כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מכנסי דגמ"ח ואיך ללבוש אותם בצורה נכונה

כאמור במאמר קודם שלנו מכנסי דגמ"ח חזרו בתחילת שנת 2022 עשו עלייהו חזרה חדה אל האופנה וכעת ניתן למצוא אותם בכל אם לא לפחות ברוב המותגים הגדולים העוסקים במכירת בגדי נשים כאשר תיכנסי אל אחת מן החנויות שלהם.

כמו כל אופנה וטרנד בעולם הבגדי נשים ישנה דרך נכונה ודרך לא נכונה לעשות אותו, ובמאמר של היום אנו ננסה לתת כמה וכמה טיפים ל מכנסי דגמ"ח ואיך ללבוש אותם בצורה נכונה ככה שגם יראו יפה עלייך בעין של כל מי שסובב אותך וגם שבתמונות תצאי הכי יפה ועם מראה סימטרי.

דבר ראשון כל פעם שאת באה בכל הקשר שהוא לרכוש מכנסי דגמ"ח את צריכה לשים לב על איזה מראה את מכוונת, כי גם אם את לא רוצה מראה שהוא כל כך עדין או כל כך אלגנאי עדיין תשימי לב בבקשה שתמיד לכל מכנסי דגמ"ח יש מראה שהוא קצת בולט וגס,  ולכן תשימי לב אל כמה וכמה אלמנטים שהם מוסיפים או מורידים אל המדד הזה, הכוונה שאם בכל אחד ואחד מהאלמנטים האלו קיים והוא בעצמו כבר הופך את ה מכנסי דגמ"ח שלך להרבה יותר בולטים או הרבה יותר צעקניים, אז בשילוב של כל אלו ביחד עם מכנסי דגמ"ח בחלק לא קטן מהמקרים יכול לגרום לתוצאה שתהייה טיפ טיפה גסה מדיי או בולטת יותר ממה שאולי חשבת בשעה שרכשת את אותם מכנסי דגמ"ח.

הגזרה.

דבר ראשון שימי לב אל הגזרה של ה מכנסי דגמ"ח, אומנם רובם של ה מכנסי דגמ"ח מגיעים עם גזרה ישרה זו היא כמובן הגזרה שנחשבת בכל העולם של הבגדי נשים לגזרה הכי עדינה ושהכי משדרת מראה אלגנטי, אמנם גם ישנם בחנויות המובילות כמה וכמה דגמים של מכנסי דגמ"ח שהם מגיעים עם גזרה צרה, זו היא גזרה שבמהלכה הנפילה של הבד על הרגל היא הולכת ומתכווצת (שימו לב שאין להתבלבל כלל עם גזרה נמוכה שהיא שונה בתכלית והיא מתייחסת לגובהה בין המותן לבין המקום ממנו יוצאים שתי הפיסות בד שאליהם מכניסים את הרגל, אז יש הבדל בין גזרה צרה לבין גזרה נמוכה) והיא קצת גזרה יותר עם מראה חדשני ושובב וקצת פחות אלגנטי.

אבל שוב, כאמור, כל אלמנט לבד בפני עצמו אין בו שום דבר רע חלילה רק רצוי שתשימי לב אליו בשעת הקנייה.

צורת הכיסים הקדמיים וסוג הסגירה שלהם.

כמובן מה הם בכלל מכנסי דגמ"ח ללא כל הכיסים מקדימה? זה נכון אבל שימי נא לב שיש גם בתוך קטגוריה זו מגוון רחב של אפשרויות שונות בכיסים וכעת נביא כמה וכמה מהם וגם ננסה לתת נקודת מבט על איך כל אחד ואחד מהם נראה מהצד.

דבר ראשון בקשר לסגירה של הכיסים

כמובן יש ללא סגירה שזה בעצם רק כיס בד או שבחלק מהמקרים הוא נשאר ממש פתוח ללא שום כיסוי עליו, או שבחלק מהמקרים ישנה רק פיסת בד בצורת מלבן (או בכל צורה אחרת הנקודה היא שהיא ברוחב של הכיס כך שהיא ממש מכסה את כל הפתח שלו) שפשוט מונחת על הכיס- זה המראה שלדעתנו הוא המראה הכי מומלץ כי דם כן מצד אחד יש לו את המראה המגניב והפנקיסטי שיש לכל מכנסי דגמ"ח וגם הוא עדין ולא יותר מדיי גס בולט או צעקני.

ומצד שני יש גם בשפע כיסים שהסגירה שלהם היא בתיקתקים שזה עדיין נעים לעיין וגם נוח

מה שממש לא מומלץ אלו ה מכנסי דגמ"ח שלכיסים שלהם יש סגירה של רוכסנים, כי בחלק גדול מהמקרים זה מגיע עם פיסת בד בתוך הראש של הרוכסן שזה ממש יוצר מראה עמוס בעיקר וגם מבולגן ולא אסתטי.

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0