כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

האמהות (והאבות) הרבות שמוצאות את עצמן בבית עם ילדים קטנים עכשיו:

אני יודע שעבור חלק מההורים, חיי העבודה שלך (במיוחד) מרגישים כאילו הם הוכנסו לבלנדר וממש הכל מהמם… אבל לעבוד בבית עם ילדים זה לא רק אפשרי, זה גם מתגמל ושווה את זה!
לדעת איך ליצור לוח זמנים לעבודה בבית לאמא הוא אחד ההיבטים הקשים ביותר בעבודה מהבית, אז בואו נסתכל בדיוק איך להכין לוח עבודה של אמא לעבודה בבית שעובד בשבילך!
הרבה מאוד זמן חלמתי לעבוד מהבית. המחשבה על חופש מקירות חלל משרדי וגמישות השעות קראה בשמי. זה עד שבעצם התחלתי לעבוד מהבית.
באם! אז נכנס הלחץ של פעולת האיזון של העבודה, הבית והחיים.
לתמרן בין הצלחות של העבודה, הבית, הילדים, החיים ולהתגנב קצת זמן לעצמך נראה כמו מעשה קרקס.
איפה אתה מוצא את הזמן לכל דבר כשיש ימים שאתה אפילו לא מוצא את הנעל השמאלית שלך, שלא לדבר על דקות רצופות להקדיש לעבודה?
עבודה בבית בהחלט מציעה גמישות מדהימה. בלי קשר, למצוא את האיזון בין העבודה לחיי הבית יכול להיות די קשה, ובשלבים מסוימים, ממש בלתי אפשרי.
אבל זה ממש לא! כל מה שצריך הוא ליצור לוח זמנים לעבודה בבית לאמא שעובד עבורך ועבור המשפחה שלך.
טיפים ליצירת לוח זמנים של אמא לעבודה בבית:
יצירת שגרת עבודה משלך מהבית תדרוש קצת ניסוי וטעייה, ולאחר מכן, אולי אפילו יותר חידוד. למרות זאת, אני בטוח שהטיפים האלה וקצת סבלנות יעזרו לך ליצור לוח זמנים יומי לעבודה בבית שישאיר אותך פרודוקטיבי ומאושר.
הגדר את הזמן שלך:
הנה העניין: לא משנה איך אתה פורס את זה, לכולנו יש רק 24 שעות ביממה. אם לא תפיקו את המרב מהשעות הללו, הפרודוקטיביות שלכם תפגע.
שב וחשוב באמת על הזמן שלך ואיך אתה מתכנן לחלק אותו. אתה צריך להגדיר בבירור את שעות העבודה והמטלות שלך, כמו גם זמן משפחתי, אם אתה מתכנן לקיים לוח זמנים מוצלח של עבודה מהבית.
עדיף לא לתת לזמנים שלך לנגוס אחד את השני. שמור את שעות העבודה שלך כשעות עבודה ואת זמן המטלה שלך כשעת מטלה. ניסיון להכפיל ו"למקסם" את הזמן שלך למעשה יפגע בפרודוקטיביות שלך.
זה עשוי להיות קצת יותר קשה אם יש לך תינוקות או פעוטות, אבל תכנון העבודה שלך מהבית של אמא סביב תנומות ייתן לך מושג טוב איך היום שלך צריך להתנהל גם כשהוא כאוטי.
החיים קורים לכולנו, במיוחד לאלה מאיתנו עם בני אדם זעירים קטנים ובלתי צפויים, כך שגמישות היא חובה גם כאשר אתה קובע את זמנך.
הכל תלוי במה שמתאים לך ולמשפחתך. אולי זה להתעורר שעה לפני מישהו אחר כדי לקבל זמן מחשב ללא הפרעה או אפילו לתייג את בן/בת הזוג שלך לטפל בזמן האמבטיה כדי לתת לך 30 דקות לטפל במיילים.
למצוא את האיזון המושלם הזה לא קל ואולי לא יקרה בניסיון הראשון שלך, אבל עם מסירות ותכנון, תמצא את לוח הזמנים המושלם לעבודה מהבית של אמא.
התמודד עם המשימות החשובות שלך כאשר אתה פרודוקטיבי ביותר:
האם שמת לב לזמנים ביום שבהם אתה מקבל כל כך הרבה יותר הישגים מאחרים? עבורי, זה תחילת היום, אבל זה אולי לא אותו דבר עבורך. זהה והפיק את המרב מהזמן הזה על ידי קפיצה על המשימות החשובות שלך.

התמקדות במשימות שחשובות כשאתה פרודוקטיבי תבטיח שתתמודד ותסיים את המשימות שהכי חשובות לך. משימות אלו הן השקעה נבונה של הזמן שלך וישמרו על המומנטום היצרני שלך קדימה.
כשאתם מתזמנים את הזמן שלכם, שימו לב לזמנים אלו וצרו את לוח הזמנים של אמא לעבודה מהבית בהתאם.

"עבודה מהבית לך אימא יקרה".
אמא יקרה אני מדבר אליך את, שבחוץ לצאת היה קשה בגלל הילדים
את שרצית לקום לבוקר קסום עם כוס נס קפה
ולהגיד לבעלך ולילדייך
בוקר טוב בוקר אור בוקר שמח ….
זו ההזדמנות אז יאלה.

ואני רוצה לשתף אותך במשהו:
עבודות מהבית יעילות ביותר עבור אמהות שצריכים לדאוג לילדיהן, ולגדל אותם בעצמן. לא כולם מעוניינים לשלוח תינוק בן 4 חודשים אל גן או מעון. יש אמהות שמעוניינות להישאר עם הילד לפחות עד שימלאו לו שנתיים. כאשר הן משאירות את התינוק מאחור, קשה להן מאוד להתרכז במקום עבודתן, הן כל הזמן חושבות מה קורה עם התינוק, והאם דואגים לו, מה מצבו, אולי הוא בוכה עכשיו. הנשים הללו גם רוצות ליהנות מחוויית גידול הילד, ממש כפי שהיה נהוג בעבר, בשנות של המאה הקודמת אפילו אם אין הן מצליחות להרוויח את אותו שכר שהרוויחו בעבודה הקבועה, הן מעדיפות להתפשר ומסתפקות בשכר נמוך יותר, ובהכנסות קטנות יותר. הסיבה שהן עדיין מצליחות להסתדר היא שהן חוסכות הוצאות יקרות של גן ילדים, והוצאות נסיעה ותחבורה.
אמהות כאלה יכולות למצוא עבודה מהבית, לדוגמה בשירות לקוחות מביתן הפרטי, הקלדת נתונים, עזרה וירטואלית, לימודים און ליין ועוד. הן יכולות לשלב את שעות העבודה בתוך סדר היום שלהן, כאשר התינוק נמצא קרוב אליהן, ולהתפנות אליו בעת הצורך, ולצאת להפסקות יזומות בהתאם.
עבודות   כעוזרת וירטואלית דורשות ידע מסוים, ומתאימות יותר בעבור אמהות שבעבר עסקו בעבודות של ניהול ופקידות. למעשה אפשר להרוויח בעבודה זו הכנסה הזהה לעוזר בעולם האמיתי, בתנאי שעובדים את אותן השעות. ללמד באינטרנט בשיעורים וירטואליים זוהי עבודה שמתאימה עבור אמהות שרוצות להישאר בבית. למי שיש ידע מספק בתחום, ומסוגל להדריך וללמד, זה אפשרי לחפש עבודה בתחום הזה.
מי ששולט היטב בשפה העברית, ומתנסח יפה בכתב, יכול לספק שירותי סופר צללים. לכתוב מאמרים, ספרים, סיפורים, דוחות מיוחדים, בעבור קליינטים וחברות, ולקבל תשלום בעבור השירות. אם לאמא שמעוניינת להישאר בבית אין כישורים מיוחדים המתאימים לסוג זה של עבודות היא יכולה לפתח לה יכולות ומיומנויות, אשר יאפשרו לעשות זאת. הן יכולות ללמוד איך להיות יזמות אינטרנט, ולייצר לעצמן ועבור משפחתן, הכנסה נוספת, שתתמוך בחיים הכלכליים של המשפחה
 ועבודה מהבית היא הפתרון ולפי דעתי זה הדבר הבא רק אתם חייבות לעזור לעצמכם
לא לפחד פשוט להתחיל
להיות עם כוחות ולהתקדם הלאה לא לחשוש ליראות את ההמשך ליראות את העתיד יותר נכון את ההווה. את צריכה להבין, בגדי נשים

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0