כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

יצירת השראה עבור בחירת בגדי נשים עם סטייל מדהים, איך את עושה את זה?

סגנון ייחודי הוא דבר שברמת העיקרון יכול להיות לכל אחת ואחת מכל מי שקוראת את המאמר שלי, לא משנה אם את עדיין רק בחורה צעירה ויש לך חוסר ביטחון די גדול מכל העניין של ההתאמה של בגדי נשים אחד אל השני, או לעניין של בחירת אביזרים ובכללי חסרל ך ביחטון כי עדיין לא צברת אותו בכל מה שהוא קשור אל עולם הטקסטיל, ובין אם סתם את אישה בוגרת שפשוט יצא שעדיין משום מה אין לה ביטחון ביכולת האישית שלה ליצור שילובים יפים או שילובים מעניינים עם בגדי נשים בסטייל שהיא תוכל להיות בטוחה ותוכל להיות גם כן גאה בו אל מול כל מי שרואה אותה לבושה בו.

כאמור כבה כמה וכמה מאמרים זה מה שאנו עוסקים בו, והיום אנו בטיפ או יותר נכון כמו שהסברנו בשלב מספר שש, כי כל מה שאנו כותבים פה הוא שלב שבא אחרי שלב אחר כאשר המצב הנתון הוא שבראש ההר בפסגה של כל הדרך שלנו או המטרה והיעד שלי אל כל אחת ואחת שקוראת בפועל את הסדרה הזו של המאמרים שלנו, היא שבסוף של כל השלבים יהיה לך ביטחון והבנה בסיסית שבתקווה רבה עם כל זמן שהוא יחלוף היא תתעצם אצל כל אחת ואחת ועם הזמן זה יהיה הבסיס שיקנה לך בסופו של התהליך את הביטחון אותו את צריכה ואליו את ראויה ליצירת שילובים מדהימים על כל סוג של בגדי נשים שיש לך בארון הבגדים האישי שלך.

וכאמור אנ כעת עוברים אתכם אל שלב מספר 6:

שלב 6: התבונני סביבך ואמצי מה אוהבת.

למרות שאולי בקריאה ראשונה זה יכול היה להתפרש כמו דבר שהוא סתם קשקוש או עצת זן כל שהיא שהיא בעצם מתאימה אל עוגיות מזל, ואין לה תוכן אמיתי, אבל אין כך הדבר בכלל! שימי לב יש פה הרבה תוכן וזה הוא אחד מהטיפים שהוא העצם הבסיס של כל הבנה של כל מי שהיא מצליחה היום בכל התחום של סטיילינג שאת מכירה, בין אם זו חברה לךש שאת מכירה שיש לה עין טובה, ובין אם זו משפיענית שאת מעריכה באחת מכל אותם רשתות חברתיות, ובין אם דבור בדוגמנית שהיא מובילה בכל תחום של האופנה, את השלב הבא שאנו נסביר כעת כולם בלא יוצא מן הכלל עשו בתחילת הדרך שלהן.

הכוונה הזה היא למשל אם את ראית בגד בסגנון שאת אוהבת, ושוב לא משנה איפה את ראית אותו, ברחוב על זרה גמורה, בטלוויזיה על שחקנית שאת אוהבת, או באחת מכל אותם רשתות חברתיות, או לצורך העניין במקרה שהתפעלת מבגד נהדר תוך כדי הליכה ברחוב, דבר שאת מרגישה שהוא ממש נחרט בראש שלך והוא משאיר עליך רושם חזק של אסתטיקה ורושם של יופי טהור, מה שאת צריכה לעשות זה, פשוט תרשמי לך או תצלמי אותו. וככה בעצם את תכיני לך רשימה או אוסף של רעיונות, ובשלב שני אל כל זה תוסיפי לזה את ההערות שלך, כל מיני דעות או מחשבות שהיו לך על אפשרות לשיפור של כל מה שאת ראחת, וכמו כן לצורך זה את יכולה גם להיעזר בלוחות באינטרנט הקיימין לצרכים כעיין זה לקבלת רעיונות והשראה נוספת.

ובעצם עבור השלמה של כל המהלך הזה לאחר שאת עבדת ומצאת כמה וכמה  תמונות שאת אוהבת, פתחי תהליך שונה של מחשבה בתחום הזה, ואז התחילי ליצור אותן מחדש בעצמך, נסי להיות שונה ויצירתית, וכמו כן קחי את דגשי הליבה של הסגנון אחרי שהבנת אותם, ואז הוספי אותם לרשימה שיצרת לך, סוג של לוח השראה, בגדי נשים

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0