כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לחורף 2024 כבר הגיעו!

גלגל הצבעים, וההשפעה שלו על עולם התכשיטים ועולם בגדי הנשים.

תחת כל הכותרת של מה שקשור אל הלבשה טקסטיל אופנה כללית, ובעיקר בתחום רב הרבדים של בגדי נשים, כאשר אנו רוצים להעביר אל כל קוראת וקוראת של המאמרים שלנו ידע, הרבה פעמים אנו נתקלים בשאלות ותמיהות  של הקוראות, שחלק מן העצות שאנו פה מייעצים להם, לא כל כך קלות ליישום והן מרגישות כאילו מדובר פה בדבר שהוא מופשט, דבר שקשה להן להבין איך יש דרך שהיא ברורה ליישם אותו בחיים שלהם.

במילים אחרות הן מתלוננות שהן היו רוצות דרך קלה יותר וברורה חותר כמעט על גבול המכנית, לקחת כל עצה שהן שומעות ולשים לעצמן בראש ממש מפה ויזואלית שעל ידה הן יוכלו לקחת את העצות האלו הלכה למעשה.

אז בנושא של תכשיטים ואביזרים והשאלה הכוללת איך את מתאימה אותם אלייך, האמת היא שחלק מטיפ מספר שתיים שלנו משלב בתוכו, גם חלק שהוא ויזואלי שאתן הקוראות הולכות להיות ממש מופתעות.

בשאלה הכללית של תכשיטים ואביזרים, הרבה בחורות או נשים יש להן אוסף מכובד מאוד של תכשיטים או אביזרים אבל גם אחרי שהאישה בחרה לה את הבגד שהיא החליט שאיתו היא רוצה לצאת, והיא עכשו לא יודעת איך לקחת את כל זה הלאה ולהצמיד לו תכשיט או אביזר? יש לך הרבה יפים אבל אין לך כיוון להחליט על מה ללכת?

 פה נכנסת ההמלצה של המאמר של היום, ופה בעצם נכנס לנו גלגל הצבעים.

המטרה וכל השימוש בעצם של גלגל הצבעים בהקשר של עולם הטקסטיל באופן כללי ובאופן פרטי על עולם הגדי הנשים – ליצור איזון, איזון בין שני סוגים של בגדים או לצורך העניין שלנו במאמר היום – ליצור איזון והתאמה בין הבגד שאת הולכת ללבוש לאותה יציאה, ובין התכשיטים והאביזרים שאת הולכת להשתמש בהם.

איך בעצם את עושה את זה?

מה שכדאי לך זה כך – מצאי את צבע הבגד שאת מתכננת והחלטת כבר שאת הולכת ללבוש הפעם, ולאחר מכן הסתכלי ישירות מול הצבע של הבגד שלך בגלגל הצבעים.

את גלגל הצבעים אפשר למצוא בקלות ממש על ידי גיגול פשוט מאוד, כמו כן הוא קיים בכמה וכמה צורות (אבל כולם כמובם עם אותו סדר של צבעים) באתר "ויקפדיה".

אז כאמור, אחרי שאת מסתכלת על הצבע של הבגד שבחרת בגלגל הצבעים, את הולכת ומסתכל ישר על הצבע שכנגדו, את הצבע שהוא המשלים שלו, וכל למשל לדוגמה, אם את לובשת הפעם משהו בצבע אדום כמו למשל  שמלה אדומה, בצד הנגדי שלו יהיה צבע ירוק או גוונים מסוימים של צבעי כחול, וכל על ידי זה את יודעת שאת למשל תוכלי לבחור לענוד תכשיטים עם אבני חן ירוקות או כחולות.

כי בעצם כל עוד את הולכת להיצמד לכלל זה מה שיקרה פעם אחר פעם הוא שהצבעים שהם יהיו בצד הנגדי הם יהיו תמיד צבעים שהם משלימים את אותו הצבע שבצד הנגדי שלהם, והם גם כן יהיו צבעים שמתאימים איתו יחד וכן שהם משלימים אחד את השני על פי רוב.

מה שיצא לך על ידי תהליך זה הוא שהשיטה הזו יוצרת קונטרסט מרגש ואחד שהוא גם כן מושך את העין של כל הסובבים אותך, כי הצבעים שלך בסך הכולל יהיו מחמיאים זה אל זה.

וכאמור זה הגלי הכי ישים הלכה למעשה והכלי הכי יעיל שיעזור לך תמיד לענות על השאלה של "איך אדע באיזה תכשיט או אביזר עלי לבחור להתאמת הלבוש שלי של היום?"  

שמרי את גלגל הצבעים והשתמשי בו בדרך קבע, וכבר תראי תוצאות מדהימות.

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

סל הקניות שלי
0

Proin ullamcorper pretium orci donec necscele risqueleoam massa dolor imper dietnec consequata congue idsem maecenas malesuada faucibus finibus.

כתובתינו

Uluwatu Jimbaran ST, 1919 - Bali, Indonesia

חייגו אלינו

+62 212-345-321

יצירת קשר

deva@mail.com