כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כל מה שכל אישה צריכה לדעת על ג'ינסים חלק ב.

ג'ינס כאמור הוא אחד מבגדי היום יום הכי נפוצים, בכל מגזר דת עדה או מדינה בעולם, ובגלל שיום ממנו כל כך הרבה סוגים של כל הרבה חברות, וגם בגד יום יומי שכזה לא רנאה תמיד טוב על כל אחת ובכל מצב, אנו מביאים בחלק ב' שהוא המאמר הזה מספר עצות וטיפים מכל מיני מומחים בתחום בגדי נשים וטקסטיל ואופנה בארץ ובעולם.

אך על פי שבאופנה כמו באופנה אין אמת אחת ואין סוג אחת שהוא תמיד טוב על כל אחת וסוג אחר שהוא תמיד רע על כל אחת, אבל עדיין עם כל זה חשוב מאוד שיהיה לך כמה כללים וכמה הנחיות שיעזרו לך להבין ולאבחן מה יותר מתאים למבנה גוף שלך.

כמו כן לצד כל אלה גם הבאנו במאמר הקודם וגם אנו נביא במאמר זה מספר עצות וטיפים כליים מומחים שונים לאחזקה בטיפול של מכנס ג'ינס, כך שבתקווה הוא גם יחזיק לאורך זמן וגם יצליח לשמור על הגזרה שלו ועל המראה כמה שיוצר קרוב אל המצב הו את רכשת אותו מהחנות.

דבר ראשון בעניין של העדפה של בד, הרבה מאוד מכנס ג'ינס עשויים מעשרות סוגים שונים של בדים ועשרות סוגים שונים של שיטות תפירה, אבל בכל מה שנוגע לשמירה של מכנס ג'ינס לאורך זמן לצורתו הטבעית.

אחד הקניינים הראשיים בפקטור 54 אומר כי לפי דעתו עדיף בכללי לבחור סוג בדים שהם יותר בדים יבשים וצפופים, ולכן הוא ממליץ תמיד לחפש אחר מכנס ג'ינס שהוא עשוי עם כמה שיותר אחוזים של כותנה בפנים, הוא מסביר שלכל מכנס ג'ינס יש תהליך של בלאי טבעי שעובר עליו והוא זה שמעצב אותו ונותן לו את האופי שלו, וכמו כן הוא גם ממליץ לרכוש כמה שפחות מכנס ג'ינס שמגיעים עם קרעים או עם סוג כזה של שפשופים כבר מהחנות, כי לדברים האלו אולי יש מראה יפה וייחודי אבל לאורך זמן אותם קרעים רק ייתרחבו ויורידו את רמת החסינות של הבגד אל פגעי הזמן.

כמו כן אחד הקניינים בחברת "דיזל ישראל" אומר כי הצבע הכחול שיש לכל מכנס ג'ינס נוצר על ידי כל מיני שטיפות שהמכנסיים עוברות במפעל, ולכן כל שטיפה נוספת יכולה אך ורק להרע ולהרוס את המכנס ג'ינס, ולכן גם הוא אומר שההמלצה לשטיפה וכיבוס של מכנס ג'ינס, היא פעם אחת בחודש במכונה אחת את כל המכנסיים כאשר הם הפוכים.

דבר נוסף שמאוד כדאי לך לשים לה בשעת הקנייה, זה שעם כל הכבוד למראה של מכנס ג'ינס מסוים או רמה של מותג של מכנס ג'ינס אחר, עדיין החלק שהכי פוגש אותך בכל רגע מזמן הלבישה של מכנס ג'ינס זו היא רמת הנוחות שלו, ואולי בחנות הכל נראה טוב ויפה ונוח ומדהים, אז איך תדעי מה לקחת?

התשובה טמונה בהמלצה של אחד המומחים בתחום הבגדי נשים, והמלצה זו היא שהדבר הכי חשוב מכנס ג'ינס הוא האלסטיות של הבד, שכן ככל שהבד הוא יותר אלסטי הוא נתון לך כאשר את לובשת אותו טווח תנועה הרבה יותר רחב, ולא מגביל כמו מכנס ג'ינס מבדים זולים ולא איכותיים שאני בטוח שכל אחת הקוראות שלנו נתקלה בו יותר מפעם אחת.

כמו כן גם קניינים גדולים של חלק מהרשתות הכי גדולות בארץ המוכרות מכנס ג'ינס, ממליצים בחום לקוראות שלנו לא לשפוך סכומים גדולים של כסף רק על טהרת הטרנד והרצון לגלוש על גל של מותג שבאותו רגע הכי מדובר, כי טרנדים באמת לא מצדיקים הוצאה של סכום כל כך גדול, מה שכן שווה להשקיע בו הוא זוג טוב של מכנס ג'ינס איכותיים שהם מעל זמן וטנרד שישמשו אותך בנוחות לאורך הרבה זמן, בגדי נשים

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0