כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בחירת בגדי נשים תוך בחינה של האני האישי שלך

אנו כאן הסדרת המאמרים שלנו רוצים שעל קנייה שלך תהיה חוויה טובה לא רק באותו רגע, לא רק דופמין שמוכנס אל הראש שלך כל אישה או לראש של כל בחורה, כזה שמקושר באופן ישיר אל עולם של טקסטיל אופנה, אביזרים, ורכישת בגדי נשים באופן כללי, את או אתן מרגישות יוקרתיות באותו הרגע הזה, מרגישה כמו אחת של מיליון דולר, והמטרה של כל המאמרים האלו היא שאותה חוויה שזכורה לך כדבר חיובי ומאוד כיפי וגם מאושר, אז שתדעי לך שאותה חוויה בדיוק יכולה חלילה להפוך לך לזיכרון צרוב ולא נעים שכל פעם שאת תזכרי בו או כל פעם שאת תפתחי את הארון שלך והופ! אותה חולצה קפצה לך אל מול העיניים או אתה שמלה בלטה לך לרגע בעיניים שלך בין שמלות אחרות, ואז מייד באותו הרגע ממש תחושה של גועל וחרטה ממלאת אותך בהרבה מהפעמים מתווספת אלייה תחושה של חרטה עצמית.

ואת בטח שואלת את עצמך- איך כל זה קרה? איך בכלל כל זה יכול לקרות?

התשובה היא ממש פשוטה, וכנראה רוב הקוראות שלנו כבר יודעות לאיזה מקרה בדיוק אני מכוון ועל איזה תופעה בדיוק אני מדבר.

התופעה של רכישת בגד תחת התלהבות ואימפולסיביות, בעצם תחת ההתלהבות של אותו רגע היא בוודאי תופעה שקרתה לרוב הקוראות שלנו, וגם לאלו מתוך ברות המזל שזה לא קרה להם, ברור לי שהם ראו את זה קורה מיד ראשונה על חברה קרובה שלהן.

הדרך למנוע את זה כמו שהסברנו בסדרה הנוכחית היא קנייה לא רק שטחית ואולי אימפולסיבית, אלא קנייה שהיא מושכלת, ומודעת שיש עוד רובד של חיבור בין הבגד אל האישה הלובשת אותו, רובד שהוא עמוק ולכן מן הסתם הוא נשאר לאורך הרבה יותר זמן.

ואם את הקוראת תשכילי ללמוד את הרובד הזה אל השורש, ובקנייה הבאה כאשר את תפסעי לך באושר אל חנות של בגדי נשים, או אביזרי אופנה או לא משנה מה מתוך אותה קטגורייה, תדעי שרכשת הפעם משהו שתרגישי מחוברת ושמחה איתו גם לאורך זמן.

כמו שכבר הזכרנו הדרך שלך להגיע אל הבנה זו היא להבין שלכל בן אדם יש יסוד אישי שהוא רק שלו, ובעצם ישנו סוג של שאלון שעל ידי השבה עליו את יכולה לדעת בערך אל איזה יסוד את משתייכת וממילא ישנם לכל יסוד בנפש האדם גם צבעים וגם דוגמאות וגם גזרות מסוימות שהם מתאימים לו במיוחד על מנת יצירה של הרמוניה.

וכמו כל פעם בכל מאמר אנו עוסקים ביסוד אחר בנפש האדם ובסוג הבגדים המתאימים לו ביותר אישית ככה שדברים אלו יתיישבו טוב מאוד עם הנפש שלו, וזה בדיוק מה שיוצר את אותה תחושה של נוחות והרמוניה לאורך זמן.

השאלה של הפעם היא: האם את היא חלק מאותם טיפוסיים שהם כמעט תמיד מעודנים ומאורגנים? אותם טיפוסים כמו כן הם גן מאוד על פי רוב פרפקציוניסטים, והאופי שלהם מציג אותם כקפדנים, כל אלו האנשים אם התשוב שלהן על שאלות אלו היא כן על כולם, או אפילו אם התשובה היא כן על רוב השאלות, כי אלו האנשים הם שייכים לאנרגיית המתכת.

מה זה אומר בפועל לגבי בגדי נשים ואופנה בכללי? מה מתאים עם זה?

התשובה היא: מתאים לכן סגנון בגדים שהוא ממש אלגנטי, מעונב, מחויט, כמו כן גם יתאים מאוד חולצות מגוהצות בצבע לבן, ובכללי דברים עם עיצוב נקי וזורם בעין, וגם כמו כן בגדי מעצבים ובגדים יוקרתיים.

בתקווה שכל אחת תפיק את המיטב מזה, בהצלחה!

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0