כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

צבעים שהם לא טובים עבור ראיונות עבודה שלך

כבר במאמר הקודם אנו עסקנו בהרחבה רבה, בכל מה שקשור אל ראיונות עבודה ובבגדים שכדאי או לחלופים לא כדאי לך ללבוש עבור ראיונות אלו.

הנקודה הבסיסית שעומדת מאחורי כל זה היא שאת צריכה להבין שבגדי נשים ובכלל בכל העולם של אופנה נשית או טקסטיל, כל בגד שהוא בצבע מסוים או בהדפס מסוים הוא משדר אווירה מסוימת רגש או לחלופין תכונת אופי מסוימת, ואם בכללי לא כל כך משנה לך מה כל דבר אומר, אולי עדיין בכל מקרה כאשר את מגיעה או מתכוננת עבור ראיון עבודה ואת משקיעה כל הרבה זמן של מחשבה והתכוננות תוך מחשבה תמידית של איך כל דבר שתגידי ישמע או איך כל דבר שאת הולכת להגיד הולך להתפרש בראש שלך המעסיק או בראש של המראיין שלך, לכן כל כך חשוב שתתני את דעתך המלאה שהבגדים אומרים עלייך לא פחות ובהרבה מאוד מובנים אפילו הרבה יותר מאשר המילים שאת אומרת, כי השדר שבגדי נשים יכול להעביר אל כל הסובבים שלך הוא שדר ישיר אל התוך התת מודע שלהם ושדר כזה קשה להתנגד או לשלוט או לרסן אותו, כי כאמור, הוא נשלח ישר אל תוך התת מודע שלהם.

הצבע הכתום

אמנם זה נכון, ובהרבה מאוד הקשרים שונים בין בתחום של בגדי נשים ובין בתחום הכללי הצבע הכתום הוא צבע שעל פי רוב הוא מקושר אל שמחת חיים או אל עליזות, אבל חשוב מאוד לדעת, שכמו כן ובמקביל אל כל זה הוא גם כן צבע שמסמל שבירת שיגרה, ובראש של מעסיק חשוב מאוד שכל עובד שלו יהיה במידה מסוימת צייתן ועקבי מש כמו שעון, ושדר של שבירת שיגרה הוא ממש לא השדר שאת רוצה לשלוח או בצורה ישירה או בצורה עקיפה אל המעסיק שלך בראיון העבודה שלך.

כי כאמור את רוצה שכמו שהמילים שלך ישדרו איזה ערך גבוהה יש לך אל כל התחום של מוסר עבודה ועמידה בכל הלוחות זמנים המוטלים עלייך מתוק התפקיד שלך, לא פחות מזה חשוב לך לשדר את אותו השדר בדיוק, או לפחות לא לסתור את השדר הזה באופן ישיר על ידי מסרים שהם סותרים שיכולים להצביע על תכונות אופי הופכות ממש שמשתקפים מתוך הבגדי נשים שאת בוחרת ללבוש או בוחרת לקנות ולאחסן בארון הבגדים האישי שלך.

הצבע השחור.  

יש לצבע השחור הרבה מאוד רבדים, אכן, זה ידוע שהצבע השחור הוא משדר מידה רצינית של אלגנטיות, אבל באותה מידה ממש ואפילו הרבה יותר מזוהה עם הצבע השחור הרבה תחושות של אבל, או אפילו לא דברים קיצונים כמו אבל אלא רק תחושה של כבדות, וזה לא ממש השדר שאת רוצה לשלוח אל המעסיק שלך או אל המראיין שלך בראיון עבודה.

והדברים הם הרבה הרבה יותר חמורים בכל מה שקשור אל אם את באה להתראיין אל עבודה כל שהיא בתחום הטיפול הרגשי או הפיזי, כי כידוע מטפלת שהיא טובה היא מלאת שמחת חיים ואחת שהיא מטפלת שמחה, ועל ידי שאת בוחרת ללבוש בגדי נשים שהצבע השולט בהם הוא הצבע השחור את בעצם משדרת אפילו בתת מודע, ואפילו אם את לא ממש מכוונת לזה תחושה של אבל או תחושה של כבדות, שיכולה להרתיע הרבה מהמראיינים או הרבה מתוך כל המעסיקים האפשריים שברגע זה מראיינים אותך.

כאמור בכל הצבעים שהמלצנו לא לקחת אותם אל הראיון עבודה שלך אם יש הדפס שהו קטן ולא החלק שהוא הרוב או השולט על גל הבגד ששלך אין באמת בעייה עם זה, רק שימי לב שצבעים אלו הם לא מה שבולט במבט ראשון כאשר מסתכלים עלייך. בגדי נשים

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0