כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ועכשיו בואו נדבר על הפרטים הקטנים, אומנם כל הנשים היום בין אם זה לזוגיות שלה או למשפחה

זה תלוי באיך את חושבת על הנושא של צניעות ושל חשוף, זה תלוי בסביבה שלך ואיך היא מקבלת את זה . ואת יודעת שהיא לא צריכה לקבל כל הזמן , את צריכה לקבל כי זה עניינך ולא עניין אף בן אדם אחר.
אם את מרגישה בנוח עם הבגדים ועם הבחירות שלך בין אם זה לחשוף או לצבעים או לגזרות אז זאת את והבחירות שלך , את מהממת בכל מה שיש בך .

יש לך רק גוף אחד, זה הגוף שאיתו נולדת ואיתו תמשיכי לחיות. התבונני בנשים האמיתיות הנמצאות סביבך וראי את המגוון האדיר. אנחנו גבוהות או נמוכות, זקופות או כפופות, בעלות עיניים בצבעים שונים, צבע עורנו נע בין ורדרד בהיר לכהה נחושתי. לצבעי שיערנו ומרקמיו
כמעט ואין גבול. כולונו שונות וזה יפה ומהמם, אבל יש לך דרך משלך פריטים משלך, חיים משלק וארון משלך . סוג בדים וההשפעה שלהם על שמלות וגזרות

בתחום הרחב מאוד של שמלות לאירוע ובכללי שמלות ערב כבר מנינו בשני המאמרים הקודמים שלנו כמה וכמה קטגוריות שונות אחת מחברתה והסברנו פעם אחר פעם שלכל אחת ואחת מהרבדים האלו יש השפעה עצומה גם על איך שהשמלה שלך או הבגד ערב לך ייראה ויתפס בעיניים לך ובעיניים של אחרות, וגם על ההרגשה פיזית של הבגד הזה על הגוף שלך.

היום מאמר זה יהיה החלק השלישי והאחרון בנושא, כי הוא מכיל בתוכו את אחד התחומים המורכבים והעדינים יותר, שלרוב הנשים או הבחורות שהם רק התחילו להיכנס אל התחום של אופנה ובגדי נשים יש להם הבנה מעטה עד בלתי קיימת בכלל בו, ורק תופרות של בגדי ערב ושמלות לאירועים שונים יש להם את ההבנה בו.

אך תחום זה הוא לא קשה עד לרמה שבו הוא נעשה בלתי נתפס ממש לא, אלא רק יש כמה וכמה קווים כללים מאוד, שאחרי שכל אחת ואחת מהקוראות שלנו תבין אותם, היא תשים מעתה ואילך בכל פעם שהיא הולכת לרכוש או לעצמ או עבור חברה בגדי נשים ושמלות ובעיקר עבור אירועים רשמיים, היא תשים לב אל הפרטים האלו, ועל כל ההשפעה הכל כך גדולה שיש להם על התוצר הסופי ועל המדד הקריטי – של איך הבגד יושב על הגוף בשורה התחתונה.

והנושא המדובר במאמר של היום הוא:

סוגי בדים וההשפעה שלהם.

נתחיל בלהבהיר לכל הקוראות שלנו –ההשפעה היא עצומה, לא פחות מעצומה! ממש כך! ונסביר כעת על כמה וכמה סוגים ועל איזה מראה הם נותנים בסופו של יום:

בדים רכים ונשפכים:

את לא צריכה כלל וכלל לדעת מה השם של כל בד ובד, אלא רק מספיק כדי לשאול את המוכרת בחנות של הבדים (כמובן כל זה מדבר בהנחה שאת תופרת שמלת ערב או בכללי בגד ערב לעצמך ואת זו שהולכת בעצמך ורוכשת את הבד מהחנות של הבדים, אבל חשוב לדעת שזה לא תקף על מקרה כזה, גם אם את הולכת בעצמך למקום כל שהוא מתעסק במכירת שמלות ובגדי ערב מוכנים שנתפרו כבר את יכולה לשים לב לסוג הבד או על ידי המישוש שלו או על ידי התבוננות בו, וכמובן בכל מקום רציני וחשוב שגם כן מכבד את עצמו יהיו שם כמה וכמה אנשי מקצוע שתוכלי להתעייץ איתם והם יוכלו להסביר לך הכל על הסוג של הבד לפי כל הקטגוריות שנביא כעת) האם בד זה הוא בד רך ונשפך או לא.

מה המשמעות של כל זה? בדים רכים ונשפכים נופלים על הגוף בצורה חלקה ושווה ומאוד מבליטים כל עיקור וקימור בגוף שלך, אין להם את הברק והנוקשות המעומלנת שיש לבדים קשים יותר, והם בכללי יוצרים הרגשה של זרימה, הם כמובן ממש טובים עבור כל אישה או עבור כל בחורה שרוצה להבליט רגליים או חלקים אחרים בגוף שלה שרק על ידי בדים רכים ונשפכים על הגוף היא תוכל להגיע אל התוצאה הזו בכל השלמות שבה היא ממש רצתה כשהיא דמיינה איך השמלת ערב וא איך הבגד ערב ישבו עליה.

בדים נוקשים מעומלנים יותר.

כמובן יכול להיות שהם יהיו טיפ טיפה פחות נוחים או טבעיים על הגוף, אבל לבדים קשים יותר יש זוויות שיוצרות מראה לפעמים שהוא הרבה יותר רשמי וכמו כן הרבה יותר חגיג מבדים שהם נשפכים ובדים רכים בצורה שהם יושבים על הגוף.

בהרבה מבגדי נשים באופן כללי ובשמלות ערב באופן פרטי, משתמשים בבדים נוקשים על מנת ליצור רושם חזק ותחושת רשמיות שיוצרת בקלות התפעלות כשרואים אותם עם אותו בגד ערב בפעם הראשונה.

טיפ כללי וקטן לסיום- אל תשכחי שבאירועים גם זזים הרבה וגם לעיתים רוקדים ולכן תני מקום של כבוד אל הנוחות שלך.

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0