כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כלים להעצמת דימוי גוף בבגדי נשים שלך

ישנה תופעה לא כל כך ברורה ולא כל כך הגיונית אבל עדיין אם נשאל מספר רב של בחורות או נשים אנו נבין עד כמה רחבה ועד כמה מקומות היא מגיעה, הנקודה היא שהרבה בחורות או נשים מספרות כי הן מרגישות הרגשה של מצוקה או חוסר אונים, מכיוון שכאשר הן מגיעות לכרוך קניות, וחשוב להדגיש שלא מדובר על מסע קניות ממוקד מאוד רק בחנות אחת שהיא כמובן לא מייצגת את הכלל וכמובן שאין בחנות אחת מובהקות סטטיסטית בשביל לייצג משהו אחר, אלא מדובר בנשים שהולכות לקנות בגדי נשים בקניונים גדולים שיש שם כמה וכמה מהרשתות הגדולות שברור לכל אחת ואחת מהקוראות שלנו שזה בדיוק מה שמייצג את הלך הרוח הכללי.

ומה שקורה הוא שהרבה נשים שהן לא ממש כבדות משקל ולא היו בכלל קוראות לעצמן "שמנות" אלא רק לפי מה שהם אומרות יש להם טיפ טיפה יותר ירכיים מהמודל יופי הכללי וא טיפ טיפה בטן ועדיין הרבה בגדים לא מתאימים להם, דבר שכמובן ברור לכל אחת ואחת שיוצר אצלהם בחוויה האישית של כל הקניות תחושה מאוד רעה של החמצה ומחשבה מאוד עכורה של אני לא מספיק טובה.

והנקודה העומדת מאחורי כל זה הוא מודל היופי העולמי, כאשר חברות גדולות של טקסטיל מייצרות בגדי נשים הם בגדול מייצרות אותו על פי מודל היופי של דוגמניות, כי כל מה שהדור היום לומד על מודל היופי זה רזון קיצוני שלבחורה או לאישה מן הממוצע מאוד מאוד יהיה קשה להגיע אליו, וכאשר אותה חוברה או אישה מגיעה לערוך את הקניות והרבה מאוד מהבגדים טיפ טפיה קטנים עלייה בירכיים או בבטן זה מייד באופן שהוא ממש בלתי נשלט גורם לה להרגשה רעה וכל דימוי גוף שלה ממש הולך ומידרדר.

בשביל לחזק בעצם את הדימוי גוף שלך הבאנו כאן במאמר הזה כמה וכמה עצות וטיפים שיכולים (אם אכן את הולכת להקפיד ליישם אותם גם במציאות וגם כמובן לאמץ את כל הדפוסי חשיבה שהם מציגים לך…) לעזור לך לשקם או אפילו מש לבנות מחדש את הדימוי גוף האישי שלך, ככה שתוכלי להתייחס אל עצמך ולהסתכל על עצמך במראה בראש מורם ותוך קבלה אמיתית של המראה שלך והבנה מאוד עמוקה שאת הכי טובה בדיוק כמו שאת.

1.    דבר ראשון לפני בכלל שאת יוצאת מהבית לערוך קניות קבלי את העובדה שהמידה שלך היא אכן המידה שלך.

למשל כאשר רוב האנשים או הנשים הולכים או הולכות לקנות נעליים הם לא מתבאסים מרא על המידה שלהם או מנסים אולי בכח לקנות נעל שהיא מידה אחת יותר גדולה או נעל שהיא מידה אחת יותר קטנה ממה שהיא המידה האמיתית שלהם, וזה בניגוד לכל המצב בבגדי נשים, ולמה זה ככה? התשובה פשוטה כי לא הכניסו לנו ראש למח שנים על גבי שנים מודל יופי במידות של נעליים, אבל בגדי נשים? ממש ההפיך הגמור מכל זה.

ולכן זה בדיוק הצעד שאת חייבת לנקוט בראש שלך עוד לפני בכלל שאת יוצאת לקניות, קבלי שזה המידה שלך ממש כאילו היה זה יצאה לרכישה של נעל.

וכמו כן במהלך של הקנייה עצמה חשוב מאוד שכל אחת ואחת מהקוראות שלנו תוציא לגמרי מתוך הראש שלה את המחשבה ההולכת וחוזרת של איזה מידה של בגד היא קונה הרגע? והאם אולי כדאי שהיא תעבור אל חנות אחרת או אל בגד אחר כי אולי מה היא תצליח לרכוש משהו שהוא מידה אחת פחות? לא! הקו מחשבה נוראי שרק מעודד את הדימוי גוף הנורא שיש לך על עצמך, ולכן הדבר שאת צריכה אך ורק להתרכז בו האם הבגד הזה נוח לך, ואיך וכמה הוא הולך לשרת אותך במהלך הימים.

במאמר הבא נמשיך אל שאר העצות בנושא הכל כך חשוב הזה

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0