כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כלל שני להתלבש טוב יותר ממה שהתלבשת עד היום

במאמר הקודם שלנו הבאנו את ההקדמה הכללית שאמנם אופנה באופן כללי ובעיקר בתחום של הבגדי נשים הוא עניין של טעם אישי שהוא אישי אל כל אחת ואחת על פי מה שהיא רואה ורק על פי הטעם האישי שלה.

אבל כהמלצה שלנו עבור כל בחורה או עבור כל אישה שיש לה הרגשות שבשדה הזה של עיצוב בגדי נשים וטעם אישי וסגנון אישי היא לא ממש בטוחה בעצמה וכמו כן היא לא ממש בטוחה בעצמה עד כדי כך שהיא תציג את הבחירות שלה ללא כל שמץ של חשש, יש מה לעשות בנושא הזה ומה שיש לתת זה בעצם להקנות בסיס מסוים שאותו אכן כן אפשר ללמד אותו וגם ללמוד אותו, ומשם והלאה אחרי שכבר יש לך את הבסיס הזה שאנו פה מדברים עליו את תוכלי לקחת את כל זה אל המקום שלך ולראות לאן זה לוקח אותך הלאה בדרך זו, וכמו כן אני ציינו במאמר הקודם שכל אושייית אופנה או אושיית רשת שמבינה באופנה אכן כן, גם היא ממש כמוך עברה את הצעד הזה ופשוט לקחה את הבסיס שהיא קיבלה מאיפה שהיא קיבלה אותו ואט אט היא פיתחה אותו עד כדי השלמות או הוטעם הטוב שאת רואה כיום הזה שאת מעריצה אותה או שאת פשוט עוקבת אחריה.

הבאנו כבר את כלל מספר אחת היום אנו נביא את כלל מספר שתיים.

כלל מספר שתיים:

2. איזון בין החלק העליון לתחתון של הגוף.

אמנם יכול מאוד להיות שעבור חלק מכל הקוראות שלנו של המאמר של היםו או אפילו חלק מהדברים שקוראים את טיפ מספר שתיים זה, הם מרימים גבה בפליאה ושואלים האם אכן זה דבר שבאמת קשה לעשו אותו בתחום של הבגדי נשים?

והתשובה היא שאתן צריכות להבין את הכלל הזה אל העומק שלו, כי הכוונה היא ליצור איזון נכון בין הבגדים שלך בחצי העליון של הגוף שלך לחצי התחתון של הגוף שלך.

ואל תטעי כלל חלילה לחשוב שאולי זה דבר קל, כי איזון נכון יכול להיות לעתים קרובות דבר שקשה לשלוט בו, ובמבצים מסוימים אם את כברא החלטת על טופ מסוים או על חלק תחתון כל שהוא כמו מכנסיים שהם או חצאית כל שהוא שהיא היתה הבסיס שלך ואת החלטת שממנה את ממשיכה הלאה כלפי מלאה, אז בעיקר בכאלו מצבים על פי רוב קשה לשלוט באילו חלקים של ההמשך של הסטייל שלך כי אם הבסיס שלך זה סוג של בגד שקשה למשל ליצור יחד איתו איזון, ובדיוק על כאלו מצבים בדיוק כל כלל מספר שתיים או טיפ מספר שתיים מדבר, שבכאלו מצבים בדיוק אסור לך בכלל לחפף או לדלג על הכלל הזה אלא ההפך, שימי אליו תשומת לב מלאה ונסי כמה שיותר ליצור איזון, ולא סתם איזון אלא איזון מלא.

אז אל תדאגי אם אתה לא מבינה את זה מיד. כי אכן זה דבר שאולי נשמע או מופשט מדיי ומסובך או שלחלק מהאנשים כלל או טיפ זה יכולים גם כן ההפל להישמע קל וברור מדיי

יש לדבר זה כמה וכמה דוגמאות שהם לא מנותקות אלא דוגמאות שהן ממש ממש מעשיות.

כלל ראשון ומרכזי – לכל העניין הזה של איזון בין שתי חלקי הגוף שלך:

אם את לובשת חצאית או מכנסיים מתרחבים, שזה בעצם החלק שהוא ממלא את החלק התחתון, על פי כלל זה בהחלט עליך לשאוף לשלב אותם עם חלק עליון שהוא חלק עליו צמוד.

הסיבה אל כל זה היא שאם תלבשי אותם עם חולצה גדולה גם כן, בנוסף אל החלק התחתון שהוא רחב או מתרחב, מה שיקרה חלילה הוא שאת יכולה להיראות כאילו את 'טובעת' בבגדים שלך. בגדי נשים

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0