כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

התאמת סט לחג בצורה מושלמת

כאשר כל חג מתקרב, ובעיקר עכשו שיש לנו את חגי תשרי של שנת אלפיים עשרים ושתיים, שהם מקבץ גדול של חגים אחד אחרי השני, כל אישה או כל בחורה רוצה להביא את הלוק המנצח אל החגים ממש פשוט את רוצה להיראות במיטבך, לתת את המקסימום.

ואין כלל שום הבדל בין אם את מארחת אנשים בסעודת החג או אם בעצמך היא זו שמתארחת- בכל מקרה את רוצה להיראות זוהרת וחגיגית, אבל הרבה נשים כאשר מגיע השלב הזה הם בסוג של בעיה כי הם לא בדיוק יודעות על מה ללכת, אין להם קו מנחה או עצה ברורה או מוגדרת שהן יוכלו לפעול על פיה, ודבר זה מציב אותם בדילמה.

במאמר של היום עבור כל אחת ואחת מהקוראות שלנו אנו נשתדל לתת כמה עצות שהם ממש קריאות ומאוד ברורות ודי קלות ליישום, שאומנם את כל הלוק המלא הן לא יתנו לך, אבל בעזרתם תוכלי לרכוש כמה וכמה כלים מאוד חשובים בתחום של העיצוב בגדי נשים, ובקניית סטייל שהוא סטייל יחודי לך שתרגישי איתו הי בנוח ושלווה עם כל מה בחרת ללבוש באותו סעודת חג שאת יוצאת אליה או מארחת בבית שלך.

עצה ראשונה:

בתור שלב בסיס, בחרי קודם כל את הפריט עליו את לא מוותרת.

בים אם יש לך בגד חדש או חלק של לבוש, למשל אם בדיוק רכשת איזו שהיא חצאית שאת ממש רוצה ללבוש אותה עכשו, או אם רכשת איזו שמלה חדשה ומשגעת, ובים אם יש לך כזה בגד מן העבר שלך שעליו את רוצה ללכת, הדרך הכי טובה להתקדם ולהמשיך לעבר לוק מלא הוא קודם להחליט בצורה סויפת ולא משתמעת לשתי פנים שעם הבגד הזה את קודם כל הולכת, ורק אחר כך ולאחר מכן להתאים אליו את שאר הלוק שלך, לצורך העניין אם זה יעזור לך את אפילו יכולה לקחת אותו בצורה פיזית ולהניח על המיטה שלך כדי שבשלב הבא שלך בעיצוב (וזו היא עצה שהיא תקפה גם כן לכל בחירת ט והתאמה של סטייל אישי בבגדי נשים) תוכלי ממש לראות את שלב הבסיס שעליו כבר החטלת סופית שאיתו את רוצה ללכת וכך לא תצטרכי לדמיין איך החלק הבא ייראה את פשוט תוכלי לראות את זה על המיטה שלך או תלוי על קולב מולך- מה שיותר נוח לך באופן אישי.

וגם אחרי שיש לך את הבגד שהוא הבסיס את חייבת ממש לזכור שאין רק דרך אחת שהיא נכונה או טובה לשלב איתו בגדים, ממש ממש לא!

אם תרצי ללכת על לוק שהוא רגוע יותר תוכלי את הבגד הבא שאת באה להתאים אליו לקחת מבד שהוא יחסית ומה אל הבגד בסיס שלך.

אך מצד שני יש לך אפשרות אחרת וממש לא פחות טובה- ללכת על משהו קצת חי ובועט יותר ולשלב בגד שני עם צבעים שישברו במידה מסוימת אבל לא יותר מדי את הבד של הבגד בסיס שלך, בצורה שבה הזכרנו כבר במאמרים הקודמים שלנו.

ובהתאם לבחירה שלך ביחס למה שכתוב בפסקה הקודמת, את גם ממשיכה הלאה אל אפקטים היותר קטנים, ולמשל את החלטת שאת הולכת על משהו שהוא יותר עדין והרבה יותר רגוע אז גם כן בשלב הבא של התכשיטים והאביזרים שלך את כנראה תלכי על משהו הרבה יותר רגוע, עגילים מכסף או זהב שלא בולטים יותר מדיי אבל כן מוסיפים נגיעה של רוך ויקרה שכיף תמיד לשדר ובמיוחד בחגים שסה והנושא עלו אנו מדברים כעת.

ולצורך העניין אם הלכת על משהו צעקני יותר את יכולה גם להוסיף תכשיט או אפילו נעליים שהם בצבעים עזים ובועטים או גווני פסטל שהם מטבעם גוונים חזקים יותר משאר הבדים והגוונים העדינים וככה ליצור שבירה שרק תחמיא אל בגד הבסיס שלך

בהצלחה!

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0

Proin ullamcorper pretium orci donec necscele risqueleoam massa dolor imper dietnec consequata congue idsem maecenas malesuada faucibus finibus.

כתובתינו

Uluwatu Jimbaran ST, 1919 - Bali, Indonesia

חייגו אלינו

+62 212-345-321