כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תלבושות לריצה אופנתיות עם סטייל

ממש עכשו כאשר אנחנו עומדים בפתחו של החורף, שמה שזה אומר בעצם זה הפתיחה של עונת המרתונים וכמו כן יחד עם זה הרבה אירועי ספורט גם בעולם כולו באופן כללי וגם בארץ,  בין השאר יש את מרתון ניו יורק, מרתון טבריה, וקצת לאחר מכן מתקיים מרתון תל אביב.

המאמר הזה מוקדש אל כל הבחורות או הנשים מבין הקוראות שלנו שאוהבות לשלב ספורט או שאר פעילות גופנית במהלך היום יום שלהם.

מה שנעשה במאמר של היום זה לתת סיקור לכמה וכמה מהאפשרויות הסבירות יותר מבחינת מראה או מבחינת מחיר, תוך מתן מענה על האפשרויות שמומלצות לפי דעתם של מומחים בתחום הבגדי נשים.

פעם אולי בתחום ההנעלה או בתחום הבגדי ספורט ובכללי בתחום הבגדי נשים היה מצב נתון בו עלייך היה לעשות בחירה שבה בכל צד את מרוויחה משהו אל מול ההפסד של הצד השני, הכוונה בזה שהיית חייבת לרוע מזלך לעשות ויתור כל שהוא, כי אם היית בוחרת במותג כל שהוא שהיה מצטיין בוולט ביופי שלו ובנראות שלו, היית צריכה לוותר על איכות של בד, או על עמידות מול פגעי מים ורוח, או בכללי על סבירות שאותו מוצר יחזיק לך לאורך זמן.

ומצד שני היתה תקופה בה המוצרים שהיו מחומרים איכותיים יותר ויותר על רמה הצטיינו הרבה פחות ביופי ובמיתוג שלהם.

היום למזלנו המצב ממש לא ככה, כי המותגים הגדולים של הבגדי נשים ובעיקר בתחום של הבגדי ספורט או בגדים המיועדים עבור פעילות גופנית, התמחור הוא חד משמעי עבור שני הערכים יחד, גם עבור איכות החומרים והבדים וגם עבור המיתוג והנראות של הבגד שאת רוכשת.

סיבה נוספת שממש כדאי לך להשקיע בבגדי ריצה יפים ואיכותיים היא, שהמון אנשים אוהבים לעשות את הריצה שלהם בבוקר, בתחילתו של היום, ביל קשר לגיל או האם מדובר בגבר או מדובר באישה, ולכן אחרי הריצה הרבה פעמים יש חשק או רצון להמשיך מאותה נקודה בה סיימת את הריצת בוקר שלך לבית קפה כל שהוא, או אל מפגש כל שהוא עם בחרה טובה, ואם את תהיי מהבחורות שרצות עם איזו חולצת מסלול מוזנחת כל שהיא או מכנסיים לא ברורים, את ממש תתביישי ובצדק להסתובב אחרי ריצת הבוקר, מצב לא נעים שפחות או יותר ממש מכריח אותך לחזור אל הבית בסוף הריצה ובמילים פשוטות יותר- מגביל אותך ממש.

אבל אם את משקיעה בסט איכותי של מותג המכבד את עצמו, אין שום בושה להסתובב אחרי ריצת הבוקר ולהמשיך אל סידור כל שהוא או אל מפגש כל שהוא, הרבה נשים אכן עושות בדיוק את הדבר הזה.

בנוסף לחלק הקודם יש עוד כמה מעלות בסטים לריצה לש חברות ספורט איכותיות, מעלות שגם הולכות להשפיע ממש על הפעילות הספורטיבית שלך.

נקודה ראשונה:

בגדי נשים המיועדים עבור ספורט נעשו מתוך מחשבה שהבגד אמור לשרת אותך ולתמוך בספורט כמה שיותר, ולכן החברות שמות דגש על ייצור של בגדים עם חיתוך מדויק שהבגד יהיה רחב ומשוחרר במקום שצריך, ודק וצמוד במקומות בהם הוא צריך להיות כך, על מנת לתמוך בך בסופו של דבר, ושלא תרגישי חלילה שהבגד נמתח יתר על המידה, או שאת רצה בתוך חתיכת בד ענקית מתנופפת.

נקודה שנייה:

בגדי ספורט עם בדים סופגי זיעה, בגלל שהתחום של בגדי נשים עבור ספורט רק הולך ומתפתח, היום יש כמה וכמה טכניקות בשילוב סוג מסוים של בד שממש סופג את הזיעה, ומונע את אותה תחושה מגעילה של זיעה שיכולה ממש להפריע לך במהלך הריצה.

במאמר הבא נמשיך לסקור את המעלות שיש לבגדי נשים ייעודיים עבור ספורט, ולמה כדאי להשקיע לפחות בסט אחד כזה.

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0