כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

המדריך המלא לקניית ג'ינס

ג'ינס הוא הסמל של השגרה והיום יום, אנו רואות אותו בכל מקום, כמעט בכל מגזר ללא יוצא מן הכלל, גם גברים וגם נשים איתו והוא חלק מהחיים של כולם, וכמו בגד שהוא כל כך נפות וגם כל כך בשימוש עם ההתקדמות של השנים ועם ההתפרסות שלו גם מבחינה עולמית וגם מבחינה מגזרית יש כיום אלפי סוגים, ממש אלפי סוגים של ג'ינסים וההבדלים בניהם הם בכל הרבדים והרמות כמו למשל- הבדלים של סוגים שונים של בדים, סוגים שונים של גזרות סוגים שונים של תפרים, סוגים שונים של אורכים, וכמו כן בחלק מסוגי הג'ינס מגיעים עם כל מיני אפליקציות שונות כמו חישוקים קטנים או עיטורים קטנים מכל מיני חומרים שונים, וכמו כן חלק מסוגי הג'ינס יש להם קרעים עם תפרים בצבע לבן דבר שהיה ממש חזק בטרנדים באופנת בגדי נשים בשנת 2000 ובשנת 2021.

של ג'ינס שהוא יפה יותר על כולם באופן אולטימטיבי, אלא על כל אחת יותר מתאים סוג אחר של ג'ינס, אבל עדיין ישנם כמה וכמה כללי בסיס שכדאי מאוד להקפיד עליהם, בשביל שתוכלי להיראות יפה ומהממת בג'ינס שרכשת.

מעניין לדעת את ההיסטוריה שעומדת מאחורי בד ג'ינס ובעיקר מאחורי מכנס ג'ינס, מתברר שבעבר מכנס ג'ינס היה לא יותר מבגד עבודה וזהו, עם הזמן ועם חלוף השנים הוא נהיה בגד יום יומי מקובל על כל החברה כולה.

אז כתבים הלכו אל כמה וכמה מומחים בתחום אופנה ובגדי נשים, ושאלו אותם את השאלות הנצחיות עם גינסים, על מה כדאי לשים לב? על מה להתפשר ועל מה לא לוותר?

אחד מהקניינים של חברת דיזל ישראל מסביר כי על פי דעתו הדבר הכי חשוב ושעליו אסור לעולם להתפשר זה על הרגשת הנוחות שחשת ברדע הראשון שמדדת את אותו ג'ינס בחנות, אם הוא לא נוח ל- להתרחק ממנו כמו מאש.

כמו כן הוא מביא טיפ שימושי שיעזור על החלטת מידה של ג'ינס בשעת הקנייה שלו, הוא אומר שמכנס ג'ינס מתרחב עם הזמן בחצי מידה, ולכן אם המצב גבולי עדיף טיפ טיפה קטן מאשר טיפ טיפה גדול כי בגלל שעם הזמן הוא מתרחב בחצי מידה קצת גדול ורחב עם הזמן יכול להפוך לממש משוחרר ורחב, גם הרגשה לא נעימה וגם מראה לא כל כך להיט.

לאחר מכן שאלו את אחד הקניינים של אמריקן איגל בישראל והוא אמר שעל פי דעתו חשוב מאוד לכל איפה או בחורה בשעת הקנייה הוא הגזרה של הג'ינס, וכמו כן הוא מציין שחשוב מאוד לשים לב בשעת הקנייה על הוראות השטיפה של אותו מכנס ג'ינס, הסיבה לזה היא שלכל מכנס ג'ינס ישנם הוראות כביסה שונות לגמרי, ויש סוג מסוים של הוראות כביסה שלא מתאים אל כל צרכנית, ואם מראש היא יודעת את זה אז חבל לה מראש לטרוח ולקנות את אותו ג'ינס רק על מנת להתאכזב אחר כך שאין לה כח לכבס אותו על פי אותם ההוראות.

או ההפך במקרה הגרוע יותר את תרכשי את אותו מכנס ולאחר מכן את תכבסי אותו לא על פי ההוראות והוא ייהרס לך או שהצבע ידהה באופן חריג, סתם עוגמת נפש וחבל מאוד, כדאי למנוע אם אפשר.

ואם כבר עסקנו בהוראות הכביסה חשוב לדעת שהמעצבת של הג'ינסים של חברת לי קופר בישראל אומרת שמומלץ מאוד לכבס את מכנס הג'ינס שלך פעם אחת בחודש ולא יותר.

וכמו כן כל המומחים מסכימים שהדרך הכי טובה לשמור על מהראה הטוב שלו לאורך זמן זה לכבס את המכנס ג'ינס שלך כמה שפחות לאוורר אותו היטב, ולהקפיד לתלות אותו כשהוא הפוך, בגדי נשים

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0