כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בגדי נשים עם סטייל מנצח, איך את עושה את זה?

הנושא של סטייל הוא מאוד מורכב מכמה סיבות, העניין הוא שבעולם האופנה הכללי ובעיקר  ובפרט בעולם הבגדי נשים והאופנה הנשית ישנה סוג של תפיסה של סטייל כאילו היה זה משהו שהוא לא נתפס, כאילו זה משהו שהוא ממש מתנת אל שאו שיש לך את זה כי נולדת עם זה או שאין לך את זה בכלל, דבר זה נתפס כמו דבר שהוא מאוד קיצוני אל שתי הכיוונים שלו או לכאן או לכאן, וההתייחסות אל המושג הזה של סטייל בכללי היא די מוגזמת ונותנים אנו מתייחסים ככה אל המושג סטייל וגם נסביר למה אנו מתייחסים ככה אל המושג החמקמק הזה "סטייל" וגם נראה איך ישנם כמה וכמה טיפים או עצות שהם יכולים בקלות לשדרג ולהעלות את הסטייל שלך עשרים או יותר רמות למעלה מאשק בו המצב היה הסטייל שלך לפני שאת קוראת את העצות שלנו במאמר של היום, ולמעשה כל אישה שתקרא את המאמר הזה היום אנו נקל עליה ופשוט נחלק את כל הטיפים שיש לנו נושא של בגדי נשים וסטייל אל עשרה טיפים ברורים שכל אחת כמעט יכולה ליישם אותם בחיים שלה ביום יום, אבל ראשית בשביל שכל טיפים אלו אכן יקלטו בראש שלך או של כל אחת ואחת הקוראת את המאמר של היום ביחד עם כל הטיפים שלו יש הקדמה שאת צריכה לשמוע וללמוד ובעצם רק אחרי שתביני אותה כל הנושא של סטייל יכנס לך אל הראש הרבה יותר טוב והגישה שלך אל בחירות והגישה שלך אל סטייל תהיה הרבה יותר חופשית ונעימה גם לך וגגם לכל אלה שהם סובבים אותך בחיי היום יום, הנקודה שצריך להבין בהקשר הזה היא שבעצם הסגנון והחוש האופנתי שלך דומים יותר לשריר. ובשריר הכוונה כמו כל שריר שאנו מפתחים בחדר כושר או בכל מקום או צורה אחרת שבה את עובדת על פיתוח שריר כל שהוא שיש לך בגוף, כזה שדורש בנייה, מיומנות ומחויבות.

ואם תשאלי את עצמך את השאלה הבסיסית והמקדימה מדוע חשוב סטייל אישי? למה זה טוב? מה יקרה אם זה לא יהיה אצלי בחיים האישיים?

התשובה הבסיסית היא  שבעצם את צריכה וחייבת להבין כהקדמה לכל עניין של סטייל וכן כהקדמה לכל העניין של הסגנון האישי שלך, שבעצם סגנון האופנה שלך הוא צורה של ביטוי עצמי. כלי שיש לך בחיים היום שנותן לעולם לדעת איך את ושבת על דברים ומה את מרגישה על דברים, כמו כן חשוב שתא תדעי שהסטייל שלך מתקשר לעולם מי את ומה את רוצה שידעו עליך.

כמו המשפט הידוע שאין שום הזדמנות שנייה ליצור רושם ראשוני, כמו כן בנושא הזה של סטייל והנושא של סגנון אישי יש לך פחות משנייה לעשות רושם ראשוני, והסטייל שלך משפיע מאוד על התוצאה. וזה ההקדמה בעצם למה זה סטייל אישי וכן למה הוא חשוב.

כמו כן ישנה עוד נקודה שממש חשוב שתביני אותה לפני והיא שהסטייל הוא כלי לעוד הרבה דברים וכמו כן הסטייל האישי שלך יכול לעזור לך לצבור ביטחון עצמי, בזכות מה שהוא הופך אותך למיוחדת, וכמו כן לתת לך כח למצוא כוח במי שאת כאדם.

כמו כן דבר זה הוא טוב כי הוא  יכול לחבר אותך עם חברים עתידיים, וכן הוא יכול ליצור לך מראה מושך ואטרקטיבי, ולחדד את זהותך ואת תחומי העניין שלך.

ועכשו אפשר לגשת אל הטיפים עצמם שיש לנו לכל אישה ולכל בחורה ובעצם לכל מי שקוראת או קורא את המאמר של היום בנושא הסטייל והסגנון האישי.

 הבה ונתחיל עם טיפ מספר אחד:

במאמר הבא בתקווה

בהצלחה לכולן

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0