כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

את לא צריכה להיות כולך באיפור או לובשת דברים שאת לא אוהבת ללבוש רק כדי להרשים אחד או שני גברים חשובים, את לא צריכה לזייף עצמך .
ולא צריך להיות כוהנת סטייל כדי לדעת שאופנה היא דרך ביטוי עצמי ולא סתם אסופה של בגדים שאנחנו זורקים על עצמנו. מה שאנחנו בוחרים ללבוש אומר לא מעט על עצמנו, גם אם אנחנו לא בהכרח מתכוונים לשדר מסר מסוים.

במאמר הקודם דיברנו על המשמעות שיש לסוג של בגדי נשים או אל הצבע שלו, ובעיקר בכל מה שקשור אל ראיונות עבודה.

כאמור, כל בגד הוא דבר ראשון אחד הכלים הכי חזקים שיש לך בתור מרואיינת ליצור או לשנות ולהשפיע על הרושם הראשוני שהמראיין או המגייס שלך יוצר עלייך, בין אם את הולכת פיזית בעצמך להתראיין במשרד כל שהוא, ובין אם הראיון שלך מתבצע מרחוק על ידי תוכנות כמו זום וכדומה.

וכמו כן תחשבי על זה שבגדי נשים בצבעים שונים משדרים דברים שונים ואת יכולה תוך למידה של כל התחום הזה להתאים בעצם את הרושם הראשוני שנוצר עלייך בהתאם לרושם שעל פי דעתך הוא הכי מתאים אל סוג הראיון הזה לפי סוג התחום שאליו את רוצה להיכנס בעבודה החדשה שלך.

בנוסף זה ממש עוזר לכל אחד או אחת לדעת שכום עם כל ההתקדמות המחשבתיתי בנושא הזה של מגדר והגדרה, כיום בשנת 2022 אין באמת דבר כזה צבעים של בנים וצבעים של בנות, וכל אחד או אחת מהמרואיינים יכול ללבוש שמלה או חולצה או מכנסיים בכל צבע העולה על רוחו.

וכעת אנו נביא כמה וכמה דוגמאות ונחלק בין שתי קטגוריות שונות וננסה אף להראות התאמה בניהם, חלוקה אחת תתמקד בסוגים של צבעים או הדפסים שונים ואיזה הרגשה או איזה רושם הם מייצרים עבורך ככה שתוכלי תהשתמש בו עבור כל הצרכים דלך, והקטגורייה הניה היא תהיה סוגים של עבודות, ככה שבסופו של מאמר זה את תוכלי די בקלות לחבר בין השניים כדי להגיע אל תוצרה שלפי דעתך היא תשרת אותך הכי טוב בראיון העבודה הקרוב, שתוכלי לדעת באמת שעשית את המקסימום שיכלת לעשות לפי אותו רגע נתון.

בתחום העיסוקים השונים:

בסוג עבודה שמה שרוב האנשים מרגישים כלפיהם או יותר נכון הרגשות המזוהים איתם ממש עד רמה שהם הולכים איתם יד ביד, אז בעיסוקים המזוהים עם עוצמה וקשיחות, כמו כל העסקים שקשורים לניהול כספים פיננסים או כל סוגי העבודה בבורסות או בשוק המניות, כדאי לך ללכת על בגדי נשים שהם משדרים כח או עוצמה ונחישות.

בשביל להגיע אל מטרות אלו הדברים הכי מומלצים עבורך אל הראיון עבודה שלך בתחומים אלו הם צבעים כמו שחור וחום, כמו כן צבעים כמו שחור וחום הם גם כן משדרים נחישות ומצליחנות שאלו הם בבירור תחושות או רגשות ותכונות אופי שכל מעסיק היה ממש שמח שיהיו במגויס הבא שלו, ובטח ובטח בתחומים עם כל כך הרבה תחרות ופילוס דרך אל הפסגה בהם כמו התחומים שהזכרנו למעלה בקטע זה.

מצד שני יש את כל התחומים של טיפול רגשי וכדומה, שבהם הרגש שאת צריכה להעביר באמצעות הבגדי נשים שלך הוא חום והכלה ונעימות, ככה מעסיקים יראו אותך באור שהוא הרבה יותר מתאים אל אופי העבודה אליה את מחפשת שהם יעסיקו אותך, ולכן בשביל ליצור את התחושות האלו הכי כדאי לך זה ללכת על הגדי נשים בצבעים רכים, וגם מתוך כל אלו מומלצת לך מאוד לבחור את אותם בגדים שיש להם את הגוונים הכי רכים ונעימים לעיין כמו כן הם גם ישדרו עדינות ונעימות, כי ככה גם בתת מודע הם פחות או יותר מוכרחים לחשוב עלייך שאת גם כן עדינה ורכה תכונות מדהימות עבור כל המקצועות הקשורות אל עולם הטיפול.

אומנם יש ארלו אווירה של כללים אבל חשוב מאוד שתדעי לך שאין זה חק ברגל ורק דרך אחת שהיא הנכונה, אלא בגדול את צריכה לכוון לשדר את אותם התחושות והרגשות שלדעתך הכי ישרתו אותך בראיון עבודה הקרוב שלך.

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0

Proin ullamcorper pretium orci donec necscele risqueleoam massa dolor imper dietnec consequata congue idsem maecenas malesuada faucibus finibus.

כתובתינו

Uluwatu Jimbaran ST, 1919 - Bali, Indonesia

חייגו אלינו

+62 212-345-321

יצירת קשר

[email protected]