כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

טרנד האופנוענים חוזר ובגדול בשנת 2022, סיקור מהעולם.

אופנת בגדי נשים , איך לארגן את הארון וממה להיפטר ומה לזרוק ומה אפשר לעשות עם כל הבגדים המיותרים שאת לא צריכה , רוצה לגלות ? הגעת למקום הנכון . אז אם את מהנשים האלה שאוהבות לשמור בגדי נשים מגיל 16 ואפילו בגדים שאת כבר לא נכנסת אליהם והם מעלים אבק בתוך ארון הבגדים תני לי לחדש לך משהו .. את לא תיכנסי לג'ינס שלך מגיל 16 , לא אומרת שאת לא נראית טוב חלילה .. אבל הגיע הזמן להיפטר מהבגדים המיותרים שאת לא באמת צריכה ויש לכך הרבה סיבות ותכף נגלה אותן . יש הרבה נשים שארון הבגדים שלהן מלא עד אפס מקום ובכל זאת הן בוחרות ללבוש את אותם בגדי הנשים הקבועים שלהן ושאר הבגדים בארון פשוט שוכבים שם עצובים וגלמודים , אם יש לך בארון הבגדים בגדי נשים שלא לבשת כבר שנתיים כנראה שגם לא תלבשי אותם וזה הזמן לתרום או להעביר הלאה למישהי שתוכל להבנות מהבגדים האלה . שיישמו את המטרה שלשמה הם נוצרו ! נכון , זה קשה , נכון , זה כואב .. אבל אין ברירה ! צריך לזרוק !!! אני יודעת שזה קשה להיפטר מבגדים שמעולם לא לבשת ואם הבגדים האלה נמצאים אצלך בארון זה אומר שייש לך חיבור כלשהו אליהם .. אבל תאמיני לי אין הרגשה יותר טובה מלפנות מקום בארון ולתת את הבגדים שאת לא צריכה לחברה קרובה או לתרופם את הבגדים לכל מיני מוסדות של נערות בסיכון שממש ישמחו לקבל בגדים חדשים .
קבלי כמה טיפים שיעזרו לך להתחיל לפנות ותתכונני להרגשה הכי כייפית בעולם בערך !
אז קודם כל נסי להיפטר מבגדים שפעם ממש ממש אהבת וכבר ממש ממש לא באופנה או שאת יודעת בתוך תוכך עמוק שאת כבר לא מתכוונת ללבוש אותם והדבר היחיד שמחזיק את הבגד הזה בארון שלך הוא כמה אהבת אותו לפניי שנים רבות .. אז צר לי לאכזב אותך אבל אלה בגדי הנשים הראשונים שאת צריכה להיפטר מהם , כי אותם את בטוח לא תלבשי יותר ומאז בטוח הסגנון שלך השתנה שמיים וארץ . אם זה פריט שאת עדיין לובשת מידי פעם ואת רואה שהוא מתאים לך ללוק כלשהו שעוד לא הספק תללבוש אז תשאירי את הפריט כמובן אני מתכוונת לבגדי נשים שניסית לשלב כמה פעמים ללא הצלחה , מאלו תיפטרי ומהר הם סתם מכבידים עלייך ועל הארון שלך ומסתירים לך בגדים יפים שאת באמת יכולה להשתמש בהם . בגדים בדרך כלל מזכירים לנו תקופה יפה יותר וסגנון הבגדים שלנו תמיד הולך ומשתנה עם האופנה המתחדשת כל שנה , כל פע םאת מוצאת סגנון שיותר מדבר אלייך ואת מתחברת אליו זה גם כיף לשחק עם כמה סגנונות בגדים .
עוד בגדים שאת יכולה כבר לזרוק כי את לא תשתמשי בהם לעולם ותפסיקי לשקר לעצמך זה כל הבגדים שרכשת שייש להם פגם למשל השרוול ארוך או שייש בהם חור או שצריך מכפלת אם עדיין לא תיקנת את גם לא תתקני ואם יש פריטים שאת ממש אוהבת את יכולה להזיז את הטוסיק לתופר הקרוב לביתך ולתקן את הבגד כי אם לא תעשו זאת כנראה שהבגד הזה פשוט לא באמת מושך אותך ולא באמת חשוב לך לתקן אותו וזה אומר שגם לא תלבשי אותו לעולם פשוט חבל לך להיפטר ממנו .

אין שום דבר, שחוזר על עצמו או שמשתנה כמו עולם האופנה ובגדי הנשים, טרנדים חדשים נוצרים בסערה מסיבה שלעיתים אף אחד לא באמת יודעת מה היא, או שיש טרנדים ישנים ממש אפילו ברמה של שנות השישים או שנות השבעים, שחוזרים בשנות האלפיים המאוחרות, כמו שראינו מספר גדול של טרנדים ואופנות מאוד ישנים שחזרו להם כבר בתחילתה של שנת אלפיים עשרים ואחת.

היום במאמר של היום, אנו נעסוק בטרנד מרתק מאוד שחוזר לאופנה בכל העולם כולו לאחרונה, וזה הוא מראה של האופנוענים שחוזר חזק אל האפונה לאחרונה.

אז האמת שטרנד של מראה של אופנוענים אף פעם לא באמת עזב אותנו לגמרי, כי לדוגמא כמעט תמיד היה לנו לדברים בעיקר מעילים שהם עם לוק של אופנוענים, שהיו ונשארו חזקים באופנה, כמו כן היו וישנם עדיין חזק מאוד באופנה את במגפונים עם מראה של אופנוענים אפשר למעשה לראות דגם כזה כמעט בכל חנות של הנעלה בכל מקום בארץ אליו תלכו.

ומה שקורה לאחרונה זה שכמה וכמה דוגמניות ומשפעיניות בתחום הבגדי נשים והאופנה הצטלמו או חלק מהם הצטלמו לבד וחלק מהם הצטלמו על סט עליו מצלמים צילומי אופנה כלליים ורחבים יותר ולא פרטיים, עם סטים שלמים ממש של בגדים מההנעלה למטה עד אביזרי שיער שכל כולם על טהרת האופנועים, ואחרי שזה קרה כמו בכל מקום אחר שנוצרת שמועה חזקה מספיק או מבוססת  ספיק על אופנה כל שהיא שחוזרת ומרימה את הראש שלה, הזריזות שבחברות של בגדי הנשים או יש שיגידו המהירות מתוכם, מספיק עושות בשכל בשביל להקדים לייצר ולעצב ולשלוח לקרוא למעצבים נחשבים מכל העולם כולו להביא אותם אל חדר אחד, לשלוח נציג רשמי של החברה שיכנס אל אותו חדר ויגיד להם "חברה, האופנוענים זהו המטרה שלנו, האופנוענים זהו המטיב הכולל שלכם, הכול בלי שום יוצא מן הכלל צריך להיות תחת הנושא הזה, תעשו את המקסימום שלכם ותנו לי תוצאות לאבחון לאחר מכן".

וכך יכול לקרות הרבה מאוד פעמים בעולם של האופנה ובגדי הנשים שטרנד או מודה חדשה רק מספיקה טיפ טיפה להתפרסם ולהקים את הראש שלה והופ! כבר כמה וכמה חברות משיקות ליינים של בגדים שמקבילים אל אותה אופנה.

וזה בדיוק ככל הנראה מה שקרה עם כל ההצצות שאנו מקבלים אל סטים של אופנה ברחבי העולם יותר ויותר דוגמניות ומשפעניות אופנה בכל מיני פלטפורמות של רשתות חברתיות שהעיסוק העיקרי שלהם הוא אפונה ובגדי נשים, ועל הסטים שלהם וכן על הפוסטים נצפו המון ז'קטים ומעילי עור עם סטייל של אופנוענים.

כמו כן ובמקביל אל כל זה נצפו בכמה וכמה מתוך חשבונות האינסטגרם המובילים בתחום ההנעלה והבגדי נשים המון מגפונים ונעליים גבוהות בסטייל של הארלי דוידסון, עם גווני חום בהיר וכהה על פי רוב, עם דוגמאות עם חיתוכים מעור המקיפים את כל האורך של המגף, ממש כמו שאנו מכירים מפעם.

כמו כן כל הפריטים האלו מעוצבים יחד עם כל מיני אלמנטים שמשדרים קשיחות ממש כמו פעם, כמו למשל טלאים עם בדים בצבעים שונים בפרקי הזרוע, וכן טלאים לנשים בפיקת הברך במכנסיים ארוכים עם גזרה גבוהה ממש יחד עם כל אותה אופנה אי אז בשנות השישים ובשנות השבעים.

  לפי כל מ שכבר כתבנו על צורת הפעילות של הרשתות הגדולות של הבגדי נשים, צפו מאוד פגיעה גם אצלנו בישראל, ויותר מסביר להניח שבזמן הלא רחוק נראה כאלו ליינים שלמים בחנויות ליד הבית

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0