כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

עשרת הטיפים עבור עיצוב בגדי נשים בסטייל אישי מהמם חלק שלישי ואחרון

סטייל אישי לא רק הופך אותך לאחת שהיא רק ברמה השטחית מצטלמת הרבה יותר יפה או שנראית הרבה יותר יפה,  אלא הוא הרבה יותר מזה הוא דבר שכאשר הפנמת אל כל עשרת הצעדים לקראתו והוא כבר שנמצא אצלך בכיס ויש לך אותו בבעלותך, הוא ייתן לך הרגשה של ייחודיות ושונות מכל מי שסובבת אותך, ובאותו שלב ובעצם כהמשך טבעי של כל זה, מה שקורה זה פשוט יבנה לך ברמה האישית את הביטחון העצמי שלך שיעלה ממש לפלאות ויתן לך גב חזק מול כל מי שזה לא יהיה או מה שלא יהיה שפשוט יעמוד בדרך שלך, זה כלי שהוא אל כל החיים ילווה אותך וכדאי מאוד שתרכשי בשלב כמה שהוא יותר מוקדם את ההבנה כיצד לבנות את זה, במאמר הקודם שלנו התחלנו מהסעיף הראשון מתוך כל עשרת הטיפים או כמו שאמרנו שבעצם הרבה יותר נכון לקרוא להם עשרת הצעדים מכיוון שהם עשרה דברים שכדאי ונוכן ורצוי גם לעשות אותם שלב אחרי שלב ולא בצורה של בבת אחת, אז שוב כאומר אחרי שהבאנו את שלב וטיפ מספר אחת ההמשך הטבעי של המאמר של היום יהיה להמשיך ממש מהמקום בו אנו עצרנו, בדרך אל המטרה המיוחלת שלי ושלך ושל כל אישה ואישה הקוראת את המאמר של היום- להגיע למצב שהבגדי נשים שלך יריחו ויבלטו לכולם מאוב סטייל אישי שלך.

אז אנו ישר עוברים ועוברות מפה אל טיפ מספר שתיים שהוא בעצם גם כן שלב מספר שתיים.

שלב 2: אל תתני לבגדים שלך להישחק ולהתיישן.

מה הכוונה בטיפ זה? כי ברמת העיקרון היה לך כל כך קל להמשיך ללבוש את אותם בגדים שאת יודעת שעובדים בשבילך, מהסיבה המאוד מאוד פשוטה שסוס מנצח לא מחליפים, כי את רוצה להישאר בתחום של המוכר, כי אנדים אוהבים את המוכר בין לטוב ובין אל המוטב, ולכן אם יש כמה וכמה חולצות או כמה וכמה חצאיות שאת יודעת או חושבת שהן טובות לך ואיתם את צריכה לדבוק ולהישאר אתים בצורה קבועה, אין קל כמו החלטה כזו.

כמו כן את יכולה לראות בחות עם טיפ טיפה של תשומת לב שיש לא מעט נשים שעדיין לובשות חולצות שהן שומרות מהצבא, ובעצם אם תחשבי על הצבא ועל הזמנים שעברו את בהחלט עשויה להבין שכן…. החיים שלך כנראה כבר השתנו מאז, לא? ברור שהשתנו.

דבר וטיפ זה נאמר על אך הידיעה הכנראה מאוד ברורה ומוחלטת, שלמרות שיכול להיות שזה עדיין עובד לך, עדיין אך על פי כל זה מאוד רצוי שתעדכני מדי פעם.

וזה דבר שהוא נכון באופן רוחבי על כל התחום הזה של האופנה, התחום של הבגדי נשים, התחום של האביזרים וכן התחום של הטקסטיל באופן ובצורה כללית.

בדיוק כמו האישה שלובשת את הבגד –  הסטייל שלך צריך להתאים ולהתעדכן ככל שאת צומחת ומשתנה, זהו דבר שאת כנראה תביני אם טיפ טיפה תחשבי עליו ותנסי לקחת מהחיים שלך האישיים דוגמאות אל הדבר הזה בין מכוכבות רשת או מכל מיני דוגמניות שאת מכירה או מכל מיני ידוענים בתחום ששמעת עליהם, ומייד את יכולה לראות את האלמנט המאוד בולט התחום הזה לכל רוחב התעשייה של הבגדים ושל הטקסטיל.

זה יכול להיות ע"י הוספת אקססוריס חדשים, שילובים חדשים שלא ניסית בעבר, או אפילו שינוי  הפרופורציות (למשל מיקום חגורת המכנסיים ) כך שיתאימו לגוף שלך.

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0