כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

התהליך שעובר על אתר האופנה SHEIN. חלק ב'

כל מה   שכל קוראת של המאמרים שלנו יודעת על אופנה ובגדי נשים באופן כליי ובעיקר על קניות אונליין ואתר האופנה SHEIN, מתבסס כאמור על כל ההצלחה הכבירה שהוא נחל ממש מאז ההתחלה והפתיחה הקטנים והיחסית צנועים שלנו אחורה אז בשנת 2008.

אז מה הפך אותו מיוחד אז? ומה גרם לירידה הדי משמעותית של ואתר האופנה SHEIN בשנת 2021?

אז בנושא הראשון אנו כבר התחלנו טיפה לדעת במאמר הקודם, ובמאמר של היום אנו גם כן נוסיף ונרחיב על כל זה.

דבר ראשון ואתר האופנה SHEIN ממש מתגאה ביכולות שלו להגיע כמעט אל כל מקום בעולם כולו, ואתר האופנה SHEIN השקיע המון כסף ופתח הרבה מאוד סוגים של מחסנים עבור אופנה ובגדי נשים בהרבה מאוד מדינות שונות.

דבר זה גרם לכמה דברים להרים את קרנו של ואתר האופנה SHEIN בעיניי הרבה מאוד צרכנים או צרכניות של אופנה בכל העולם, והסיבה לכך היא שעל ידיד הצעד הזה שהוא נקט הוא השיג שתי מטרות מאוד חשובות לכל אישה או בחורה שרוכשת בגדי נשים אונלייין.

מטרה ראשונה:

עצם זה שהוא פתח כל הרבה מחסנים לאחסון גורם ל ואתר האופנה SHEIN בכלל להיות זמין במדינות או בארצות מסוימות שלולא הצעד הזה מאוד מאוד יכול להיות שהוא בכלל לא היה יכול לבצע אליהם משלוח של כל המוצרים שלו, או במקרה רק טיפה פחות גרוע לא יכול לבצע משלוח כל חלק גדול מתוך כל המוצרים שלו.

מטרה שנייה:

כלל שעבר הזמן ו ואתר האופנה SHEIN הקים יותר ויותר מחסני ביותר ויותר מדינות שונות ובכמויות הולכות וגדלות הוא בעצם מקנה לעצמו על ידי צעד זה את היכולות לבצע משלוחים מהירים, כי הוא בעצם הקטין את המרחק הנתון מהיעד שלו ככל שיש לו יותר פריסה רחבה של מחסנים.

נכון לשעת כתיבת מאמר זה ( ואתר האופנה SHEIN הוא מספק את המוצרים שלו אל יותר ממאה מדינות ברחבי העולם כולו, מספר ממש מרשים לפי דעתי יחסית אל אתר אופנה שהפריצה הגדולה שלו ממש לא הייתה מזמן, וזה לא שהוא שנים איתנו שהיה לו פנאי ארוך לבסס כזו מעצמה בכזה סדר גודל)

עוד סיבה שהפכה במיוחד את אתר האופנה SHEIN למעצמה כל כך גדולה ומרשימה כמו שהוא היום זה היכולות שלו לזהות טרנדים ולהציע מבחר גדול, אבל ממש גדול, מבחר עצום של בגדי נשים מהטרנדים הכי לוהטים שרצים עכשו בארץ מסוימת שהובלו על ידי רשתות גדלות או על ידי כוכבות של רשתות חברתיות כמו טיק טוק או יוטיוב וכדומה…

ולא רק שיש לו מבחר גדול של בגדי נשים מהטרנדים החמים, אתר האופנה SHEIN    לפי דיווחים של כמה וכמה מומחים מהתחום של האופנה והטקסטיל, גם יצר בעצמו כמה וכמה טרנדים שכיכבו זמן ממש לא מועט.

כמו כן העיצוב של אתר האופנה SHEIN, הוא שונה, יש בו משהו מאוד צעיר ונוצץ ובועט, עיצוב שכנראה נועד בכוונה לתת לכל אישה או בחורה הגולשת בו הרגשה של חיות, הרגשה של " פה קורים כל הדברים החשובים".

מחירים.

כמובן ששמרתי את הטוב אל הסוף, עם כל הכבוד, ויש אכן כבוד אל מהירות של משלוח או עיצוב דינמי ונעים לעין של אתר אונליין, מה שמדבר אל הצרכנית הישראלית מתי שהיא באה לרכוש בגדי נשים זה דבר ראשון –מחיר.

ובעיקר בשנים האחרונות עם כל התופעה של היוקר מחיה שרק הולך ועולה, אתר האופנה SHEIN    מציע אלפי פריטים שאפשר לומר בקלות שהם זולים הרבה יותר מאשר המתחרים, עוד דבר שגרם לו לבלוט מעל פני כל השאר                                                 

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0