כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

עצות ללבוש בגדי נשים עם סטייל לאורך זמן

לפתוח את ארון הבגדים האישי שלך ולהגיד בקול – אין לי מה ללבוש, זו תופעה שכמעט כל אישה או בחורה יכולה בקלות להזדהות איתה, ושהיא מייצגת חלק גדול מהבעייה כיום של עולם הבגדי נשים באשר הוא, והדבר הזה הוא לא מוגבל בכלל לגבולות של דת גזע מין או תולי מדינה כל שיהא אלא זו היא תופעה ממש שאפשר לומר עליה שהיא תופעה בין לאומית.

והדבר ממש לא נובע מחוסר פיזי של בגדים כי כאמור הזכרנו שזה יכול לקרות ואף קורה אפילו אם הארון בגדים שלך מתפוצץ ממש עד כדי להתקע מכל הבגדי נשים שצברת במהלך הזמן שלך.

והסיבה שדבר זה הוא כל כך בעיה הוא, שאם את לובשת בגדי נשים שלא כל כך טוב לך איתם ולא כל כך כיף עם הלבוש שאיתו יצאת מהבית הדבר הזה בוודאות הולך להשפיע על השמחה שלך ועל הביטחון שלך במראה שלך והולך כנראה גם בטווח קרוב וגם כן בטווח ארוך להוריד לך את הדימוי גוף ממש עד לרצפה.

היום אנו עוסקים במאמר זה בהמשך של הטיפים שיעזרו לך להרים את הדימוי גוף שלך לשמיים, ככה שתהיי גם במהלך היום שלך עם מצב רוח הרבה יותר חיובי ותרימי לעצמך כל הזמן ויהיה לך סוג של תחושה לש חיונית שתיתן לך כלים לקבל עוד אתגרים ולהעריך את עצמך בצורה כזו שגם בסופו של יום תחשבי שכן, אני מסוגלת גם להתמודד ולהצליח את כל האתגרים האלו.

אנו כעת סיקרנו חמש טיפים קודמים במאמרים הקודמים שלנו ובוא כעת נתקדם יחד אל טיפ או עצה מספר שש

עצה מספר שש:

השקיעי כעת ופני לעצמך גם זמן וגם כסף לקנייה של שלוש סטים שאת יודעת מראש ויכולה ממש להיות בטוחה שאלו סטים שתלבשי הרבה לוארך זמן ושאת רואה את עצמך בהם בין אם בעין ובין אם עשית את חלק מהעצות שהזכרנו במאמרים קודמים וממש צילמת את עצמך עם הסטים האלה וראית שאת נראית איתם ממש, אבל ממש טוב.

הסיבה לכל זה היא שאין בעולם שום תחליף לאישה או לבחורה, בסט שהיא יכולה לדעת בוודאות שיראה עליה טוב, ולא משנה כמה חלקי סטים שוכבים אצלך בארון בגדים האישי שלך, לסטים האלה אין שום תחליף בשבילך, ולכן זה כל כך חשוב שתשקיעי גם זמן בבחירה ובקנייה שלהם וגם כסף אם זה יוצא יקר

ואם העניין של ההוצאה הכספית הוא מתריע אותך וגורם לך לעצור מלבצע את הצעד הזה, זכרי שזו היא בעצם השקעה לטווח ארוך, ושאלו הסטים הם יהיו הבגדי נשים שאיתם את תרגישי בנוח כמעט כל יום נתון שבו את הולכת לבחור ללבוש אותם, וכאשר את תביני את החלק הזה יהיה לך יותר קל עם ההוצאה הזו, כי בסט שאת מרגישה בו נוח, ועם בגד שאת מרגישה יפה ומושכת איתו, הוא ממש מרים לך הביטחון עצמי, ובטווח הארוך גם יעזור לך לשפר את הדימוי גוף שלך פלאים, וזה עצמו כמו שכבר הסברנו יתרוך לביטחון העצמי שלך והרגשה של המוצלחות שאת מרגישה כלפי עצמך, ופשוט מאוד להרגשה טובה במהלך היום שלך בין אם את בחורה בעוד יום בבית הספר שלך, ובין אם את בעוד יום של עבודה מהמשרד או אפילו בעוד יום של עבודה מהבית.

מומחים טוענים שעל ידי ביצוע של שלב מאוד חשוב זה, כל הבגדי נשים שלך כבר יתחברו אלייך ברמה הרגשית בצורה הרבה יותר חזקה ובריאה, וככה תוכלי לעצב עוד סטים של בגדי נשים עם סטייל אישי משלך, ומפה והלאה הדרך סלולה בהרבה יותר קלות אל דימוי גוף מכון וחיובי. 

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0