כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אחד מהשינויים הבולטים שעברנו הוא במחשוף הרגליים

אם עד כה היינו רגילות לשמלות מיני בהן שתי הרגליים החשופות ובכן, היום זה לגמרי שונה

בגדי נשים עוברים כמה וכמה גלגולים בכל טרנד

והטרנד של עכשיו זה בהחלט חשיפה, אך בעיקר חשיפה אסימטרית של רגל אחת.

מחשוף מהסוג הזה יוצר מראה אלגנטי, מסתורי, פתייני ובהחלט משאיר מקום לדמיון.

אנו יכולים לראות לפי המחשופים הפופולריים שישנם הרבה מחשופים ש"נחסמו" מן העונה והחליפו אותם מחשופים אחרים לגמרי שברובם נותנים מראה יותר מתוחכם, רענן וצעיר.

אין ספק שחלק מהצהרת האופנה בשנה הקרובה היא אופנה יותר מתוחכמת, מעט פחות חושפנית ברמה שהכרנו, אם כן לא ניתן להגיש שהיא לא חושפנית בכלל.

ניצול יתר אזורי הגוף כמחשוף מוכיח שכל חלק בגופנו יכול להיות סקסי ואטרקטיבי בפני עצמו

ועלינו רק לשים את הזרקור עליו.

כל אחת יכולה להיכנס לטרנדים האלו ולהרגיש נשית ועוצמתית ולא משנה הגיל או המידה

גלי את היופי שבך !

היי לך ! כן כן את שיושבת עכשיו בבית ומחפשת את הסיבה החדשה לצאת החוצה וללכת כמו הכוכבת הבלעדית של החיים שלך !

אני רוצה לחשוף אותך להתמכרות החדשה שלך – לגלות את הדברים הנכונים שיבליטו אצלך את כל המעלות ויהפכו אותך לדוגמנית שמפילה את כולם מהרגליים!

במשך שנים נשים נטו להחצין את יופיין באמצעות פרטי לבוש למניהן שמבליטים אצלן בדיוק את הדברים הנכונים.

אלא מה , עניין הנוחות היה זוטר במיוחד – בגדי הנשים היוו את התלגמות היופי הנשי אבל ללא מתן דגש על הדברים האחרים. נשים התהדרו בשמלות נוצצות , עיטורים ומחוכים למיניהן אבל נאלצו לשמור על הגזרה בדיאטה קפדנית ככל האפשר. שכן דימוי הגוף הנשי באותה תקופה היה מאוד נוקשה .

דימוי הגוף שהצטייר באותה תקופה בקרב החברה , יצר לחץ חברתי גבוה וקפדני על הנשים – שהבינו מהר מאוד שמי שלא עונה על הקרטריונים של מודל היופי פשוט לא קיימת , מה שיצר מציאות חדשה של נשים שבעל כורחן מצאו את עצמן נכנסות לתוך סשן דיאטות נוקושות תחת השגחה ברורה .

ככל שהתפתחו פרטי לבוש ועניין הנוחיות אצל בגדי נשים בפרט נכנס לתודעת הציבור, התפתחה נורמה חדשה ששמה דגש לא רק על היופי אלא גם על האופי בו לובשת הבגד מתהלכת.

מה שיצר תקדים חברתי חדש , שבו הבגד יכול להבליט בדיוק את המקומות שאת רוצה להבליט בשביל להרגיש האישה היפה בתבל !

ככל שהתקדמו הגזרות והסגנונונת , הבינה החברה שהיכולת להראות יפה לא טמונה בעצם העובדה של הרעבה עצמית ותחושת תסכול תמידית של דימוי גוף לקוי בקרב נשים רבות בחברה, אלא ביכולת של הבגד להחמיא לכל אישה באשר היא בדרכה הייחודית שלה!

כיום במאה ה21, האפשרויות שפתוחות בפני הנשים בכל הקשור לאופנה הן רחבות יותר – מעבר לתפנית החדשה שנוצרה בחברה בכל הקשור לנוחות ויופי יש דגש על הפשטות ואלגנטיות הבגד כאחד, וזאת מתוך אמונה שלרושם ראשוני אין תחליף.

לובשת הבגד בוחרת את הבגד בהתאם לסיטואציה וזאת על מנת לשקף את המציאות והמסרים אותם היא רוצה להעביר , הבגד מהווה השתקפות של המעמד החברתי שכן היכולת לשדר קלאס ואלגנטיות באפס מאמץ עדיין משקפת תפיסה בחברה בה היא ראויה להערצה.

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0