כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

האמת – כנראה שנתון זה מעולם לא היה נכון, ויעידו על כך שלל מסלולי האופנה בהם ניתן לראות דוגמניות

הולכות עם שילובים אלו, שחור וכחול וכדו', לכן אם אתם באמת אוהבות את השילובים האלו, על תתביישו, תרגישו בנוח ללכת איתם… ואם לאי מישהו יכאב העיניים כשהוא מסתכל עליכם… הוא יכול להפסיק להסתכל!

מיתוסים פופלאריים! האם הם נכונים? חלק 2

במאמר הקודם התחלנו לדבר על מיתוסים שונים שהפכו להיות חלק מהשגרה שלנו, מה שגורם לנו ולנשים בסביבתנו להתלבש בצורות מביכות או בלתי נוחות בעליל, והכל מחמת אותם מיתוסים שגויים שחדרו לחיינו, דיברנו על מיתוסים הנפוצים בעיקר בצבע הבגדים, כמו שצבע שחור מרזה, או צבע לבן משמין וכו'.

במאמר שלפנינו נביא בפניכם עוד כמה מיתוסים שחדרו אל תוך העולם האופנה, על אף שאין קשר בינם לבין המציאות.

פסים רחבים

מיתוס: פסים לרוחב משמינים – נשים רבות נמנעות מללבוש בגדים שיש בה פסי רוחב, והכל בטענה שהפסים לרוחב גורמים להיראות בצורה ויזואלית רחבים יותר.

האמת: יש בזה משהו אמיתי, רק אם נדע להשתמש בפסי הרחב במקומות ובמינון הנכון זה יכול להיות הדבר המחמיא ביותר.

לפני הכל צריך להדגיש, שקווי רוחב לא הכוונה רק לפסים, הכוונה גם לבגדים עצמם, והרעיון בקווי הרוחב הוא, שקווי הרוחב מדגישים את הקימורים שלנו, אם נמקם את קווי הרוחב במקומות הצרים בגוף (החלקים הצרים הם קו המותן, קו עצמות האגן, שקע הברך או הקרסול), הם יחמיאו וידגישו את הקימורים שלנו, ויעניקו לנו מראה מחמיא במיוחד, פעמים רבות את יכולה לראות שני נשים באותו גובה, אך החלוקה בקווי הרוחב מעניקות לאחת מהן מראה גבוה יותר ולשנייה מראה נמוך יותר.

חולצה בתוך מכנסיים

המיתוס: חולצה בתוך המכנסיים זה משמין – נשים רבות מתלבטות בשאלה איך לטשטש את הבטן, כידוע שהבטן הוא מראה רגיש אצל נשים רבות, והם מחפשות כל הזמן את הצורה והדרך לטשטש את הבטן, ומרוב הרצון הזה הם נוטות ללבוש בגדים גדולים וכהים, במחשבה שכהה זה מרזה, וגדול זה מטשטש, וזו הסיבה שהם נוטות ללבוש חולצה בלי להכניס למכנסיים, לטשטש את מראה הבטן.

האמת: בגדים גדולים באמת מטשטשים, אבל כמו שזה מטשטש את הבטן, זה מטשטש גם את החלקים היפים של הגוף, אז איך באמת מטשטשים את הבטן בלי לטשטש את החלקים היפים של הגוף?

התשובה לכך נעוצה בשני כללים בסיסים, 1. הלבשה תחתונה! – מראה הגוף מתחיל בהלבשה תחתונה, אם תבחרי את ההלבשה התחתונה הנכונה, כל בגד ישב עליך בצורה מחמיאה, אם תקחי תחתונים בגזרה גבוהה שיארזו לך את הבטן בצורה יפה, לא תצטרכי ללכת עם בגדים גדולים בשביל לטשטש את הבטן, אם תבחרי חזייה במידה הנכונה שתמרכז לך את החזה ותפריד לך אותו מהבטן, כל חולצה תשב עליך בצורה המחמיאה ביותר.

  1. אם את רוצה לטשטש את הבטן, הימנעי מאוד מחולצות לייקרה וטריקו שנצמדות לגוף, תעדיפי חולצות מבד נשפך, שיושבות לך מעט רחוק מהגוף וזה יטשטש לך את הבטן.

אם תיישמי את הכללים האלה, כל בגד ישב עליך בצורה המחמיאה ביותר, וכן, תוכלי ללכת גם אם חולצה בתוך המכנסיים!

צבעים זולים, בגדי נשים

המיתוס: נועז מעניק מראה זול – נשים נועזות רבות נמנעות מללכת עם בגדים מעט נועזים בטענה שה'נועז' הוא משהו שמושך תשומת לב ומעניק מראה זול ולא מכבד.

האמת: יש משהו אמיתי בטענה הזו, אך זה בוודאי לא אמת מוחלטת, אם נדע להשתמש מינון הנכון, המראה הנועז רק יעניק לנו מראה מחמיא יותר, אם נשתמש בהדפס נועזים כמו מנומר, או נצנצים וכו' זה רק ישפר את הלוק ויחמיא לך יותר.

את יכולה גם לערב את החלק הנועז כפריט אקססוריז כמו חגורה דקה ועדינה, או תיק נועז ומעניין, השילוב של הפריט הנועז ביחד עם חלקים קלאסיים וניטרליים יצור לך את האיזון ויעניק לך מראה הרמוני ושיקי.

במאמרים הקודמים התחלנו לדבר על מיתוסים שונים שהתאזרחו בעולם האופנה, וגורמים לרבים מאיתנו להתלבש לפי המיתוסים שחדרו אצלנו, אך האמת היא שהקשר בינם לבין המציאות אפילו אינה מיקרית!

במאמר שלפנינו נמשיך להביא מיתוסים שונים ונגלה לכם שהמיתוס זה לא מה שזה באמת!

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0