 

12.   ההרשמה כמנוי מיועד לגילאי 18 ומעלה. בהרשמתך הנך מצהיר כי גילך אכן מעל 18

שנה. הרישום לאתר מוגבל ביצירת חשבון יחיד לכל משתמש/ת. החברה שומרת לעצמה את הזכות להסיר חשבונות כפולים.

 

13.   הרישום באתר הוא לשימוש האישי והבלעדי של הגולש. הגולש רשאי להעביר את הרשאת השימוש לאדם אחר כלשהו על פי בחירתו. חובה מיוחדת לדייק לחלוטין בכל הפרטים האישיים הנדרשים לצורך הרישום ולצורך הקשר השוטף עם המנוי.

 

14.   אין לפרסם או להעביר באמצעות האתר כל מידע שהוא שקרי, מעליב, משמיץ, מאיים, פוגע בפרטיות הזולת, פורנוגרפי, בעל אופי מיני, גזעני, או בלתי חוקי.

 

15.   הנך אחראי באופן בלעדי לנכונות המידע אותו תפרסם או תעביר באמצעות האתר. הנהלת האתר אינה מקבלת על עצמה כל אחריות לתכנים המפורסמים או מועברים בין המנויים.

 

16.   אין לעשות באתר כל שימוש מסחרי בדרך של משלוח פרסומות או בכל דרך אחרת.

 

17.   הנך מצהיר כי ידוע לך שלהנהלת האתר אין כל יכולת או אפשרות לבדוק, לנפות או לסנן

את המנויים הנרשמים לאתר.

 

18.   בכוונת הנהלת האתר כי האתר ושירותיו יהיו זמינים בכל עת. יחד עם זאת אין ביכולת   הנהלת האתר להתחייב לזמינות רצופה ללא תקלות וללא "נפילות". כמו כן רשאים הנהלת האתר להפסיק את השימוש באתר מעת לעת לצורכי תחזוקתו וארגונו. לא יינתן כל פיצוי כספי/זיכוי בשל תקלות או הפסקות בשירות.

 

19.   מפעילי האתר, רשאים לבטל כל הזמנה ו/או למנוע ממשתמש או ספק מלהשתתף באתר, באמצעות חסימתו, לרבות בכל אחד מהמקרים הבאים, אשר אינם מהווים רשימה סופית:

 

המשתמש ביצע מעשה או מחדל שיש בו כדי לפגוע במפעילי האתר ו/או במי מטעמם ו/או בפעילות התקינה של האתר ו/או במי מהספקים ו/או בצד ג' כלשהו, המשתמש מסר בעת ההרשמה ו/או לאחר מכן, בכתב או בטלפון, פרטים שגויים, ביצוע מעשה בלתי חוקי ו/או עבר על הוראות הדין, הפרת תנאי מתנאי התקנון, הפרה של הגנת הצרכן/ביטול עסקה/מכירה ו/או כשל תמורה, משתמש האתר ניסה למכור מוצר או שירות לצד ג' או לסחור בו, או במקרה וקרתה תקלה או טעות או שגיאת כתיב בתיאור אחד ממוצרי האתר, מדובר על טעות חריגה וברורה שהיא חריגה, כגון בגד שעלותו היא 200 שקלים, ובטעות חריגה נרשם שעלותו היא 2 אגורות שהרי ברור שהטעות היא לא הגיונית, או טעות בתיאור המצור כגון שרשום על "מעיל" שהוא "מכנס קצר" ברור שזה טעות חריגה ולא הגיונית.

 

20.   תמונות המוצרים המופיעות באתר נועדו להמחשה בלבד, וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר, חלקן או כולן, לבין המוצרים הנמכרים בפועל.

 

 

 

 

 

 

 

רכישה באתר

 

21.   האתר מאפשר ללקוחות קנייה נוחה, קלה ובטוחה של המוצר באמצעות האינטרנט. תנאי השימוש באתר חלים על השימוש באתר ובשירותים הכלולים בו באמצעות כל מחשב או מכשיר תקשורת אחר (כדוגמת טלפון סלולרי, מחשבי כף יד למיניהם וכיו״ב). כמו כן הם חלים על השימוש באתר בין אם באמצעות רשת האינטרנט, ובין אם באמצעות כל רשת או אמצעי תקשורת אחרים.

 

22.   ניתן לרכוש את המוצר באתר בכל עת עד לגמר המלאי.

 

23.   הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי/אפליקציית ביט/פייבוקס/PAY, או העברה בנקאית (כל אלו אפשר לשלם ביצירת קשר באתר דרך הוואטספ או האימייל שבאתר, במידה ויתקבל תשלום בכרטיס אשראי העסקה תתבצע לאחר אישורה ע"י חברת האשראי, וכן הדבר לגבי אפליקציות ביט/פייבוקס/PAY.

 

24.   מחיר המוצר באתר כולל את המע"מ .

 

25.   החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצר בכל עת וכן לשלול זכות רכישה באתר מכירות על פי שיקול דעתה.

 

 

ביטול עסקה ומדיניות החזרת מוצרים

 

26.   האמור בסעיף זה כפוף לחוק הגנת הצרכן התשמ”א 1981 (להלן: החוק) ולתקנותיו.

 

27.   ניתן לבטל את העסקה באמצעות פניה בדואר אלקטרוני לשירות הלקוחות של האתר או בוואטספ בלבד, ביטול העסקה יהיה בתוקף אך ורק לאחר קבלת דואר אלקטרוני/בוואטספ חוזר ממפעילי האתר המאשר את הבקשה לביטול העסקה.

 

28.   ביטול ההזמנה אפשרי החל מיום ביצוע ההזמנה ועד 14 יום (ארבעה עשר ימים) מיום קבלת ההזמנה על ידי הלקוח.

 

29.   במקרה של ביטול עסקה לאחר שנשלח המוצר אל הלקוח, באחריות הלקוח להשיב את המוצר באחריותו ועל חשבונו למען החברה (עלות המשלוח חלה על הלקוח), תוך 14 יום מרגע קבלת דוא"ל/או הודעת וואטספ, מאת החברה/בעלי האתר המאשר את ביטול העסקה כאמור לעיל.

 

30.   לאחר קבלת המוצר חזרה במשרדי החברה, יינתן זיכוי כספי בניכוי 5% (או בניכוי 100 ש״ח, הנמוך מביניהם) ובניכוי דמי המשלוח שנגבו מהלקוח (במקרה של ביטול שלא מחמת פגם או אי התאמה, משתמש שקיבל את המוצר ידאג להחזירו לספק שפרטיו יימסרו לו על ידי מפעילי האתר במקום עסקו, על חשבונו, לקוח שיבקש כי המוצר ייאסף מהמקום בו נמסר לו או כל מקום אחר, בכפוף לאישור מפעילי האתר, יישא בעלות דמי משלוח בגין ההובלה) – הזיכוי יינתן בתנאי שהמוצר יוחזר בצירוף החשבונית ובאריזתו המקורית ללא שימוש ו/או פגם ו/או נזק, זיכוי הלקוח בהחזר כספי יבוצע ע”י זיכוי אמצעי התשלום בו שילם הלקוח עבור ההזמנה אותה ביטל, זאת תוך 14 ימי עסקים. במידה והמוצר הוחזר שלא כאמור בסעיף זה, הלקוח לא יהא זכאי לזיכוי כספי.

 

31.   מדיניות ביטול העסקה המפורטת לעיל תחול רק ביחס למוצרים שנרכשו באתר. מפעילי האתר לא יטפלו בהחזרת מוצרים שנרכשו באמצעות מקור אחר.

 

32.   אם בשל חוסרים במלאי, יוזמנו מוצרים שלא יימצאו במלאי – יזוכה הלקוח, ויישלח אליו אימייל/או וואטספ עדכון על ביצוע הזיכוי כמפורט לעיל.

 

33.   ביטול עסקה הינו שלב סופי, ולא תהיינה למשתמש טענות נוספות כנגד הספק או מפעילי האתר.

 

34.   ביטול העסקה יתאפשר אם מתקיימים כל התנאים הבאים:

ערך המוצר הנרכש עולה על 50 ש"ח.

המוצר לא נפגם והרוכש לא עשה בו כל שימוש.

המוצר הוחזר לעסק.

הלבשה תחתונה ובגדי ים.

תכשיט שמחירו גבוה מ-3000 ש"ח, למעט שעונים.

 

 

 

אחריות האתר ומפעילי האתר

 

35.   בכפוף למגבלות האחריות החלות בדין החל, החברה ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר ו/או עקיף שיגרם למשתמש ו/או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר, בניגוד להוראות תקנון זה או בגין מעשים או מחדלים של המשתמש ו/או צדדים שלישיים, לרבות, ומבלי לגרוע, ספקי תקשורת (לרבות בקשר לתקלה ו/או לשיבוש, זמני או קבוע, בקווי התקשורת) ו/או בגין גישה בלתי מורשית, התקפות, פריצה וחדירה למידע (או ניסיון לבצע כל אחד מאלה) באמצעות קווי תקשורת או רשת תקשורת אחרת ו/או בגין שירותי שילוח ו/או איסוף המשלוחים.

 

36.   בכל מקרה, בכפוף למגבלות האחריות החלות בדין החל, תהא עילת התביעה אשר תהא, גבול אחריותה של החברה לא יעלה על סך התשלומים ששילם המשתמש לחברה, ובכל מקרה החברה לא תהיה אחראית לנזק תוצאתי או עקיף, לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא.

 

37.   למפעילי האתר אין כל דרך להתחקות אחר זהות המשתמשים באתר ומניעיהם, ואין ולא תהיה להם כל אחריות בקשר אליהם, אחריותה הבלעדית והממצה של מפעילי האתר לגבי ספקים תהיה למסירת פרטיהם של המשתמשים, ועם מסירת הפרטים כאמור יהיו מפעילי האתר משוחררים מכל חובה אחרת, והמשתמש ייראה כמי שמיצה את זכויותיו כלפי מפעילי האתר באותו עניין.

 

38.   אין לראות בהצגת תכנים באתר, לרבות משובי משתמשים או בנתונים המועלים בהם והצגתם משום חוות דעת ו/או המלצה ו/או עידוד מטעם מפעילי האתר ביחס לספקים ו/או למוצרים ו/או לשירותים אשר הוצגו, ואין להסתמך עליהם.

 

39.   מפעילי האתר לא יהיו אחראיים לתכנים המפורסמים בקישורים הקיימים באתר כגון פרסומות, באנרים וכדומה המובילים לאתרים אחרים אליהם ניתן להגיע דרך אותם קישורים.

 

40.   מפעילי האתר עושים הכל כדי לשמור על תקינות פעילותו של האתר. יחד עם זאת, מפעילי האתר אינם מתחייבים שהשירות באתר לא יופרע, יינתן כסדרו בלא הפסקות קלקולים או תקלות, לרבות תקלות בחומרה, באתר בשרתים, והיא לא תהיה אחראית באופן כלשהו לתקלות ו/או שיבושים ברשת האינטרנט העולמית ו/או בקווי בזק ו/או בקווי התקשורת הבין – לאומיים המאפשרים את שירותי הגישה באינטרנט לאתר, מבלי לגרוע מהאמור, מפעילי האתר לא תישא במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי לכל בעיה טכנית המונעת ממך מלהזמין מוצר באמצעות האתר ו/או לעדכן הזמנה ו/או לבצע פעולה כלשהי באמצעות האתר.

 

41.   העדר אחריות לפעולות בניגוד לחוק. מפעילי האתר לא תישא בכל אחריות לפעילות בלתי חוקית שתיעשה על ידי משתתפים באתר במהלך המכירות בו או בגין כל גורם אחר.

 

 

מדיניות משלוחים

 

42.   זמן אספקת המוצר הינו עד 30 ימי עסקים.

 

43.   מחיר המוצר אינו כולל את מחיר המשלוח, אלא אם צוין אחרת באתר החברה לגבי מבצע ו/או מוצר ספציפי. החברה תדאג לאספקת המוצר ללקוח לכתובת שהוקלדה על ידו בעת ביצוע הרכישה באתר מכירות, המשלוח יתבצע על ידי האפשריות הבאות:        

(ב) מוסכם על הצדדים שהאתר אינו לוקח אחריות במידה ולקוח מסרב לאסוף או לקבל את המשלוח מנקודת השירות/איסוף, או על ידי שליח, והאתר לא יזכה את הלקוח ולא ישלח בשנית מוצר לאחר החזרתו מנקודת המסירה/איסוף.

 

44.   שליח  עד הבית – באמצעות דואר ישראל או באמצעות שירות משלוחים אחר לכתובת שנמסרה על ידי הלקוח במועד ביצוע ההזמנה, אספקת המוצרים לבית הלקוח באמצעות שירות המשלוחים או שירות הדואר תהייה בהתאם לתנאי חברת המשלוחים או דואר ישראל (בהתאמה) וכפוף לאזורי החלוקה שלהם, ליישובים מסוימים ו/או מרוחקים ייתכן ויהא שינוי במחיר המשלוח, אזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית כפי שיוגדרו מעת לעת על ידי מערכת הביטחון ו/או גורמי האכיפה, מפעילי האתר ו/או הספקים יהיו רשאים לספק את המוצרים ללקוחות במקום סמוך מקובל, אשר יתואם עימם מראש, במקרה והלקוח גר מזמין משלוח לאזור שאינו בקווי החלוקה של חברת השליחויות מפעילי האתר/חברת השליחויות ייצרו קשר עם הלקוח על-מנת לאשר את המחיר, בטרם שליחתו.

 

45.   דואר רשום עם אישור מסירה – המשלוח ישלח בחבילה בדואר בהתאם לנהלי דואר ישראל.

 

46.   דמי המשלוח המפורטים באתר אינם כוללים הובלה חריגה כגון  הובלה הדורשת אמצעים מיוחדים לצורך הכנסת המוצר לבית הלקוח ו/או לשם העלאתו לבית הלקוח לרבות באמצעות פירוק ו/או מנוף ו/או כח אדם נוסף.  במקרה של הובלה חריגה ו/או משלוח מחוץ לישראל כאמור, מפעילי האתר ו/או הספקים רשאים לגבות תשלום נוסף בהתאם למפורט בדף המכירה של המוצר, ו/או כפי שיאושר טלפונית או אחרת באופן פרטני מול הלקוח.

 

47.   חישוב זמני אספקת המוצרים/שירותים המפורטים בדף המכירה כוללים רק את חישובם של ימי עסקים (ימי א' עד ה', לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג) ממועד השלמת ההזמנה כהגדרתו לעיל.

 

 

48.   החברה לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקה שנגרם כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה. הלקוח לא יהא זכאי לפיצוי ו/או זיכוי בגין איחור ו/או עיכוב במשלוח.

 

49.   מועד השלמת הזמנה, רק באישור ממפעילי האתר בדואר האלקטרוני או בוואטספ, הכולל את פרטי ההזמנה הרלבנטיים, לרבות מספר ההזמנה, פרטי הלקוח ופרטי ההזמנה, יהווה אישור על קליטת ההזמנה אצל מפעילי האתר. השלמת ההזמנה תתבצע סופית רק לאחר (א) אישור חברת האשראי של הלקוח/או אישור תשלום באפליקציות על ידי שירות הלקוחות של האתר; (ב) קבלת אישור הספק לגבי המצאות המוצר במלאי; (ג) אישור ממפעילי האתר, לרבות לצרכי קביעת מועדי אספקה, ייספרו לאחר אישור כל אלו. עיכובים שבאחריות הלקוח יהיו באחריותו בלבד, בהתאם להוראות סעיף 43 לחוק החוזים (חלק כללי), תשל"ג-1973.

 

50.   מפעילי האתר  ו/או הספקים ו/או מי מטעמם רשאים לדרוש, בכל עת, פרטים נוספים או אסמכתאות (כגון הצגת תעודת זהות) לגבי המשתמש ו/או בעל כרטיס האשראי ששימש להזמנה, לרבות לצורך זיהוי ו/או חתימתו של בעל כרטיס האשראי כתנאי למסירה המוצר.

 

51.   המוצרים הנמכרים באתר קיימים במלאי, מוצרים שאזלו מהמלאי מוסרים מהאתר עם קבלת הודעה מהספק בדבר אזילת המלאי, יחד עם זאת, מובהר כי מפעילי האתר אינה יכולה להתחייב בוודאות כי מוצר מסוים נמצא במלאי או להבטיח את המצאות מלאי בכל עת, ואין להסתמך על כך.

 

52.   מוסכם כי רישומי האתר ומערכת מפעילי האתר מהווים רשומה מוסדית כהגדרתה בפקודת הראיות תשל"א-1971, ויהוו ראיה מוחלטת לנכונות האמור בהם. מפעילי האתר תהיה רשאים, אך לא מחויבת, לאכוף את הוראות השימוש באתר ולפעול בכל מקרה בו עלה חשש סביר להפרתם מצד משתמש או צד ג' כלשהו. במקרים של תוכן פוגעני, המפר זכויות של צדדים שלישיים או פסול מסיבה אחרת, מפעילי האתר תפעל על פי נוהל "הודעה והסרה" ותסיר את התכנים המפרים תוך זמן סביר ממועד קבלת הודעה.

 

 

 

שירות לקוחות

 

53.   בכל שאלה או בירור לגבי המוצר, ניתן לפנות אל נציגי השירות של החברה בימים א'-ה' בין השעות 08:00 – 20:00 באמצעות הטלפון המופיע באתר או באמצעות הדוא"ל: [email protected]

 

 

אבטחת מידע ופרטיות

 

54.   החברה ו/או מי מטעמה רשאים להשתמש במידע שהוזן באתר על-ידי הלקוח על מנת להביא ללקוח את המידע והשירותים המבוקשים. מידע אישי זה לא ייחשף ולא יועבר לשום גורם אחר מלבד למפעילי האתר – אלא אם כן הדבר נדרש על פי דין.

 

55.   הנך רשאי לבקש את מחיקתך ממאגר המידע של מפעילי האתר, ובמקרה כזה יימחקו כל הרישומים הנוגעים לך למעט בקשת המחיקה עצמה ונתונים אודות פעולות אשר בוצעו על ידך באתר לרבות הזמנות.

 

 

56.   החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע.

57.   במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.

 

58.   באמצעות הצטרפות ל"ניוזטלר" ו/או ביצוע רכישה באתר,  יש משום הסכמה לחברה או למי מטעמה לעשות שימוש במידע אישי זה על מנת לספק לך מידע על המוצרים ומידע נוסף באמצעות אימייל או אחר, על שירותים ומשאבים הקשורים למוצרים של החברה. בנוסף, ניתן יהיה להשתמש במידע אישי זה למטרות סקר שוק. באם תחפץ להסיר בכל עת את פרטייך האישיים מרשימת התפוצה של החברה יש לשלוח לדוא"ל של החברה את המילה "הסר" עם הפרטים אותם מבוקש להסיר (שם, טלפון, דוא"ל וכיוצ"ב).

 

59.   בעת הרשמה לאתר, מוצעת אפשרות הרשמה לדיוורים הרשמיים של האתר. באם המשתמש מעוניין להסיר עצמו מהדיוור לאחר שנרשם, הוא יכול לעשות כן דרך הקישור בתחתית הדיוור שהתקבל או בפנייה בכתב לדוא"ל: [email protected] או באמצעות טופס "צור קשר" באתר.

 

 

60.   בעת עדכון סל הקניות, ובכפוף לדין החל, החברה שומרת לעצמה את הזכות להעביר תזכורת למשתמשת אודות הסל הנטוש, באמצעות שליחת מייל לכתובת שהוזנה.

 

61.   הלקוח/המשתמש מסכים בזאת כי כל מידע לגביו יישמר במאגרי המידע של מפעילי האתר.

 

62.   ברישומו לאתר המשתמש מאשר למפעילי האתר לאגור מידע כאמור וכן להעביר, ככל שיידרש, מידע כאמור לצדדים קשורים, כמו ספקים, או חברות הובלה לצורכי הובלת המוצרים ומשלוחים, או חברות תכנות שמפעילות את האתר לצורך שדרוגים ושיפוצים באתר – צדדים קשורים.

 

63.   על הנרשם/הלקוח לשמור את שם המשתמש והסיסמה בסודיות. שם המשתמש והסיסמא האישית נועדו לשימוש אישי בלבד, בשום מקרה שהוא, מפעילי האתר לא ישאו באחריות לכל פגיעה בפרטיות או כל פגיעה אחרת שתיגרם עקב שימוש לא מורשה בשם המשתמש ובסיסמה האישית.

 

 

64.   שימוש בעוגיות (cookies), מפעילי האתר יהיו רשאים לעשות שימוש ב"עוגיות", קבצי טקסט קטנים אשר מאוחסנים על הכונן הקשיח של מחשב המשתמש,  על מנת לספק לך שירות מהיר ויעיל ולחסוך ממך את הצורך להזין את פרטיך האישיים בכל כניסה לאתר, המשתמש יכול למחוק את העוגיות על ידי מחיקת היסטוריית גלישה או על ידי בחירה של הגדרות דפדפן גלישה שלא לקבל עוגיות.

 

65.   מפעילי האתא רשאים לאסוף נתונים המבוססים על מיקום המשתמש/הלקוח, והמשתמש מאשר למפעילי האתר לאסוף את נתוני המיקום שלו ולעשות שימוש בנתוני המיקום בהתאם להוראות תקנון זה ומדיניות הפרטיות לרבות העברתו לצדדים הקשורים לשירות, המשתמש יכול לכבות בעצמו את אופציית המיקום במכשיר הסלולרי ובכך למנוע ממפעילי האתר לאסוף את המידע הנאמר בסעיף זה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

קניין רוחני

 

66.   כל זכויות הקניין הרוחני באתר מכירות זה הינן רכושה הבלעדי של החברה .

 

67.   אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר ו/או מאתר מכירות זה, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם החברה.

 

68.   אין לפגוע בזכויות של צדדים שלישיים. חל איסור מוחלט להעתיק ו/או לפרסם תמונות ו/או סימנים מסחריים ו/או מפרטים ו/או סרטונים מהאתר ו/או באתר ללא אישור מראש ובכתב ממפעילי האתר או בעל הזכויות המתאים, מפעילי האתר רשאים להפעיל נוהל הודעה והסרה בכל מקרה של חשד להפרת זכויות של צדדים שלישיים, לרבות זכויות קניין רוחני, זכויות יוצרים, סימני מסחר וכל זכות אחרת, על פי שיקול דעתה הבלעדי, כל צד יהיה אחראי למעשיו ומחדליו לרבות בקשר לתכנים המפורסמים על ידו. מפעילי האתר לא תישא באחריות להפרות של צדדים שלישיים, או להפרות כלשהם.

 

69.   מיצוי זכויות כנגד הצד האחראי, במקרה של הפרה או פגיעה מצד משתמשים, ספקים או צדדים שלישיים מפרים לכאורה, תהיה רשאים מפעילי האתר להעביר לצד הנפגע את פרטי הצד האחראי לכאורה לפרסום הפוגע ו/או המפר (להלן: "הצד האחראי"), על פי שיקול דעתה הבלעדי, ולא תועלה כנגדה כל טענה מצד הצד האחראי , לרבות בשל מסירת פרטיו כאמור, וכן מצד הצד הנפגע לכאורה, לרבות בקשר לכל עילה ו/או טענה ו/או דרישה אשר ניכר על פניה כי היא נובעת ממעשה או מחדל של צד שלישי. הצד הנפגע לכאורה לא ינקוט בהליכים משפטיים במקרים כאמור לעיל כנגד מפעילי האתר לכל הפחות כל עוד לא מוצו ההליכים כנגד הצד האחראי.

 

70.   המשתמשים מחויבים למילוי הוגן של פרטים מדויקים ונכונים, כגון כרטיסי אשראי שלהם, או מספרי תעודות זהות, מבלי לגרוע מכלליות האמור, מובהר כי מסירת פרטים כוזבים הנה עבירה פלילית.

 

71.   מפעילי האתר רשאים, ולא חייבים, לנקוט בכל האמצעים החוקיים העומדים לרשותם, כנגד משתמשים אשר יפרו הוראות כל דין ו/או הוראות תקנון זה. במקרים של הפרה כאמור מפעילי האתר רשאים להסיר לאלתר כל משתמש ו/או תוכן ו/או מוצר מהאתר ו/או להעביר את פרטי המשתמש לכל רשות ו/או לכל גורם אחר, ו/או לנקוט בכל צעד אחר הנדרש בנסיבות העניין לפי שיקול דעתם המוחלט של מפעילי האתר.

 

 

 

דין וסמכות שיפוט

 

72.   פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך בחדרה תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית.

           

 

סל הקניות שלי
0

Proin ullamcorper pretium orci donec necscele risqueleoam massa dolor imper dietnec consequata congue idsem maecenas malesuada faucibus finibus.

כתובתינו

Uluwatu Jimbaran ST, 1919 - Bali, Indonesia

חייגו אלינו

+62 212-345-321

יצירת קשר

[email protected]