כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

דרך הצלחה שלך מתחיל מהבגדים שאת בוחרת.

הנשים אינן חייבות ללבוש ביגוד שהוא יקר או ייחודי, גם אם הן לובשות מאם ג'ינס בעל גזרה מכובדת עם חולצה תואמת, זה מצוין וזו הופעה נאה שמכבדת את המקום וגם את העובדת . העבודה ובניית קריירה הם נדבך חשוב בחייו של כל אדם. רוב העובדים בוחרים לעסוק בתחום שאהוב עליהם ושהם מוכשרים בו. עם הזמן הם מפתחים תחושת שייכות לעסק, המוטיבציה שלהם גדלה וההצלחות שלהם מסייעות מאד לפיתוח העסקי של העסק.

ההון האנושי הוא אחד הדברים החשובים ביותר בכל חברה, כיוון שהעובדים הם אלו שמייצגים אותה בפני קולגות וגורמי חוץ רבים. לכן קיימת חשיבות רבה לנושא של בגדים לעבודה . כל מי שמבין זאת לעומק מקפיד מאד על הנראות שלו בכל יום. בהתאם לעיסוק של החברה, מתאימים העובדים את הלבוש שלהם. נשים אוהבות להתלבש על פי הטרנדים האופנתיים ולכן הן משתדלות לגוון את פריטי הלבוש שלהן ולבחור בכל בוקר בגד אחר שהוא נקי ומכובד כמו שמלות ספורט לעבודה שהן פרחוניות, בצבעים חלקים, והעיקר שהן נוחות עם כפתורים ועוד. מה שכן חשוב לנו הוא להתלבש בצורה שהולמת את סביבת העבודה אבל גם את האישיות שלנו.
מקומות העבודה מגוונים מאי פעם, וכל אחד מחזיק בקוד לבוש משלו ומנווט אותו לכיוון הרצוי לו. אז איך תוכלי לקדם את עצמך ולחוש בטוחה במציאות המשתנה תדיר לנגד עינינו? הכול מתחיל במודעות. במודעות לכך שנשים נשפטות על פי מראן, הרבה יותר מגברים. זה מצער אבל זה המצב, ומכאן שהמראה שלך צריך לחזק אותך, לתמוך במי שאת, במה שאת מבקשת לשדר, ולייצג אותך היטב. עבודה היא מפגש ולכן מראה מטופח בפגישה, ישיבה או הרצאה, יכבד אותך ויכבד את מי שפוגש אותך. התחושה שאכפת לך מעצמך ושאת משקיעה במראה שלך עוברת לאחרים באופן בלתי אמצעי ופועלת לטובתך. מראה מוזנח יפעל נגדך בעבודה כמו בשאר תחומי החיים. המראה שאת משדרת לעולם הוא כרטיס הביקור שלך, הבדילי בין הנתונים שאין לך עליהם שליטה, כמו גיל, גובה והגנים שירשת, לבין אלה שהם בשליטתך. מצב הכושר הגופני שלך, החומרים שבהם את מזינה את עצמך, גוף ונפש, ותכולת ארון הבגדים שלך , אלה נמצאים בידייך. את יכולה לעשות את דרך ההצלחה שלך באיך שאת לובשת ומשדרת לאחרים, את לגמרי יכולה לשנות עולמות עם הלוק המטורף שלך, את יכולה להיות הכל מהכל אם את מאמינה ומתלהבת מאיך שאת נראת ומהלוק היומיומי שלך, לכן תבחרי נכון כי זה חשוב גם לך וגם לסביבה שלך. להיות מיוחדת אף פעם לא היה מפחיד, מה שכן מפחיד הוא לא לדעת ללבוש, ולהתנהג. אם תפקידך מצריך מדים, אין לך שום התלבטות מה ללבוש לעבודה. המדים מבטיחים שתיראי ייצוגית, בהתאם לתפקיד ולקהל שאת משרתת. במדים יש עוצמה שפועלת הן על הלובש והן על המתבונן. אבל מדים אינם רק מדי עבודה שאת מחויבת ללבוש, אלא גם בגדים שאת בוחרת ללבוש לאחר מחשבה והבנה שהם המתאימים ביותר לך ולתפקיד שלך. את יכולה להתחיל לברוא לעצמך את המדים הפרטיים שלך, הבגדים שגם ייצגו אותך נאמנה וגם ישחררו אותך מהתלבטויות בבוקר מול הארון. למרות שלכל מקום עבודה ומקצוע יש אופי ייחודי, כדאי לזכור שבגדים מחויטים מגינים עלייך יותר מבגדים שאין להם מבנה או גזרה ברורה כמו טי שירט וסריג. בגדים מחויטים תמיד יוסיפו סמכותיות וביטחון.

בחירת הבגדים צריכה להתאים לקוד הלבוש בעבודה, אם יש כזה, לסביבת העבודה ולאופי שלה. קוד הלבוש עשוי להגביל אתכן בבחירות בגדים מסוימות אבל לפתוח עולמות אופנה חדשים לגמרי.

הסטייל קורא לך

אחד הדברים החשובים ביותר ,אם לא החשוב ביותר בהתאמת אאוטפיט ואביזרים מושלמים, הוא היכרות מעמיקה עם מבנה הגוף שלך. חשוב שנזהה את המאפיינים הייחודיים של צדודית הגוף ונתאים עבורה את הפריטים שיחמיאו להם באופן המלא ביותר. זה למעשה השלב הראשון ביצירת הסטייל שלך.

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0