כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לחורף 2024 כבר הגיעו!

כל הכללים שאת צריכה לדעת לבחירת שמלה שתתאים לך בצורה מושלמת

אחת מכל החלקים היותר מעניינים בעולם הבגדי נשים באופן כללי הוא השמלות, הסיבה לכל זה היא ששמלה היא בגד שבהגדרה הבסיסית שלו היא בגד מאוד נשי, והוא גם כן מאוד מזוהה עם נשיות ומאוד מסמל נשיות (כן, כולם יודעים שפעם אולי במצרים העתיקה הגברים גם הם היו נוהגים ללבוש שמלות, אבל המאמר של היום עוסק באופנה שהיא אופנה מודרנית ומתעסק בהווה ולא בעבר…)

אבל גם בתור בגד שכזה ישנם כל כך הרבה קטגוריות וגם תתי קטגוריות בתוך העולם הרחב שנקרא "שמלות" ובאמת היום ישנם כל כך הרבה סוגים שונים והקו בניהם יכול להיות ממש שונה אחת מחברתה אחת יכולה להיות סופר אלנגנטית כו אחת שהיא מאופקת ומכובדת ומתאימה בהרגשה לאירועים רשמיים כאלו, ויש שמלה פתוחה ורחבה שמשדרת נוחות והרבה יותר מתאימה אל היום יום.

ולא משנה כלל וכלל אל איזה סגנון את באופן אישי יותר מתחברת, הנקודה היא שמתי שבחורה או אישה ניגשת אל אחת מהרשתות למכירה של בגדי נשים ורוצה לרכוש שמלה היא מוצפת בכל כך הרבה מגוון ומבחר, שלפעמים כל זה יכול לבלבל וברגע הנכון לגרום לך לרכוש משהו שלא תהיי שמחה בו לאורך זמן.

ולכן במאמר של היום אנו רוצים לתת כמה וכמה כללים או טיפים איך לבחור את השמלה (ולא משנה מאיזה סגנון היא בכלל, ביום ליום יום ובין אל אירוע מכובד מאוד) שתשב עלייך ותחמיא לך בצורה הכי גבוהה שאת יכולה להוציא משמלה, וכלים אלו יכולים באמת ובתמים לעזור לך בכל פעם שאת הולכת לרכוש שמלה, וזה יכול להיות כלי עזר שהוא ממש מסננת שיגרום לך להיות הרבה יותר ממוקדת משאר הצרכניות ולדעת הרבה יותר מדויק מה הכי טוב לך ומה הכי מדויק לך.

וכמו כן בגדים שהם יותר טובים ומדוייקים ומחמיאים לך, אלו הבגדים שאיתם את נשארת בסופו של דבר.

כלל אצבע ראשון- סימטריה כללית יותר.

כלל זה אמנם נשמע מופשט, אבל חשוב מאוד שכל אחת מהקוראות שלנו תבין, שלא רק שכלל זה הוא כלי עזר מדויק בבחירה של שמלה, אלא שהוא תקף ממש אל רוב בגדי הנשים!

מה הכוונה בסימטריה כללית?

ישנם גם אצל גברים וגם אצל נשים כל מיני סוגים שונים של מבנה גוף, אפשר רק להיות עם זוג עיניים ולצאת אל הרחוב בשביל להבחין בזה.

ולכן לכל אישה או בחורה שיש פלג גוף שרחב בחלק העליון שלו וצר יותר בחלק התחתון שלו, או ההיפך רחב בחלק התחתון שלו וצר בחלק העליון שלו, מה שאת צריכה לעשות זה קודם כל לשים לב שישנם כמה סוגים שונים של גזרות ובדים, חלק מהן מדגישים את החלק גוף עליהם הם יושבים וחלק עושים בדיוק את הפעולה ההפוכה – פשוט מטשטשים את החלק גוף עליו הם יושבים.

ולכן תעשי את בעצמך את החשבון- אם החלק גוף התחתון שלך רחב החלק גוף העליון שלך צר- בחרי את השמלות שמטשטשות את החלק גוף תחתון ומבליטות יותר את העליון.

מה שכל זה עושה זה ליצור מראה שהוא מראה הרבה יותר מאוזן סימטרי ונעים לעין, כי אנחנו לא מלאכיות והגוף האנושי הוא תמיד סופר סימטרי כאילו גילפו אל מולנו אל יווני, ולכן על ידי הבנת הכלל של סימטריה כללית את יכולה ליצור מראה הרבה יותר אסתטי.

בשביל לבחון או בשביל להבין את הכלל הזה אל העומק את יכולה להיעזר בצילומים שלך, פשוט קחי שמלה כל שהיא נסי ליישם את הכלל הזה של הסימטריה צלמי את עצמך ונסי לבחון האם אכן הדעת אל התוצאה לה חיכית? זו דרך מעולה להבחין מה עובד עבורך ומה לא.

כל מה שאת צריכה לדעת להתאמה מושלמת של חצאית ללוק שלך

במאמר הקודם שלנו הסברנו בהרחבה רבה על סוגים שונים של בדים ההשפעה שלהם באופן כולל על כל העולם של בגדי נשים ובעיקר ההשפעה שלהם על חצאיות על כל הסוגים שלהם, על איך וכמה הבד יהיה בד נושם ועל איך (הכי חשוב למעןו האמת) הבגד יישב בצורה הסופית על הגוף.

במאמר של היום אנו נמשיך בנושא הכולל של חצאיות, ונביא בהמשך של המאמר כמה וכמה מתוך כל הגזרות שהם הגזרות הדי נפוצות שמוכרים ברוב אם לא בכל החנויות הגדולות העוסקות ביבוא בגדים של הרשתות הגדולות בכל התחום של הטקסטיל והבגדי נשים, ונעבור עליהם אחת אחת, וניתן כמה וכמה כללי אצבע וטיפים ועצות על איך ללבוש כל אחת ואחת מהן ואיך להתייחס נכון לחצאית כזו בהקשר של איזה בד יהיה הבד הכי מתאים עבורה?

אז בואו ונתחיל עם דוגמא ראשונה שתעשה לכל אחת ואחת מתוך הקוראות של המאמר של היום טעם טוב של זכרון עבר בפה שלה.

חצאית מסתובבת (בשפה הסלנגית, אפשר גם כן לקרוא לה "חצאית קפלים")

כן, אותה חצאית ממש שכשרוב הבחורות או הנשים שכעת הן קוראות את המאמר היו ילדות קטנות הן כנראה ביקשו מאבא או מאמא שלהם שיקנו להם את אותה חצאית מסתובבת ויוצרת עיגול כמו צורה של פרח, אז חשוב שתדעו לכן קוראות יקרות שהיא לא הלכה לה לשום מקום בכלל! והיא עדיין ממש נמצאת במודה והיא גם כן נחשבת דבר אופנתי ודי טרנדי כיום בחורף ההולך ובא של שנת עשרים ושתיים!

העיקרון שך חצאית זו בעצם הוא שהיא סך הכל חצאית קפלים כמו השם שלה, והקפלים עובדים בצורה כזו שהם ממש יוצאים ויורדים כלפי מטה מהמותן, מתוך החגורה של החצאית ליצירת אותו מראה מוכר.

מה שחשוב מאוד לדעת לפני רכישה של חצאית זו, שעקב המבנה הטבעי שלה כמו שכבר הסברנו יוצא שבבסיס שלה זו היא חצאית עם עומס של בד, לכן חשוב מאוד שתשימי לב לפני הרכישה שהחצאית הזו מגיעה מבג שהוא יחסית בד די דקיק, כדי לא ליוצר מדיי עומס או כבדות על חצאית שהמבנה הבסיסי שלה הוא עם ריבוי חזק של בד, כדי בעצם לא להכפיל את העומס.

ואי אפשר לדבר על חצאיות בכלל בלי להזכיר את הגזרה הכל כך נפוצה

חצאית A

זו היא הגזרה שאפשר לקרוא לה הגזרה הבטוחה, אם אנו נרצה להכליל או טיפ טיפה להזים רק לרגע, אפשר לומר שזו היא הגזרה שמתאימה ממש להכל!

הסיבה לכל זה היא שחצאית זו היא נצמדת לאזור של המותן ונשפכת מטה בצורה שהיא צורה ממש אלגנטית ונעימה לעין כמעט על כל סוג של מותן וכמעט לכל הנשים, ולכן זו אמירה כל כך בטוחה שהיא מתאימה כמעט לכל הנשים כמעט בכל מצב, חצאית גזרה A   היא ממש אות ומופת בעולם של הבגדי נשים אל בגד שהוא בחירה בטוחה תמיד בשעות של ספק, וכעת גם הסברנו לכן למה.  

חצאית עיפרון

עוד דוגמא לגזרה ממש קלאסית ונפוצה של חצאיות, ההבדל העקרוני בין חצאית בגזרת עיפרון לבין חצאית שהיא בגזרת A הוא שחצאית שהיא בגזרת עיפרון היא הרבה יותר מדגישה את הרגליים שלך משום שהיא עשויה בצורה כזו בה היא נצמדת אל כל הרגל שלך ממש עד לאזור של הברך.

זו היא חצאית מומלצת עבור כל אחת שמתגאה או אוהבת להראות לכל הסובבים אותה את הרגליים שלך, כי היא תיתן להם הרבה יותר מקום של כבוד והדגשה מאשר למשל חצאית שהיא בגזרה A. בגדי נשים

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

סל הקניות שלי
0

Proin ullamcorper pretium orci donec necscele risqueleoam massa dolor imper dietnec consequata congue idsem maecenas malesuada faucibus finibus.

כתובתינו

Uluwatu Jimbaran ST, 1919 - Bali, Indonesia

חייגו אלינו

+62 212-345-321

יצירת קשר

deva@mail.com