כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

היום אפשר למצוא מלא דרכים שיאפשרו לכם להראות טוב אתם חייבים להפסיק לשמוע לאחרים

ומה דעת האחרים עליכם, פשוט תנו יד לעמצמכם וקומו לעשות שינוי גדול ומשמעותי שנותן קסם מחדש לחיים שלכם. גם אפשר להתלבש בקלילות גם אחרי חופשה , או עבודה, או סתם בילוי עם החברים . החוכמה היא למצוא את הפריטים הקלילים שמביאים איתם גם תחושה אלגנטית. לדוגמה, מכנסיים קצרים בגזרה גבוהה עם כיווצים שנשלב עם גופיית פסים. המכנסיים לא קצרים מדי והגופייה לא חשופה מדי, הכל משחק של איזונים. אם עכשיו באתם ובאמת השקעתם במה שאתם רוצים ורואים אתם יכולים להתחיל דרך הצלחה אחד גדול, אתם יכולים להתחיל להשפיע לטובה על אנשים אחרים ולהיות אנשים עם סטייל וזו מחמאה גדולה לאהוב את הסטייל האישי שלך. תמיד תחפשו דרכים שתתן לכם הרגשה נעימה , שטוב לך, נעים לך, גם הגברים לדעתי צריכים לדאוג לעצמהם וללוקים שהם בוחרים כי זה משפיע עליהם לא רק על הזוגיות גם על העבודה.

להיות מיוחד או מיוחדת זה רק באיך שאתם חושבים, את הרצון שלכם, ואת גודל אהבתכם לאופנה, בגדים יש מלא, טרנדים יש כל כמה ימים טרנד חדש, אבל את סטייל שלך שהוא קשור לעולם שלך יש רק בך את או אתה, אם עדיין לא מצאתם את הסטייל שלכם זה הזמן, כי עכשיו תתחיל דרך ההצלחה .

איך צריכה של בגדי נשים יכולה להוביל אל דימוי גוף חיובי יותר ממה שהיית בו

ישנו ביטוי, ממש סוג של אמרת כנף שאפשר ממש בקלות למצוא בתרבות הפופולרית בשנים האחרונות גם במדיה של הוידאו וגם בספרים, הביטוי הוא "נראים טוב מרגישים טוב"

והחלק המעניין הוא שזה ממש עובד ככה, הדבר דומה מאוד לאימונים שהם נעים תוך שהייה קבועה בחדר כושר, שכבר שנים על גבי שנים שהמחקרים מכל קצוות המדע מראים שמי שמתאמן בחדר כושר על בסיס שהוא בסיס קבוע יש לו דימוי עצמי וערכי גבוהה יותר ממה שהוא היה בו לפני שהוא החל את כל התהליך הזה, ההרגשה של אני משקיע בעצמי כמו שצריך, אני מפנה כל יום או כמה פעמים בשבוע זמן בשביל לשפר את הבריאות ואת המראה שלי, כל אלו בבסיס שלהם הם תחושות מאוד חיוביות שבהמשך ממש כמו מעגל הם יגרמו לכל אדם שיעסוק בפעילות זו באופן שהוא קבוע להרגיש יותר טוב עצמו, להעריך את עצמו יותר, וכתוצאה מכל זה פחות לפחד לקחת על עצמו עוד סוגים של מחויבויות, כי כאמור הערך העצמי שלו בעיני עצמו עלה.

אותו הדבר בבגדי נשים בדיוק! על ידי מספר שלבים ועצות שניתנו לנו על ידי מומחים בתחום הזה גם של טקסטיל ובגדי נשים וגם של בריאות הנפש ושמירה באופן קבוע באופן שהוא הנכון  בשבילה, תוכלי די בקלות להעצים את הדימוי גוף שלך ולהרגיש בכללי הרבה יותר טוב עם עצמך.

במאמר הקודם פתחנו עם הסדרה הזו וכעת אחרי שעברנו את טיפ מספר אחד

טיפ מספר שתיים:

כמו בהרבה מאוד נושאים אחרים בחיים גם בגדי נשים ודימוי גוף הוא עניין של פרספקטיבה, גם אם יש לך חלקים שאת לא אוהבת או יותר נכון לומר פחתו אוהבת בגוף שלך – חשוב מאוד שאת תקפידי לשים את תשומת הלב שלך ולהתרכז אך ורק בחלקים היותר טובים אצלך על פי דעתך.

דוגמא לדבר- יש לך עיניים מהממות? התמקדמי אך ורק בהם, יש לך גוף שלדעתך הוא רזה ומושך? התמקדי בו ומקדי את תשומת הלב הכללית שלך וגם כאשר את עורכת קניות או כאשר את מצטלמת הקפידי שכל תשומת הלב תהיה מרוכזת אליו או שבתמונה שאת מצטלמת בה הגוף שלך, שאת הכי אוהבת ומעריכה בעולם, הוא יהיה ממש פשוטו כמשמעו מרכזה של התמונה.

טיפ מספר שלוש:

אתן חייבות, ממש חייבות! להפסיק לחשוב או להפסיק לדבר במושגים של מראה טוב יותר, אלא להתחיל לדבר במונחים של מראה שונה מהאישה ההיא, וגם אם אתם יכולים לחשוב לעצמכם שזה לא משנה בכלל איך אני מתנסחת אם באמת אני חושבת שהמודל לחיקוי ההיא, הדוגמנית ההיא, המפורסמת ההיא, הכוכבת טלגרם או פייסבוק או יוטיוב הזאת, אכן נראית יותר טוב? התשובה היא- זה אכן משנה! כי הרבה מאוד מחקרים של הרבה פסיכולוגים מהרבה מאוד מדינות שונות הוכיחו פעם אחר פעם במהלך השנים, שלמעשים לדיבורים לאורך זמן יעשו גם כן השפעה על המחשבה לשכם.

וככה אם נתחיל יחד את התהליך הזה שהוא יכול להתחיל מאישה אחת או מבחורה אחת וודאי גם מגברים שישנו את השפה המדוברת ויפיסיקו יחד אחד עם השנייה להעלות על נס ושבח, ולהלל את מודל היופי של המערב שהכניס לנו בצורה כל כך אלימה וכל כך חזקה שרק בחורה רזה במושגים של דוגמנית היא זו שבאמת נחשבת יפה, אולי ככה זה יוכל להיות הצעד הראשון שיוביל בהמשך לשינוי עמוק של התפיסה, גם אם לא של כל העולם, לפחות של הסביבה הקרובה אלינו.

דבר שרק הוא כשלעצמו יוביל לעלייה חדה בהרגשה החיובית של כל הסביבה שלנו לגבי הגוף שלהם, דבר שיעלה דימוי גוף בעיקר של הרבה צעירות למקומות הרבה יותר גבוהים. בגדי נשים

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0