כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

התאמה של תכשיטים לבגדי נשים- איך את עושה את זה?

תכשיטים באופן פרטי ואביזרים משלימים באופן כללי יותר, הם דברים שיש בהם עניין שחשוב לך ללמוד עליו יותר, אם את אכן רוצה באמת להשתפר בתחום של שיק וסטייל בכל התחום של בגדי נשים, ואל תחשבו "מה בכלל יש ללמוד על כל זה? פשוט אני עונדת או שמה כל תכשיט או אביזר מתאים לפי טעמי האישי?" התשובה היא- ממש לא!

הסיבה שאמירה זו היא לא נכונה, כי יש בכל העולם של התכשיטים תורה שלמה והבנה עמוקה גם כן מאחוריה, בטח לא פעם ולא פעמיים ראית בחורה או אישה כל שהיא עם תכשיט שעל אף שכאשר את הסתכלת עליו בפני עצמו, חשבת לעצמי שהוא עצמו לבד כמו שהוא הוא אכן באמת נראה טוב ויפה אבל בכללי בתמונה הכוללת הוא פשוט נראה לך או הרגיש לך תלוש ולא מתאים אל כל התמונה כולה? התשובה אצל רוב הנשים תהיה – יותר מפעם אחת.

ההסבר מאחורי כל זה הוא שתכשיט יוצר אווירה, אמירה, שיק מסוים והרבה פעמים אצל הרבה אנשים ונשים ובעיקר בכל העולם של בגדי נשים, האמירה והשיק של התכשיט לא הולכים יחד יד ביד עם כל השיק והסטייל של הבגד עצמו שאותה אישה או בחורה לובשת לעצמה.

ובשביל לדאוג שאת עצמך לא תעדי את אותה הטעות בדיוק, אנו נרצה בתקווה במאמר הזה להסביר לך קצת יותר על כל העניין הזה של ההתאמה והסטייל כך בתקווה שבעתיד שלך כאשר תרצי ללבוש תכשיט כל שהוא או אביזר משלים כל שהוא את תדעי לעשות את כל זה מתוך מחשבה מודעת מראש ובצורה שלא רק שהוא לא יתנגש עם כל הסגנון שלך אלא אפילו הוא יתאים וימלא אותו בצורה שהיא תיצור בסופו של דבר אווירה נעימה לעין לראות אותה.

שלב ראשון בכל המהלך הזה הוא לדאוג שכל אחת ואחת מן הקוראות שלנו מבינה טוב מאוד לעצמה שגן בתכשיטים עצמם במנותק מן הבגדים עצמם יש עולם שלם והרבה הרבה רבדים של סגנונות בבחירת התכשיטים והצורה של הלבישה שלהם.

דבר ראשון שאת צריכה לעשות הוא לשאול את עצמך – מה הסגנון שלי בתכשיטים? האם את יותר אחת שאוהבת תכשיטים כבדים יותר? או אולי את אחת שיותר מעדיפה תכשיטים שהם הרבה יותר משדרים יוקרה? סוג כזה של תכשיטים הוא בולט ויוקרתי והוא גם כן על פי רוב בעיקר משתמש בצבעים שהם יותר אנרגטיים וכך על ידי זה בנוסף הוא מצליח לשדר יוקרה ומעמד עליון יותר, או שאולי את יותר טיפוס שאוהב תכשיטים עדינים? תכשיטים כאלו הם על פי רוב בדרך כלל עדינים גם בעובי ובמשקל שלהם, וגם הם על פי רוב הרבה יותר עדינים בסוג של הצבעים בהם משתמשים לייצור שלהם, פחות צבעים פסטלים וצועקים כמו אדום בורדו או סגול בוהק, או צהוב שהוא זורח באור, אלא הרבה יותר צבעים עדינים כמו כחול עדין ומרגיע שנעים לעיין ועוד צבעים בסגנון זה על זו הדרך.

רק אחרי שאת הצלחת לענות לעצמך על השאלה הזו את תביני את הסוג שלך בתכשיטים ובסטייל ובשיק שלהם, נכון, חשוב להדגיש ולומר שאין סגנון אחד שהוא באופן החלטי סגנון יותר נעלה וטוב, אלא כל סגנון הוא רק עניין של טעם אישי ובחירה אישית, וכמו כן חשוב מאוד לומר שאת לא בהכרח חייבת לבחור לך סגנון וסטייל אחד ואך ורק להיצמד אליו, ממש לא! את בהחלט יותר ממוזמנת לבחור לך כמה סגנונות אותם את גילית שאת אוהבת וכל על ידי זה תוכלי כל פעם לבחור מה מתאים לך היום

הנקודה הכי חשובה מבחינתך היא שתקפידי שהסגנון של התכשיטים הולך יד ביד עם כל הסגנון של הבגדים שלך וככה תצליחי לשלב סטייל של תכשיטים עם כל העולם של בגדי נשים.

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0

Proin ullamcorper pretium orci donec necscele risqueleoam massa dolor imper dietnec consequata congue idsem maecenas malesuada faucibus finibus.