כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שילוב של תכשיטים אל שמלה שחורה בצורה מושלמת

שמלה שחורה זו היא סוג של שמלה שכל בחורה או אישה יודעת שהיא ממש חייבת להחזיק אחת כזו בארון הבגדים שלה? ולמה זה המצב?

התשובה היא ששמלה שחורה כבר שנים נחשבת בגד הכי קלאסי שיש, מאוד רשמי מאוד ייצוגי, מאוד מתאים אל אירועים שונים כמעט ללא יוצא מן הכלל.

במאמר של היום אנו ננסה לתת לכל הקוראות שלנו כמה וכמה כללי אצבע שיעזרו לכן לבחור בהגיע הרגע המתאים איך לשלב תכשיטים עם הבגד הכל כך קלאסי הזה, כי אף על פי שדבר זה ידוע בעולם של הבגדי נשים והשילוב של הצבעים שעם צבע שחור אי אפשר בכלל לטעות כי הכל ממש מתאים איתו יחד, אפילו שדבר זה הוא אכן נכון ברמת הבסיס, אבל עדיין ישנם כמה דברים שחשוב לך לשים לב אליהם על מנת להגיע אל לוק שהוא באמת ברמה של "מושלם".

דבר ראשון חשוב להדגיש, שכמו בעוד הרבה נושאים אחרים בחיים שלנו, את צריכה לפני הבחירה של התכשיטים אל אותה יציאה לחשוב טוב, מה את מנסה להשיג בעצם? והכוונה בלהשיג זה- איזה לוק את רוצה לשדר בסופו של דבר, כי כאמור, תכשיטים בכמות שונה או בצבעים שונים או בגדילם שונים או בצורות שונות יכולים ממש לשדר וויב שונה לגמרי, וחשוב שתתני את הדעת לכך, לפני שתצאי וכבר לא תוכלי להחליף את אותם התכשיטים שבחרת כבר.

אז בואו ונתחיל!

דבר ראשון התחיל מהכלל הכי ברור, זה שאת את מנסה ללכת על הלוק הקלאסי והאלגנטי, תמיד בלי יוצא מן הכלל את צריכה ללכת על תכשיטים שהם בצבעים של זהב או בצבע כסף, ומצד הדומא את צריכה לבחור דוגמאות עדינות, ללא חיתוכים גסים או בלוטים או ארוכים מדיי, התכשיטים האלו היו תמיד נחשבים לוק אלגנטי וככה הם אכן נשארו עד היום ממש.

כמו כן אם את מנסה להשיג את הלוק הזה, חשוב מאוד להקפיד גם כן לא להעמיס יותר מדיי מהתכשיטים האלו, כי אפילו אם התכשיטים עצמם הם נכונים ליצירת הלוק המאוד מסוים הזה, כמות גדולה מדיי מהם תוריד בכל העידון של ההופעה שלך, ותגרום לך בעצם להחמיץ את המטרה שאותה את ניסית להשיג.

שילוב השרשראות יחד עם הדוגמא של השמלה.

זוהי עצה שיכולה להוסיף ללוק שלך מראה ממש נוצץ ומדהים, כל כך יפה בעיין שהרבה נשים יכולות לחשוב שבהכרח רכשת את השמלה שלך יחד עם אותה שרשרת.

הרבה מאוד שמלות, ולא דווקא שמלות שחורות או שמלות של אירועים, אלא באופן כללי, הרב מאוד שמלות מגיעות עם דוגמא או עיטור כל שהוא או סוג אפליקציות מודבקות בחלק העליון של השמלה ליד מה שנקרא "פתח צוואר"

ומה את יכולה לעשות, אם באמת בשמלה שלך יש איזה שהוא דוגמא או עיטור כל שהוא בפתח צוואר שלה, זה לשים לב למאפיינים של אותה דוגמא, לחומר ממנה היא עשויה אל הצבע שלה או בכללי אל כל מיני מאפיינים שיש לדוגמא זו, ולפיהם לבחור את השרשרת שלך לאותה יציאה, בצורה זו מה שיוצא הוא שזה נראה כאילו השרשרת והדוגמא שעל הפתח צוואר ממש משלימות אחת את השנייה, מה שמוביל אל מראה יוקרתי מאוד ולוק שלם שמוסיף המון, ובעיקר אל אור העבודה שלרוב נשים או בחורות לא עושות את זה, אבל מה שיפה בעצה זו שהיא ממש קלה ליישום לא דורשת מדי הכנה או מדיי הוצאה גדולה, אבל היא שדרג את כל ההופעה שלך בכמה וכמה רמות. בגדי נשים

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0

Proin ullamcorper pretium orci donec necscele risqueleoam massa dolor imper dietnec consequata congue idsem maecenas malesuada faucibus finibus.