מבצע הקיץ! בקוד הקופון: HTO2022 תקבלו 15% הנחה על כל המוצרים באתר!

טרנד היד שנייה חוזר, והפעם סיבה מוצדקת, חלק א’

אז כמו הרבה טרנדים שבאים והולכים, ואז אחרי כמה שנים חוזרים שוב, בלי סיבה אמיתית, וכנראה ברוב הפעמים דבר זה קורה רק על פי גחמות של כמה חברות יח”ץ שיש להם אינטרס כלכלי להחזיר טרנד מסוים תוך עסקת שחיתות של יד רוחצת יד בשביל אינטרס כלכלי להשתלט על נתח שוק רחב בעולם הביגוד, וזה רק במקרה הרע, במקרה הפחות רע זה סתם טמטום שהתחיל מתמימות כגחמה של איזה ידוען או איזו שהיא ידוענית, ופשוט תפס תאוצה עם שיתופים בפלטפורמות של רשתות חברתיות וכדומה, בכללי ובעולם בגדי נשים בעיקר.

הפעם אנו מציגים טרנד שחוזר, ממש עכשו, בשנת 2022, ויש איתו ערך מוסף שהוא ערך אמיתי, ובנוסף יש סיבה מוצדקת לחזרתו, למעשה ישנה אפילו יותר מסיבה אחת מוצדקת לחזרתו.

כל מה שחי בארץ בשנה אפילו בשנתיים שלוש שנים האחרונות מרגיש וכנראה גם שומע ומשתתף בדיונים סביב הנושא שתפס ממש תאוצה, וגם תפס מודעות וחלק רחב בשיח- איכות הסביבה, ויותר מזה- מה אנו בתור אזרח אחד ויחיד יכולים לתרום למען שמירה על איכות הסביבה.

אז הדברים הגיעו למצב כיום שקנייה מיד שנייה הפכה לממש חלק אינטגרלי ובלתי נפרד מעולם הביגוד בישראל, ובעיקר בעולם הבגדי נשים, כיוון שבעולם הזה של בגדי נשים ישנה המודעות והשיח חזק יותר בתחום הזה, והאמת גם בשאר התחומים החופפים ומקבילים לביגוד בכללי. על פי רוב אבל לא תמיד.

ובעיקר כעת, בתקופה שהנושא הסביבתי הוא ממש בוער ומעולה אל השיח יותר מתמיד, ומתוקשר בין אם זה על ידי האדם הפרטי ובין אם זה על ידי חברות גדולות תקשורת וחדשות בכללי, ואפילו על ידי כמה גופים ממשלתיים. לכן כעת אפשר ואף כדאי לנצל את ההזדמנות הזו ולרכב על טרנד שלשם שינוי יש בו גם ערך שמועיל לעוד אנשים חוץ מלאשר לנו, ערך של להפחית זיהום ולהיטיב עם כדור הארץ, אבל בניגוד להרבה מקרים אחרים שאנו צריכים לוותר ולהקריב בשביל להגן על ערך סביבתי כל שהוא, או סתם בכללי לוותר על משהו ולהפסיד נוחות או כסף בשביל למשל לקנות בגדים מאתרים שלא מעבידים בפרך ילדים שהם מתחת לגיל החוק המתיר עבודה מסוג שכזה באותה מדינה שבה הם עובדים, אז לא ככה, בעניין הטרנד של יד שנייה מכיוון השפה אנו תורמים לשמירה על איכות הסביבה מבלי לוותר או להפסיד ולגרוע על הסטייל שלנו שכל כך חשוב לנו, אלא ההפך!

מה הכוונה ב”ההפך?”

אז זהו שכיום ישנם הרבה בגדי נשים או גברים אפשר למצוא בחנויות יד שנייה,

 והקנייה בחנויות שכאלה בניגוד לקנייה של סטים ברשותו המותגים הענקיות או אפילו הגדולות, קנייה שם מאפשרת לכל אישה או לכל גבר להיות ייחודיים  וככה להרכיב ולבחור עבור עצמם את הסטייל האישי שלהם, כשהם עם אפשרויות בלתי מוגבלות כמעט, ומבלי להיות תלויים בקולקציות הקבועות מראש ובטרנדים שמנסים חברות גדולות להכתיב לנו, ולכן כתבנו שבטרנד זה קנייה של בגדי נשים בחנויות יד שנייה יכולה גם להיות מעשה טיוב וערכי עבור כדור הארץ, וגם לא רק שלא מפסידים אלא היא עוזרת, כאמור, בבניית ייחודיות וסטייל אישי שאין לאחרים באותה סביבה, או בכלל.

והרבה מביני עניין ואייקוני אופנה חוזרים ומדגישים שכיום עם ההיצע והרמה והאיכות שיש לאותם חנויות של יד שנייה וגם בארץ, לא מדובר בכלל בהתפשרות – ממש לא!, אלא  זהו אקט צרכני שנעשה מתוך מודעות ובחירה חופשית של הצרכנית או הצרכן בסטייל. בנוסף, כאמור, ישנו גם פלוס ורווח חברתי בכל העסק, אז זהו עוד אחד מאותם צבים נדירים בו  כולם מרוויחים.

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0

Proin ullamcorper pretium orci donec necscele risqueleoam massa dolor imper dietnec consequata congue idsem maecenas malesuada faucibus finibus.

כתובתינו

Uluwatu Jimbaran ST, 1919 - Bali, Indonesia

חייגו אלינו

+62 212-345-321

יצירת קשר

[email protected]

התחל שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, אנחנו יכולים לעזור לך!