כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מאפיה את מתחילה בעיצוב של בגדי נשים

בכל עיצוב של בגדי נשים בתור מהלך של כמה וכמה שלבים את צריכה להבין שכשמו כן הוא- מהלך של כמה וכמה לבים וכמו כאשר חברה גדולה בנוה בניין רב קומות יש את עניין היסודות, וכאשר היסודות הם חזקים ואתינים או אז כל ההמשך הוא גם כן חזק ואיתן ויכול להחזיק אל זמן רב קדימה, אותו הדבר כמו כן בדיוק בעניין ש עיצוב בגדי נשים, במאמר היום במטרה להגיע אל מצב שבו אנו נוכל להקנות לך ביטחון ביכלות שלך ובטעם האישי שלך אנו צריכים לעבור איתך שלב אחרי שלב עד הגעה אל הייעד המיוחל, והיום אנו נעסוק בטיפ מספר שבע, שהוא כמו שכבר כתבנו כמה וכמה פעמים גם כן שלב מספר שבע, כי פה במאמר של היום אנו עוסקים ממש בעיצוב עצמו, בפועל, לא בתיאוריה ולא  באוויר אלא הלכה למעשה, ובעיסוק זה אנו רוצים להתחיל מההתחלה מתוך קו מחשבה שאם הבסיס שלך בכל פעם שאת באה לעצב עבור עצמך או כל פעם שאת באה לעצב עבור חברה לוק מנצח ליציאה כל שהיא, לא משנה אם זה סתם פגישה של חברים או יציאה לאירוע רשמי כמו חתונה כל שהי או בר מצווה או סתם יציאה של כמה חברה אל בר בסופו של שבוע עמוס, בשביל לתת לך תחושה של ביטחון בסטייל האישי שלך, כאמור אנו רוצים שיהיה לך בסיס איתן, בואי כעת נעבור אל טיפ מספר שבע:

שלב 7: השתמשי בלוקים הבטוחים שלך כרשת ביטחון.

מה זה אומר כמו רשת ביטחון? התשובה היא שקחי לדוגמא ג'ינסים, לכולנו יש את הג'ינס או הסוודר האהוב עלינו שאנו מרגישות בו הכי בנוח, למשל את אותו בגד שלבשנו אותו וראינו את עצמנו בו בתוך סוג של וידיאו או סרט טאו הסרטה כבר כל כך הרבה פעמים שאנו בנינו אצלנו את הביטחון בו, או למשל על סוג של בגד שלבשנו כבר אל אורך של תקופה, ואולי לצורך העניין כבר אנו קיבלנו עליו מחמאות מאנשים יותר מפעם אחת, דברים כמו הדברים הללו הם ממש בונים את הביטחון שלנו על איך אנו נראים בתוך בגד מסוים, או למשל אם את העלת תמונה שלך עם בגד מסוים וקיבלת עליה המון המון לייקים, או שלמשל העלת את התמונה שלך עם בגד מסוים וקיבלת הרבה תגובות חיוביות או רק על הבגד, או אפילו תגובות חיוביות על איך בבגד הזה נראה טוב עלייך, ואיל הוא למשל יושב טוב עלייך, אז אנו מדברים על כאלה סוג של בגדים, שאלה הפריטים שכדאי להתחיל איתם כשמנסים בסגנון או בגד חדש.

לזה בדיוק אנו קוראים במאמר התחלה יציבה, את תראי כאשר את באה להתחיל והוא יהיה הבסיס שלך ברוב גדול של המקרים ההמשך של העיצוב והסטייל שלך יהיה הרבה יותר זורן מכל מה שהוא היה לפני כן, ודברים כאלה בדיוק הם אלו שיקפיצו את כל הביטחון שלך אל לב השמיים, וזה בדיוק מה שיכול להבדיל אותך מכל הבנות האחרות השכבת גיל שלך.

וברמה המעשית-התחלתי עם בסיס שאת כבר בטוחה בו ויודעת שעובד לך, ולאחר מכן שלבי עם זה את הרעיונות החדשים בהם את רוצה להתנסות. במילים אחרות אפשר לקרוא לזה קודם ודאי ורק אחר כך הספק.

דוגמא לדבר זה:

לדוגמה, אם את רוצה לנסות טרנד אופנה חדש, למשל טרנד של מנומר, ודבר זה הוא ממש מחוץ לאזור הנוחות שלך, אז ממש אל תקפצי ישר אל טוטאלוק, אלא כדאי שאת תתחילי בלשלב חולצה מנומרת עם הג'ינס המחמיא שלך. וככה  זו תהיה דרך קלה להכניס סוג של פריט חדש לסגנון שלך מבלי להרגיש שאת קופצת לתחום לא מוכר. בגדי נשים

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0