כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

זה לא במקרה כשצבע הבגדים שאנשים שונים בוחרים ללבוש מדי יום כאשר הם יוצאים לסידורים

שלהם, הוא צבע שבחרו בו בפתאומיות מתוך המלתחה שלהם, אלא זהו מצב פסיכולוגי שבחרו בו באופן תת מודע. על פי כמה מחקרים שערכו מדענים על פסיכולוגיה וצבעים, אכן מצאו כי לצבע שהאנשים בוחרים מידי יום ללבישה, הוא קשור למצב הרוח שאיתו האנשים קמו באותו הבוקר. לדוגמא, אישה שהתעוררה בבוקר יום אחד עם מצב רוח קודר, רוב הסיכויים היא תבחר ללבוש חולצה, שמלה או מכנס בצבע אפור מכיוון שהיא תרצה להישאר בלתי נראית, לא למשוך תשומת לב, תשדר חוסר אנרגיה כי זה הוא צבע המסמל ניטרליות, לא מחצין רגשות ומשדר מופנמות. כמו כן, מצאו בנוסף לזאת, כי הצבע האהוב על הגברים והנשים, הוא מתואם בדרך כלל על פי האופי שלהם. למשל, נשים שבאופי שלהן בטוחות בעצמן ותמיד במוקד תשומת הלב, היוצאות לפגישה עסקית או רומנטית, הן יבחרו את צבעי הבגדים שלהן אדומים או שחורים כי אלו הצבעים האהובים עליהן בדרך כלל. ההסבר לכך הוא, שהצבע השחור משדר ביטחון, סמכות, כוח, יוקרה, אינטליגנציה ורצינות וצבע האדום משדר תשוקה, עוצמה, משיכה, אנרגיה, התרגשות דינמיות ועוד. איך זה קורה אתם שואלים? זאת מפני שלכל צבע יש תדר משלו ואנרגיה משלו כי האור מתדרי הצבע משפיעים על כל ייצור חיי. הפסיכולוגיה מתבססת על כך שלצבעים יש השפעה על יצורים החיים באופן גלוי, סמוי ותת הכרתי ובכך ניתן להכיר ולהבין את הרגשות והאישיות של הבן אדם שמולו אתם ניצבים. במחקרים שנערכו על ידי פסיכולוגים באוניברסיטת קולומביה, קבעו כי הצבע הכחול הכהה משדר רוגע, איזון, סובלנות וביטחון. בנוסף הם מוסיפים, כי הם ממליצים את הצבע הזה לאנשים הסובלים מעייפות נפשית כי הוא יישרה עליהם שלווה והוא פחות מומלץ לאנשים אשר עצבניים ומדוכאים. כמו כן, מדענים אשר ערכו מחקר באמסטרדם קבעו כי הצבע הירוק גם משדר רוגע, שלווה, מצב רוח וזה נובע מהקשר של צבע זה עם הטבע שנותן תחושה של רעננות. מדענים אלו מצאו כי אנשים הנוטים ללבוש בגדים בגווני ירוק הינם אנשים אכפתיים, רכים ואדיבים. מתברר כי צבע הלבן הינו צבע ניטרלי, המשדר כנות, שקיפות, חופשיות ופשטות. לכן, גם מקובל שהכלות ילבשו לבן ביום החתונה שלהן כי הוא מסמל את התמימות והטוהר שלהן. במוסדות רפואיים הצוותים הרפואיים, נוטים ללבוש חלוקים ומדים בצבע לבן כי הוא משדר ניקיון ואינו מאיים. בסופו של דבר ניתן להסיק מכך, שכאשר הנשים משקיעות מזמנן למצוא פריט לבוש מסוים, חצאית וחולצה, שמלה או מכנסיים ובוחרות את הצבעים של פריטי הלבוש שלהן, מסתבר שאחריי הכל הן נמשכו לצבעים אלו בגלל מצב פסיכולוגי ולפעמים באופן תת הכרתי וכך באופן דומה גם הגברים.

מאמר לבגדי נשים:
נשים אוהבות לקנות מלא בגדים זה בדם שלהן הם אוהבות כל מה שקשור לבגדים הם פשוט מכורות לקניות ולסטייל הם אוהבות לקנות בגדים ובמיוחד לעלות את את הבגדים החדשים עלהן כדי להשוויץ בבגדים ולהראות לכולם מה הם קנו הם ממש אוהבות את זה בלהשוויץ מה הם קנו ואת הסטייל שלהם סטייל זה אומר הבגדים שהן קונות כל מיני סוגי בגדים ארוך קצר רחב נמוך גבוה זה נקרא סטייל ונשים משוויצות בזה ואוהבות את זה ממש הם יעשו הכל בשביל זה סטייל בשבילהן זה הכל ככה הן מראות את זה מבחינה חיצונית יש חליפות נשים שזה מכנס וחולצה או חולצה וחצאית יש חליפםות זולות ויש חליפות יקרות שזה כמו מותגים שזה יקר יותר אבל יותר איכותי תמיד הבגדים היקרים והמותגים לנשים יותר יקירם כי מבחינת איכות זה איכות יותר טובה ומקצועית מאשר בגדים זולים שהם לא מותגים, אבל האיכות ממש לא טובה והבגדים חלקם לא נשמרים להרבה זמן כי זה לא איכותי מאשר בגדים איכותיים שזה המותגים בנות שיש להן כסף יותר קונות מותגים מסתם בגדים לעומת זאת רוב הנשים קונות באון ליין בשיין חנות וירטואלית שם יש מבחר ענק להכל ממש בגדים,שמלות, ובכל ממש בזול מחירים ממש בריצפה לא כמו בישראל רוב הנשים קונות שם בשיין במחירים ממש זולים בקטע מפחיד הם עושות קניות גדלות לחודש זה בא בערך תוך שבועיים שלוש במשלוח בקנייה מעל 500 זה כבר מגיע עד לבית נשים מחכות בקוצר רוח לחבילה הזאת,כדי להראות את הבגדים שהם קנו הם גם מביאות על זה ביקורת על כל בגד ובגד אם הוא טוב או לא טוב אם הביאו להן במידה בידיוק או לא בידיוק שהם נותנות עלל זה ביקורת הם מקבולות נקודות שזה עושה להם הנחה בשיין אבל הרוב שיין מביאים בגדים איכותיים אפילו שהם ממש זולים וזה מושלם ממש שיין מביאה לנשים את כל סוגי הבגדים כל מה שאישה מחפשת יש לה אותו שם ואין לזה סוף ויש להם שם גם אקססוריז ויש להם שם הכל מהכל באמת יש לנשים שמונות ורוזות מידות שבישראל למשל יש חניות שאין להם מידות לנשים שמנות וזה די פוגע בדימוי העצמי של האישה כי זה לא יפה בכלל מה שהם עושים החניות האלה כמו בעדיקה אין בכלל מידות לנשים שמנות שם רק לרזות וגם המידות שלהם ממש קטנות ממש ולא משהו בכלל וזה די הורס את הדימוי האישי באישה בגוף כי הם חשובות על זה שדלמה זה לא עולה עלהן והן נכנסות ממש לדיכאון ולא כיף להן בכלל בגלל זה הורס את הביטחון שלהם כךפי הגוף שלהם והחניות האלה עדיין לא מבינים שהם חייבים להביא מידות יותר גדולות מכוון שזה הורס לרוב הנשים את הדימוי העצמי שלהם וזה לא כיף ככה בכלל וממש לא טוב הם חייבים דחוף לשנות את הגישה הזאת זה רק נותן שם רע למקום בגלל דבר כזה וזה לא יפה בכלל כי נשים אוהבות לקנות בגדים ולא שיהרסו להם את הדימוי העצמי שלהם ואת הביטחון שלהם לסיכום נשים מאוד רגישות לבגדים והכל הם יכולות להתלהב מבגדים ויכולות להתאכזה מבגדים ואת הדימוי שלהם בבכלל ואת הביטחון עצמי שלהן יכולות לעלות בביטחון ויכולות לרדת בביטחון בגלל הבגדים שהם קונות ולובשות אותם. אז זה עושה אותם לפעמים שמחות רגישות עצובות הכל ביחד בגדים גם נותנים להם רגישות והכל לבגדים.

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0