כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מה זה אומר לרכוש בגדי נשים תוצרת ישראל?

לבטח בהרבה מתוך הקניונים שכל אישה או בחורה שקוראת את המאמר של היום שהלכה אליהם לרכוש כמה בגדי נשים בטח נתקלה לא פעם אחת או כנראה הרבה יותר בכמה וכמה מהחנויות ששמו בכניסה אליהם את הלוגו בגדול של נוצר בישראל או "תוצרת ישראל" עכשו אנו רוצים לעסוק במאמר לש היום בשאלה:

מה זה אומר בעצם?

מה זה אומר מבחינת הבגד עצמו בתור מוצר?

ומה זה אומר על ההשפעה שיש מזה שאת ביצעת עכשו רכישה של בגד שנוצר בישראל?

התשובה היא –דבר ראשון חשוב שתדעי שההבדל הוא ממש שמיים וארץ!

וההבדל הזה הוא כל כך גדול וגם כן כל כך משמעותי שהוא מתבטא בכמעט כל רובד ורובד ממה שהצגנו, וכעת אנו נעבור אחריהם אחד אחד ונסביר את המשמעות.

מבחינה עיצובית.

הרבה מומחים מתחום הבגדי נשים מסבים את התשומת לב שלנו שהרבה מהמעצבים הישראלים מנסים בכוונה מתוך כוונה בולטת להיות שונים ובולטים בקו העיצובי של הבגדי נשים שלהם ממה שיש בתעשייה הכללית מחוץ לישראל.

התוצאה של כל זה המוצר הסופי שאת מקבלת הוא בגד שהקו העיצובי הכולל שלו נעשה מתוך אהבה ומחשבה, והרבה גם כן מתוך המעצבים הישראלים גם אומרים בכל מיני ראיונות אל כל מיני גופי תקשורת שהם עוסקים בתחום האופנה והבגדי נשים שהם גם נותנים את אותה תשומת לב אל כל פרט ופרט מהקווים העיצובים הכי קטנים ואולי לא מובחנים במבט ראשון, עד לכל גימור או כל תפר קטן כלל שיהיה.

שימור הסביבה

עוד נקודה חשובה, במיוחד בשנים האחרונות עם כל המודעות הממש הולכת וגוברת בכל התחום של שימור הסביבה ומודעות למוצרים ירוקים יותר ושימור אנרגיה וסביבה ירוקה, אז הרבה חברות ובתוכם גם המון חברות שמייצרות בישראל נותנים מודעות אל כל העניין הזה ומשלבים בכל תהליך הייצור שלהם עקרונות של מחזור בתהליך הייצור הכללי, וככה כאשר את רוכשת בגד שהוא תוצרת ישראלית בנוסף אל כל העניין שהזכרנו קודם לכן של קו עיצוב ייחודי עם יחס של אהבה אל המוצר ואל כל התחום של בגדי נשים, את גם באמצעות רכישת בגדי נשים תוצרת ישראלית תורמת לסביבה ירוקה יותר, שכן בתהליכים שלהם כמו שהסברנו מוטבעת מודעות לכל האורך לזיהום הכי פחות שאפשר, נקודה!

התאמה מכוונת של הבגד אל המידות המקומיות ואל מזג האוויר המקומי.

לבטח נתקלת יותר מפעם אחת בתופעה שאפשר כנראה לראות אותה בכל תחום של הלבדה ולא רק בתחום של בגדי נשים, שלמשל מידה סמול בחברה מסוימת היא שונה לאין ערוך ממידה סמול  בחברה אחרת שמיוצרת בארץ אחרת? לפעמים ההבדלים האלו יכולים להיות בהפרש חזק של מידה או אפילו שתיים במונחים של מדינה אחת? התשובה היא על פי רוב הייצור של בגדים במדינות שונות יש מוסכמות שונות המבוססות על מידות שהם מה שנפוץ יותר בקרב אותה עיר או אפילו ארץ או מדינה בה מייצרת אותה חברה את המודלים שלה.

ברכישה בגדים שהם תוצרת ישראלית, את מבטיחה לעצמך להיות בסביבה הגיונית מבחינת מידות, דברים שאת יכולה לצפות להם, וגם אם תחשבי" מה זה משנה? בכל מקרה כמעט כל דבר אני יכולה למדוד בעצמי בחנות ההלבשה?" זה ממש לא נכון! כי כל המסחר עם אותו בגד ושימוש כבגד כמטבע, בין בהעברה של בגדים ובים אם כנתינה של בגדי נשים בתור מתנה, זה שהבגדים הם תוצרת ישראלית ונעשים מתוך הבנה בסיסית של המידות בארץ מקנה יתרון עצום ללא כל צל של ספק.

במאמר היום מנינו רק חלק מהמכלול הכולל במאמר הבא נרחיב עוד יותר על המשמעות של רכישת בגדי נשים שהם תוצרת ישראלית, בגדי נשים

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0

Proin ullamcorper pretium orci donec necscele risqueleoam massa dolor imper dietnec consequata congue idsem maecenas malesuada faucibus finibus.

כתובתינו

Uluwatu Jimbaran ST, 1919 - Bali, Indonesia

חייגו אלינו

+62 212-345-321

יצירת קשר

[email protected]