כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

רכישת בגדי נשים באלי אקספרס יתרונות אל מול חסרונות

אין בכלל בכוונה של המאמר של היום להגיע אל מסקנה חותכת כל שיא האם קניית בגדי נשים באלי אקספרס, כי כמו בעוד הרבה מאוד מקרים אין שחור ולבן, ואין אמת אחת שהיא מוחלטת אבסולוטית, עם כל זה רכישה קבועה והפיכתה של הרגל של בגדי נשים מאתרים בסגנון כמו אלי אקספרס ושאר אלו הדומים לו, יש לה כמה ומכה מאפיינים והשפעות שונות על נפש של כל אישה או בחורה שהפכה את זה לחלק מהשגרה היום יומית שלה.

וכל המטרה במאמר לש היום זה רק להסביר מה כרוך בזה, מה הם הצדדים הטובים אל מול מה הם הצדדים הפחות נעימים והיותר בעייתיים של התחום הזה.

מתוך תקווה ומטרה שהקוראות שלנו אחרי המאמר יבינו במה כל העניין הזה כרוך לטוב ולרע ויוכלו להגיע בעצם אל החלטה מושכלת בסופו של יום האם דבר זה הוא מתאים להן או שמא לא מתאים להם.

יתרונות

המחיר.

כמובן כולם יודעים היום שכמעט רוב התעשייה של האופנה באופן כליי וגם בתוכה של הבגדי נשים מיוצרת בסין, יש לה כח עבודה זול יותר, שנים של ניסיון רחב על פני רוב המדינה שם בייצור מקיף של טקסטיל על מנת הפקה בצורה עולמית רחבה מאוד.

יש שם גם את התעשייה וגם את הידע ואת המסורת ארוכת השנים וזו היא הסיבה שרוב הבגדי נשים שתראי שם יהיו מאוד זולים עד לרמה של חצי מחיר ולפעמים אפילו יותר זול ממה שתראי ברשתות ובחנויות של בגדי נשים פה בישראל,

המבחר

כידוע אלי אקספרס הוא בעצם פלטפורמה של מכירות יותר כמו שוק והרבה הרבה פחות כמו חנות, וכמו בכל שוק יש בו כמה סוגים של מוכרים וכל אחד מביא אל השוק את המבחר האישי שלו ואת הסגנון שהוא מוכר, וכל זה יוצא כתוצאה של מבחר רב שיש לכל לקוחה שרק נכנסת אל האתר של  אלי אקספרס.

ממשק והרשמה נוחה לשימוש

גם לאתרים גדולים עם ממש הרבה מקורות של הכנסה לעיתים לא רחוקות יש ממשק גרוע לא נוח למשתמש שהרישום שלו מקשה על המחברת אליו כל פעם מחדש, ולפעמים עם ממשק גרוע כל כך בכל מה שנוגע אל עגלת הקניות שלו או על דפדוף לא נוח ואיטי בין מוצר אחד למוצר אחר, אז בניגוד וכנגד כל אלו אלי אקספרס הוא עם חווית משתמש מדהימה, מומחים בתחום אתרי אונליין מדגישים כי לאתר אלי אקספרס יש חווית "אקספלורר" מדהימה, שנותנת לכל קונה וקונה שלו כיף לחקור ולגלות מה יש עוד בנושאים דומים אל המוצר אותו היא ממש הרגע בדקה.

חסרונות

עידוד לרכישות לא נצרכות

באותה מידה שלאתר של אלי אקספרס יש חווית אקספלורר מדהימה, זה גם יכול להיות דבר שלילי ולא טוב עבורך.

הסיבה לזה כי האתר של אלי אקספרס כל הזמן מציג לך עוד דברים תחת הקטגוריה של "עוד דברים שעשויים לעניין אותך".

והרבה פעמים הרבה מאוד מהצרכניות יכולות לרכוש משהו שבאותו רגע נראה להם כמו בגד נחוץ אבל האמת שאם היית הולכת אל חנות בצורה פיזית לא היית קונה אותו בשום מצב שבעולם.

מידות

בחלק הזה יש כמה נקודות. דבר ראשון המידות שם הם לא תמיד זהות או מקבילות אל המידות שיש לנו פה בישראל.

דבר שני את לא רואה מה את קונה מבחינת צבעים גם כן ויכול דבר להיראות באתר בצורה אחת ובפועל אצלך בבית להיראות בצורה שונה.

כמו כן גם את לא יכולה למדוד בכד, פעולה כל פשוטה ומתבקשת כשרוכשים בגדי נשים ונמנעת ממך כאשר את רוכשת ב אלי אקספרס,

משמעות הרכישת של בגדים תוצרת ישראל חלק ב'

בסדרת מאמרים זו אנו יכולים לראות קו מנחה, שהרבה פעמים כאשר הרבה בחורות או נשים הולכות לרכוש בגדי נשים בקניום כל שהוא שהוא מייצג הרבה מהמותגים הגדולים בשוק באותו רגע, או אל מרכז מסחרי כל שהוא או אל ביג פתוח, אפשר יהיה לראות או בכניסה אל חלק מהחנויות כמין לוגו מוכר (שאותו אפשר לראות גם כן על עוד הרבה מאוד מוצרים, בין עם על מוצרי טכנולוגיה, או על מוצרי פלסטיק כמו כיסא פלסטיק או שולחן מתקפל, או לעיתים די רחוקות על מוצרי זכוכית) המייצג שמוצר או בגד מסוים (או בחלק מהמקרים אם הוא מוצג בגדול הכניסה אל החנות זה מייצג לעיתים שכל החנוץ או רובה מכילה מוצרים שהם תוצרת ישראל) הוא בעצם מוצר תוצרת ישראל, ובגלל שהלוגו הזה הוא כל כך מוכר ונפות ואפשר להיתקל בו בכל כך הרבה מקומות

מה שקורה כתוצאה מזה הוא שהמוח האנושי – מתעלם ממנו, ממש מתעלם, ודעתנו לפעמים אולי זה טוב שהמוח מתעלם מדברים שהם כל כך נפוצים וכל כך חלק מהשגרת יום שלנו], אבל בעולם של הבגדי נשים אנו חושבים שמהסמל המייצג בגד שהוא תוצרת ישראל ממש לא כדאי לך להתעלם

 ובמאמר של היום נסביר גם למה, כאמור בחלק א הדגשנו את תחילת הנקודות החשובות כמו- הבנת האקלים והמידות המקומיות, או העניין של שימור הסביבה.

אבל יש עוד כמה נקודות שחשוב מאוד להדגיש. בגדי נשים

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0