כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ועכשיו בואו נדבר על הפרטים הקטנים, אומנם כל הנשים היום בין אם זה לזוגיות שלה או למשפחה

או לעבודה, האישה תמיד בוחרת להתיחס לפריטים הקטנים וזה טבעי ונורמלי , כל אישה צריכה להיות מיוחדת גם אם יש לה ילדים ובן זוג מעל הראש שלה 24/7 , להסתכל במראה ולראות שאת יפה כי נוח לך , כי את לובשת דברים שאהבת והשקעת זה דבר מדהים לגבר שלך, הוא יכול להתסכל עלייך שעות ולאהוב אותך כל פעם מחדש רק כי את דאגת לעצמך ולבשת בשביל עצמך לא בשבילו.
כל החיים שלנו מתחילים ברגע ונגמרים ברגע אז למה לא להשקיע על עצמך ולדאוג לבגדים מיוחדים , את יכולה לבחור לעצמך מלא פריטים מיוחדים . האישה בלוק שלה דואגת לפריטים הקטנים בין אם זה לתכשיטים או לצעיפים, או אפילו לחגורות, היא יודעת לבחור איזה צבע ולדאוג שהצבע הזה הוא גם מתאים לצבע העור שלה.
למראה שלנו משמעות והשפעה רבה על הדרך בה אנחנו מתנהגות במעמד החברתי, בגדים, איפור, נעליים, שיער לכל אלה השפעה לא רק על דמותנו במראה, אלא גם על הדרך בה מסתכל עלינו האחרים . הרי כולנו מושפעות
מתכתיבי האופנה והטרנדים ורוצות להראות מעודכנות, אך חשוב ביותר לשמור גם על הייחוד של כל אחת מאיתנו.
אז למה שנרצה להיות שונות? למה שלא נהיה כמו כל החברות שלנו? יש נשים שלא רוצות להראות מוזרות ושונות. כדי שמקומך בעולם יהיה מספיק ראוי וחשוב עליך ולהיות קשובה לעצמך , לרצוניך ולשאיפותך, לדעת מהיכן אנת מגיעה , מה הם הערכים עליהם חונכת ומה באמת חשוב לך. אין אדם שדומה לך, כולנו נולדנו שונים ומיוחדים כל אחד בדרכו שלו ולכל אחד יעוד ומטרה לשמה הוא הגיע לעולם, כשאנו מנסים להיות כמו כולם אנו מוותרים על חלקים חשובים בעצמנו, חלקים שמאפשרים לנו להיות שלמים ולהגשים את עצמנו. זה בדיוק על מה שרציתי לדבר מהתחלה, הפריטים שכל אישה צריכה לדאוג לא רק צבע, חגורה,צעיף,תכשיט . גם הפריטים על הערכים של עצמך ושל השקעתך בעצמך, את רוצה להסתכל בארון הבגדים שלך , ואז את לא יודעת מה ללבוש כי את לא מרגישה טוב עם הגוף שלך? שאת בוחרת לא להגיע לפגישה או אירוע כי לא מצאת מה ללבוש . דמייני לעצמך שתתחילי לאהוב את הגוף שלך ולהתאהב בעצמך מחדש , להרגיש טוב עם עצמך ולהיות עם הרבה יותר ביטחון עצמי.
תתחילי לאהוב את הפריטים הקטנים בגוף שלך , ואז לאהוב הלוק שלך ולא הפריטים , נכון הפריטים נותנים אקשן ללוק שלך, אבל את צריכה לאהוב את הלוק שלך כי את השקעת ועבדת עליו.

לשאול עצמכן או האחרים

בזמנך הפנוי אולי תתני לעצמך קצת זמן ותשאלי עצמך מה יותר מעניין לך? הבחירה שלך או הבחירה של האחרים , בין אם זה לדת או לבגדים או לחתונה או לעבודה .
אנחנו הנשים רגילות שתמיד הגברים או ההורים יש להם דעה מעל ההדעה שלנו , ותמיד רוצים להתעניין בפרטיות שלנו , יש נשים שכן זה מקובל עליהן ויש נשים פחות. ובשני המקרים צריך להיות לך קול משלך, לדבר ולא לשתוק.

עכשיו מה זה קשור לבגדים? ומה זה בכלל בחירת בגדים לנשים? עכשיו אני יגיד לכם. הדברים עכשיו אומנם השתנו לנשים רבות אבל פעם היה מאוד השתלטות מבחינת הגברים עלינו הנשים באיך ללבוש ואפילו איזו צבעים. הם היו טוענים שצבע לבן מבריז לך כל איברים הגוף של האישה והוא נועד לנשים רזות יותר. אבל בחורה הגוף שלה קצת יותר שמן הוא בטח יגיד לך לא בלי אף התלבטות מצד הגבר. צבע אדום זה סקסי בעיניים שלו והוא מעדיף שאף גבר אחר לא יראה אותך בצבע הזה חוץ ממנו, ויש כמה וכמה. אבל זה לא רק על הצבע גם על החשוף, יש מלא גברים היום רואים שצניעות הוא דבר מדהים וכבר האישה חייבת את הצניעות הזאת כדי שהגבר ישים לב אליה ויתלהב ממנה ואפילו יגיד שזאת כן בחורה לחתונה, עכשיו מה מסקרן בדברים האלו? שהגברים היום הראש שלהם אחרת , איך הם חושבים גם אחרת . אבל לא לשכוח שיש גם מלא גברים שהצניעות היא דבר שכל אישה צריכה אותה. בשבילה ובשביל עצמה , וגם בשבילו ובשביל הכבוד שלו הוא בטח לא רוצה שאת תצאי מהבית בשורט כמעט רואים לך כל הגוף. וזה מביך.
לפעמים בנות בפגישות או במקומות עבודה , מתלבשות חשוף כדי למצוא חן בעני הבחור שמולם או בכלל המנהל , שלא יחשוב שהיא כזאת דוסית. ואז היא חושבת שבבית היא יכולה להיות מאד צנועה. וזה לא. כי גם צניעות מוצאת חן בעיני המנהל שלך או הבחור שאת רוצה לפגוש בקשר לעבודה ככה הוא יחושב שאת לא באה לראות לו עצמך והגוף שלך רק בכדי לקחת עבודה ואז ללכת . לגבר שהוא רוצה אותך והוא עם ראש קצת סגור, מאוד מאוד משנה מאיפה הרצון שלו שהוא כן רוצה אותך להיות צנועה , וכמה הוא כנה? העיקר לא להכריח אותך צנוע זה צנוע, מקסימום לא מתאים לך ? אז לא, בחירה שלך. זה נושא מורכב, להרבה בנות, אולי גם לי , גם אם מבחינת הגבר היא לא מה שהוא מצפה מבחורה . ייתכן שגם זה התמודדות בשבילה, אז שהגבר יקח בחשבון שהוא נכנס לנושא רגיש. יכול להיות שלא, אבל מכירה מספיק בנות שזה בהחלט התמודדות עבורן, מראה בכללי וצניעות ספציפית . אם את רוצה להשתנות אז שתעשי את זה מעצמך , כנראה שאם את מתלבשת ככה חשוף , את מרגישה בנוח בבגדים האלו וזה מאוד טוב ולא צריך לשנות בזה. תשאלי עצמך לא האחרים ותבחרי לעצמך מה שבאלך , אם את לא מרגישה בטוב עם זה ואת מכירה את הגבר שלך אז תשני , ואל תשני הרבה כי זאת את והגוף שלך לא הוא ולא הגוף שלו ולא הם ולא הגוף שלהם.

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0