כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

האופנה בתקופה שלנו

בדור של היום ובעיקר בימים אלו (נכון לשעת כתיבת השורות האלו עשרים וארבע לעשירי 2022) עם כל היוקר מחייה שעולה ורק עולה ולא יורד, ועם כל המיסוי שעולה כמעט בכל תחום שנוגע לאדם מהמעמד הסוציו אקונומי נמוך עד ממוצע, האנשים מרגישים לחץ כלכלי לא מבוטל.

על ידי שאת רוכשת בגדי נשים שהם תוצרת ישראל, את בעצם עוזרת ובכסף שלך ממש תורמת לשיפור וצמיחה, צמיחה במובן של גדילה של התעשייה המקומית, וככה את גם יכולה לקבל בגדי נשים עם עשייה מוקפדת בשבע עיניים ושנעשו מתוך אהבה ורכישת כבוד אל המסורת ייצור של כל חברה וחברה, וגם בבת אחת לסייע לכל התעשייה המקומית.

ואל תפלי אל מחשבות כמו למשל "מה זה כבר משנה מי אני עושה? אני רק צרכן אחד? אני רק קונה מכנס אחד? או רק שמלה אחת? כמה גדול זה כבר? על מה זה כבר יכול להשפיע?"

לא נכון! כל הקו מחשבה הזה הוא ממש טעות מהשורש, כי בעצם כל צרכנית שתבוא לרכוש בגדי נשים שהם תוצרת ישראל תאמר כך לעצמה וזה פשוט יוביל אל – קריסה של כל העולם של הבגדי נשים תוצרת ישראל, חד וחלק!

אנו מבינים היטב שבחורות או נשים קוראות המאמר הזה הם לא מלאכיות

 הם לא יקחו איה שהוא אידיאל ויקריבו למענו הכל. נכון מאוד, אבל הנקודה היא שרין צורך בשום הקרבה!

אולי פעם כאשר כל התעשייה הזו בארץ היתה הרבה מאוד פחות מפותחת, גם מבחינת גודל, גם מבחינת הבנה של המעצבים וידע כללי להם בתחום עצמו, גם מבחינת אפשרויות טכניות הכל מהבאה של מכונות, הקמה של מפעלים ויבוא ושינוע סחורה לצורך ביסוס אפילו ברמה הכי נמוכה התחלתית של עסק של בגדים תוצרת ישראל.

אבל כאמור היום כל פני הדברים שונים לגמרי, התעשייה רחבה, גאה, מכילה מגוןן רחב, אבל ממש רחב של מעצבים עם הרבה סגנונות ממש שונים אחד מחברו, ועם גם כן הרבה מקורות השראה חלוקים לגמרי, דבר שניכר ממש לעיין במוצר הסופי.

ולכן אנו שוב יוצאים בקריאה אמיתית מהלב אל הקוראות שלנו- לכו וחפשו את התווית של בגד תוצרת ישראל, תמצאי שם גם איכות וגם ערכים. בגדי נשים

עלייתם של מכנסי הדגמ"ח, כל מה שאת צריכה לדעת

כמו שהזכרנו יותר מפעם אחת במאמרים שלנו, אופנות באופן כללי ובעיקר בתחום שהוא בעצם כביש אוטוסטרדה מהיר וחסר גבולות שנקרא "בגדי נשים" כל טרנד או מודה ימיה בהחלט ספורים עד שמודה אחרת תובא ובאלימות ובזריזות תיקח את מקומה באבחה אחת חדה ומהירה.

היום במאמר שלנו נדבר על מכנסיים ולא סתם על מכנסיים אלא על מכנסי דגמ"ח, מה שמעניין בקשר ל מכנסי דגמ"ח זה שהם אכן היו במודה, אם תשאלו אנשים מבוגרים ולא ממש מבוגרים אלא כל האנשים שנולדו בשנות השבעים או אולי אנשים שנולדו בשנות השמונים, ובעצם כל אותם אנשים הגיעו אל בגרות ולגיל שבחורות או נשים באמת מביעות עניין רחב ועניין מעמיק בכל העולם של בגדי נשים במהלך סוף שנות התשעים ותחילת שנות האלפיים.

אז כל אותם אנשים יוכלו בעצמם להעיד ולספר שבסוף שנות התשעים ובתחילת שנות האלפיים מכנסי דגמ"ח היו ממש אין, ממש שיא האופנה גם על נשים ובעיקר על גברים, לפחות זו היתה חלוקה באותם שנים.

כמובן שבחלוך הזמן מאותם שנים והלאה המודה הזו יצאה מהמודה.

חלק מהמומחים טוענים בתוקף רב שהסיבה שזה קרה כי יש לנו זיכרון ותת ודע שעושה הקשרים מעצמו, ולא משנה על איזו בחורה או על איזו איש רואים מכנסי דגמ"ח זה עדיין מייד באופן ישיר לוקח את המוח אל מכנסיים צבאיות רחבות ומלאות בכיסים, ובעיקר במדינה שלנו, מדינת ישראל שהמציאות הצבאים היא דבר שחיים אותו יום יום עם הרבה ממש רגעים קשים שנתפסים בקולקטיב הכלל ישראלי באשר הוא (הדברים אמורים בעיקר בשעות כתיבת שורות אלו העשרים ואחת באוקטובר 2022), כך לפחות טוענים אותם מומחים.

אבל כל זה נחלת העבר אפילו ש מכנסי דגמ"ח הספיקו די בזריזות לצאת מהמודה הם כעת חוזרים.

אנשים מובילים בתחום האופנה מפנים את תשומת הלב שלנו, ישנה תופעה שניתן לראות, ולא רק בבגדי נשים בשנים האחרונות אלא בכל עולם האפונה באופן כללי יותר, שהרבה טרנדים או מודות משנות התשעים חוזרים מאלפיים עשרים ואחת עד היום, במילים אחרות יש טרנד של החזרת טרנדים של שנות התשעים בשנים האחרונות.

בוחיד עם כל הטרנדים האלו חזרו אלינו מכנסי דגמ"ח בשיא הכח, ונכון להיום כל בחורה או אישה שתיכנס אל כל אחת מהרשתות הגדולות המוכרות בגדי נשים לא תוכל להתעלם בכלל ממגוון רחב על פי רוב של מכנסי דגמ"ח,

על אילו סגנונות אנו ממליצים?

כמובן כמו הרבה נושאים אחרים בתחום הבגדי נשים גם מכנסי דגמ"ח הם מטריה רחבה שאפשר לקחת אותם להרבה מאוד כיוונים שונים ובשארית של המאמר של היום הציע כמה וכה אפשרויות שונות.

ישנו סוג של מכנסי דגמ"ח לרוב הם באים בצבעים כהים כמו שחור או כחול ממש כהה, שמגיעים עם תוספת של תיפורים בולטים בצבעים שונים ועל פי רוב גם בצבעים שהו מנוגדים כמו לבן על שחור או לבן על כחול כהה ממש, מה שמעניין שגם הטרנד והמודה של תיפורים מהסוג הזה היתה ממש נפוצה בדיוק באותן שנים ש מכנסי דגמ"ח היו בשיא של האופנה והכח שלהם, ולכן אותם מומחים מוצאים שזה ממש נחמד ומעורר נוסטלגיה לשלב את שתי הטרנדים האלו יחד.

ולכן היום יותר מבחנות אחת תוכלו למצוא מכנסי דגמ"ח עם תיפורים בולטים ושונים גם בעובי שלהם ועל פי רוב גם בניגודיות של הצבע שלהם לעומת הצבע של ה מכנסי דגמ"ח בעצמם.

אמנם חשוב לציים ש מכנסי דגמ"ח בעיניי חלק מהנשים הם דבר קצת גס ובנוסף אם אותם נשים ימצאו אותם בצבעים גסים זה בכלל יקשה עליהם ללבוש אותם, ולאותם נשים אנו נמליץ על מכנסי דגמ"ח בצבעים עדינים ורכים.

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0

Proin ullamcorper pretium orci donec necscele risqueleoam massa dolor imper dietnec consequata congue idsem maecenas malesuada faucibus finibus.

כתובתינו

Uluwatu Jimbaran ST, 1919 - Bali, Indonesia

חייגו אלינו

+62 212-345-321

יצירת קשר

[email protected]