כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

התעשייה של אופנת הנשים פורחת גם בזכות האופי של הנשים ואהבתם לקניות,או "שופינג" אם תרצו..

הרבה ניסו לחקור מה עומד מאחורי הרצון העז של האישה לקנות בלי סוף ולהתמלא באושר בשל כך. מצאו הרבה סיבות פיזיולוגיות ומניעים פסיכולוגיים שתבועים באישה שגורמים לה לאהוב לרכוש דברים ובעיקר בגדים וכל הקשור לאופנה, להתאהב בקניות שלה ולא לשבוע.
מה שבטוח שתעשיית אופנת הנשים הן המרוויחות הראשיות מכך.
אפשר לראות היום עסקים קטנים וגדולים שמתעסקים ביבוא וייצור של אופנת נשים שצצים כפטריות לאחר הגשם. המדהים הוא שלכולם יש ביקוש וכמעט כולם פורחים. עסק שיודע למתג את עצמו היטב, להביא סחורה טובה ואיכותית שמותאמת לקהל היעד שלו, ומדוייקת בשבילו, אין ספק שיצליח למכור ובגדול.
כי כמו שאמרנו, הנשים קונות. והרבה. הן רק צריכות לראות, להרגיש, להתאהב, ולרכוש.
החכמה האמיתי היא באמת לדייק את הקהל יעד. כי כמו שאמרנו, אופנת נשים זה לא רק בגדים אלא תורה שלמה של אופי סגנון וקוד חברתי. כך שאם יצרן או יבואן שמשווק בגדי נשים אבל לא ידייק לעצמו מיהו קהל היעד שלו, ויחשוב לאיזה סגנון לבוש הן מתחברות, ומה יגרום להן להרגיש שהן קונות מותג, הוא לא יצליח. רק התאמה מדוייקת לרצון הלקוחות תביא תשואה.
לסיכום, אופנת הנשים היום לא מסתכמת בבגדים, נעליים ופרטי אקסבוריז. מדובר בתורה שלמה ומורכבת. הצרכניות מרוויחות בעולם שלם שפרוס לפניהן. רק לבחור ולהתאים לוק לכל מצב וסיטואציה.
במקביל התעשייה פורחת , היצרנים מרווחים היבואנים וכל העובדים הרבים שעוסקים בכך. החל מהתכנון והחשיבה, הפרסום והשיווק ועד אחרון המוכרים ונותני השירות הקטנים.
זוהי תעשיה מבורכת.

איך לשמור על תפוקה בעבודה מבית —מתי קמים בבוקר לעבודה מהבית? האם צריך להתארגן? אילו דברים צריך לקחת בחשבון? 

עדיף לקום בשעה הרגילה כאילו היית עובד מחוץ לבית, זה לא הזמן לחשוב שבגלל שאתה עובד בבית אז אתה יכול לקום מאוחר, הרי גם ככה היום מלא בסידורים. אז לקום בשעה נורמלית כמו 8 יועיל מאוד, וכבר על הבוקר לרשום בפתק את כל המשימות שיש לך לעשות במהלך היום, גם המשימות שלא קשורות לעבודה כדי שתוכל לשלב הכל ולהספיק. חשוב לשמור על שגרה. אתה לא רוצה לגמור את היום ב 11 בלילה, זה נוגד את כל הרעיון של לעבוד מהבית.
מה שכן זה שאתה מחליט מה יהיה סדר הדברים ומתי תשלים כל משימה.
תשתדל להתארגן כמו שצריך, דמיין שאתה יוצא למשרד רק שאתה לא צריך לצאת מהבית, אתה רק צריך להדליק את הטלפון או המחשב ולהתחיל לעבוד. 
קח בחשבון שכל הדברים שתצטרך לעשות היום קריטיות להצלחה שלך. בין אם זה פרויקט או לענות לטלפונים, לשלוח מיילים, לתאם פגישות או לגייס עובדים ועוד.
חשוב שתעשה הכל על הצד הטוב ביותר ולא רק כדי לסמן וי בפתק שהכנת בבוקר.
תרגיש טוב לגבי מה שאתה עושה תחשוב על התפקיד שלך במערכת הזו. יכול להיות שתיצור קשר עם עובדים אחרים ואולי זה יהיה בזום, אז אתה רוצה להראות טוב, להיות מפוקס בענייני עבודה, בסוף זה רק יתרום לך ויקל עליך להשלים את העבודה על הצד הטוב ביותר.

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0