כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תכנון מוקדם ואיך הוא ישנה את כל הסטייל שלך בבגדי נשים

יש כל מיני אלמנטים שאולי במחשבה ראשונה אישה או בחורה מן הממוצע לא היו חושבות כלל שיהיה להם השפעה משמעותית, או לצורך העניין שלא יהיה להם השפעה בכלל על התוצאה שהיא התוצאה הסופית של הלוק שלך, ועל כל הוויב שנשים אחרות יקבלו ממנו, אבל למען האמת כל אותם דברים הם בעלי חשיבות חזקה בתחום זה, ואחרי הבנה של עניין זה והסבר ברור שלו, את תמצאי את עצמך מקדישה יותר תשומת לב אל כל אותם דברים ורואה גם כן בהמשך הדרך תוצאות עד ממש מצב שבו לאחר פרק זמן שדבר זה יהיה חלק ממך וממש כמו טבע שני שלך את הולכת לשאול את עצמך "איך לא נתתי לזה מחשבה לפני כן? איך למען השן אני וויתרתי על זה?"

אחד מכל אותם דברים שהוא גם הטיפ השיש שלנו, מתוך עשרת הטיפים, או יותר נכון לומר עשרת הצעדים בדרך אל סטייל אישי שהוא רק אישי לך ומיוחד לך ומזדהה איתך בהמשך של הדרך שלך, וביטחון בו, ויצירת לוקים והבנה עמוקה יותר בתחום של בגדי נשים וכל עולם הטקסטיל יהיה לך הרבה יותר קל ומובן לך.

אם כך, הבה ונעבור אל טיפ מספר שש:

6. תכנני את התלבושת שלך ערב קודם.

מה הכוונה בתכנון מוקדם? הרי זה רק לבוש ולא יציאה אל עורף האויב בתור חלק ממבצע צבאי?

התשובה לזה היא וודאי- לא נכון! לתכנון מוקדם הייתה ועדיין ישנה השפעה קריטית, ובתקווה בתור מאמר זה אחרי שגם נסביר לך למה זה קורה, את אולי תאמצי אל עצמך את ההנהגה הכל כך טובה הזו שתועיל לך ותניב פירות שהם מידיים ולא רק בטווח הרחוק.

בהרבה תחומים בחיים שלנו שיש בהם קבלת החלטות (שבעצם אחרי טיפ טיפה מחשבה, זה כמעט כל תחום בחיים שלנו) כל אחד זוכר על עצמו ועל בשרו ממש, מקרים שהוא קיבל החלטות מתוך לחץ, או סתם מקרה שהוא קיבל החלטות בחופזה אף על פי שהוא לא היה נתון תחת לחץ חזק באותו רגע, אלא פשוט קיבל את אותה החלטה בחופזה, ולאחר מכן כאשר הוא כבר מבין עד כמה החלטה זו הייתה ממש לא טובה עבורו, הוא מסתכל אחורה בזמן, על אותו רגע בו הוא קיבל את אותה החלטה, ושואל את עצמו "איך עשיתי את זה? איך קיבלתי החלטה חשובה בצורה כזו? איך לא לקחתי את העניין הזה אפילו בקצת יותר רצינות?"

אותו הדבר בדיוק בכל העולם של הסטייל ושל בגדי נשים, הרבה פעמים גם אם את יודעת שאת צריכה בהמשכו של היום או אפילו למחרת לצאת למקום מסוים, אז בטבע שלנו, של כל אחת ואחת מאיתנו, זה לדחות את עניין בחירת הבגדים עד היציאה עצמה, אבל בפועל כאשר זמן זה מגיע את לחוצה ולא נותנת מספיק מחשבה אל עניין זה, וככה נעשות על ידך טעויות שאולי וכנראה שהמשך את הולכת להתחרט עליהם.

יוצא לנו שתכנון התלבושות שלך מראש זו היא  בוודאי דרך שהיא הדרך הטובה ביותר להבטיח שאת מתלבשת נכון ומתוך מודעות.

מכיון שאם יש לך זמן או רוגע אז זה אומר שאת באמת יכולה לקחת את הזמן כדי להרכיב את התלבושות המושלמות עבורך אל אותה יציאה, וככה במקום למהר לפני שאת יוצאת מהבית. את פשוט מתכננת מראש וככה על ידי זה תגיעי אל סטייל שהוא הרבה יותר נכון לך ונעשה מתוך מחשבה מסודרת ולא מתוך חופזה

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0

Proin ullamcorper pretium orci donec necscele risqueleoam massa dolor imper dietnec consequata congue idsem maecenas malesuada faucibus finibus.

כתובתינו

Uluwatu Jimbaran ST, 1919 - Bali, Indonesia

חייגו אלינו

+62 212-345-321

יצירת קשר

[email protected]