מאמרים

בגדי נשים

לאורך ההיסטוריה אנו הנשים מנהלות מערכת יחסים אמביוולנטית עם הגוף שלנו, וכפועל יוצא מכך מחפשות את הבגדים שיחמיאו לנו והדגישו את האזורים שאנחנו רוצות יטשטשו

המשך קריאה »

בגדי נשים והחן

לא מזמן הייתה לאחותי חלום שבו היא מנהלת חנות בגדי נשים, ואני העוזר הראשי שלה. בחנות בגדי נשים שלה היו כל מיני סגנונות של תלבושות.

המשך קריאה »

בגדי נשים

קיים שוני באופן בו נשים תופסות לבוש לעומת גברים. לכל מגדר, סגנון הלבוש המתאים לסיטואציה והייחודי (לעיתים) לו. אם זה בעבודה, בלימודים, עם חברים או

המשך קריאה »

בגדי נשים ודת

אנשים תמיד אומרים לי שנשים דתיות הן מסכנות, וזאת משום שבגדי הנשים שלהן מוגבל. האמת יש בזה היגיון מסוים אבל לא בטוח שכך הן מרגישות.

המשך קריאה »

בגדי נשים ויופי

איזה כיף, איזה אושר נפתחו עוד חנויות הקשורות לבגדי נשים. אני מכיר כמה וכמה מותגי וחנויות שמוכרות ועוסקות בבגדי נשים. אחת החנויות למשל של בגדי נשים היא

המשך קריאה »

בגדי נשים ודת

ההיסטוריה שלנו מלמדת אותנו כי נשים צריכות להיראות יפות ומושכות וזה כולל את הדתיות. שמעתי על מקרה שקרה בעבר והייתי מעוניין לחלוק עמכם על כך.

המשך קריאה »

בגדי נשים: עידן הטייץ

לאחרונה יצאו קואליציות מגוונות וסגנונות חדשים בנושא בגדי נשים. הסגנון שייך למכנסי טייץ. לא עוד סתם מכנס טייץ אלא טייץ אופנתי. אך לא תמיד זה כך.

המשך קריאה »
סל הקניות שלי
0

Proin ullamcorper pretium orci donec necscele risqueleoam massa dolor imper dietnec consequata congue idsem maecenas malesuada faucibus finibus.

כתובתינו

Uluwatu Jimbaran ST, 1919 - Bali, Indonesia

חייגו אלינו

+62 212-345-321

יצירת קשר

deva@mail.com

התחל שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, אנחנו יכולים לעזור לך!