כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

התאמת התכשיטים לאירוע, איך את עושה את זה?

באותה מידה וצורה שכל אחת ואחת מכן מן הסתם מבינה היטב, שאל אירוע רשמי ומכובד כמו חתונה, בר מצווה, או טקס כל שהוא את בשום פנים ואופן לא יכולה להגיע עם פיג'מה, או עם סתם שרוול וכפכפים כי יש הבנה בסיסית שכזו, מעיין קוד חברתי אל כל דבר, ואותו קוד חברתי מדובר אומר שאל אירועים כאלו את צריכה להגיע מכובדת, עם בגדים המכבדים את האירוע או את אותו מעמד.

במאמר של היום בתור חלק מהסדרה שבאה להעצים את הסטייל והשיק שלך ובעיקר את הביטחון שלך בכל מה שקשור אל בגדי נשים והעיצוב שלהם, אנו עוסקים בסדרה זו תכשיטים ובאביזרים משלימים, ומה היא הצורה הכי נכונה לשלב אותם עם הבגדי נשים שלך, וכן מהי היא הצורה הכי טובה להחליט באיזה מהם מתול כל המגוון שלך עלייך לבחור?

אז היום אנו בטיפ מספר חמש או אפשר לקרוא לזה שלב מספר חמש.

טיפ מספר חמש:

5. התאימי את התכשיטים לאירוע.

לפעמים ובעיקר אם את מתארגנת לך לאיזו שהיא יציאה בלחץ יכולה להתגנב אל הראש שלך תפיסה, או ששמעת מאנשים אחרים את התפיסה הזו או שקראת דברים דומים לה ברשתות חברתיות, שתכשיטים הם רק תכשיטים – בעצם סוג של תפיסה דלה שבעצם מאגד את כל התכשיטים או האביזרי נשים אל תוך מטריה אחת גדולה ובעצם תפיסה זו יכולה להכניס בך מחשבות שזה סך הכל תכשיט ללא שום הבדל משמעותי בין אחד אל השני.

אבל דעו לכם קוראות יקרות – תפיסה זו היא ממש טעות!

והסיבה שאנו כותבים שזה טעות היא, שעלייך להבין,  שתכשיטים או  אביזרים בהחלט יכולים לשנות באופן ממש ממש דרמטי את המראה שלך, וכמו כן התחושה, וגם את והאווירה של כל תלבושת, וזה לא תלוי בכלל דת מין גזע, ותרבות מקומית, אלא זהו דבר שהוא ממש אוניברסלי, וזו היא בדיוק  הסיבה שחשוב לדעת מתי זה נכון ואיך לעשות את זה., וזו היא הסיבה שאותה תפיסה שהזכרנו למעלה במאמר שלנו, היא ממש שגויה.

ואנו ניתן כמה דוגמאות עם הסבר קצר לכל זה:

דבר ראשון יש לך תכשיטים שהם בעצם תכשיטים בסגנון יומיומי, שגרה כזה.

אם תרצי לבחור תכשיטים או אביזרים מתאימים אל לוק יומיומי דעי לך שממש אין כלל קשיח או כלל אחיד לשאלה אילו תכשיטים הכי משדרים מראה יומיומי?

אבל בגדול כדאי לשים לב שהדבר הכי חשוב  הוא – לשפר את הסגנון האישי שלך, אך גם כן באותה מידה עלייך ללכת עם משהו שנוח ללבוש כל היום. שלא יציק או יעיק עלייך בהמשך היום, עם זאת, שימי לב שישנם כמה סוגים שונים של תכשיטים מתאימים על פי רוב אל בגדים יומיומיים.

דבר ראשון- התאמה אישית.

כנראה שלעולם לא תוכלי מדיי לעשות טעות  עם תכשיט בהתאמה אישית – והכוונה בזה היא אל שרשרת עם אבן שהיא אבן החודש שלך, או לדוגמא אחרת – שרשרת עם השם שלך משובצת יהלומים עדינים (פריט די שכיח, שאפשר לראות לא קצת על שאר בנות)

 כל הפריטים האלו הם מוסיפים באופן חד וחלק אל הסגנון האישי אל מראה שהוא יותר שגרתי ויומיומי.

כמו כן כמובן שעליהן את בהחלט תוכלי להוסיף כרצונך עוד שאר דברים כמו למשל שרשראות, או אפילו, אם תחפצי בכך, תוכלי גם כן  לעשות התאמה אל כל זה ביחד עם  סט שיהיה תואם בתכשיטים אחרים כדוגמת עגילים, או אולי טבעות, להשלמה של הסטייל האישי שלך.

זהו החלק של התכשיטים והאביזרים היום יומיים, מתאימים לשגרה ועדיין בוודאות ישדרגו לך את כל הלוק האישי, כי ככה אפשר לקחת את עולם הבגדי נשים לרמה מדויקת יותר עבורך בלבד. בגדי נשים

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0

Proin ullamcorper pretium orci donec necscele risqueleoam massa dolor imper dietnec consequata congue idsem maecenas malesuada faucibus finibus.