כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בגדי נשים ויצירת הרמוניה- איך עושים את זה? ולמה זה טוב?

כל אחד או כל אחת מאיתנו מביע את עצמו דרך הבגדים שלו ודרך שאר הבחירות שלו בחיים, כי מכלול של בחירות יוצרות יחד פרופיל של מי שאנחנו כאישה או בכללי מי שאנחנו כבני אדם, כיוון שהסך הכולל של כל הבחירות שלנו מתמצתות את כל מי שאנחנו, מכיוון שאנחנו, כולנו כבני האדם, יצורים אנרגטיים הצורה בה הם מתבטאים היא על ידי שדרים המביעים את עצמנו באופן שהוא אופן די לא מודע דרך תדרים אנרגטיים, שאותם תדרים בסך הכול בסופו של יום הם מבוטאים בחמשת האלמנטים.

מה שקורה זה שדרך האלמנטים הללו אנו, כולנו מש בלא שום יוצא מן הכלל  מבטאים באופן פיזי, וכן באופן שהוא אופן ויזואלי ומודע את כל ההעדפות התת-הכרתיות שלנו. ומה שיוצא מזה בפועל בחלק שנראה לעין, בין בתחום של עיצוב הבית ובין בתחום של אופנה בגדי נשים, או אביזרים לבית או אביזרים לקישוט כמו אביזרי שיער, ובמילים פשוטות יותר- ההופעה הפיזית הניכרת בצורה הויזואלית שלה על ידי לבוש, בטקסטורה, בצבעים של כל הבחירות שלנו בסך הכולל , וכל זה היא ויברציה של אנרגיה, שמה שהיא עושה זה פשוט לשקף את מה שנוכח בתוכנו ואת המאווים הכמוסים שלנו ואת ההעדפות בין את אותם ההעדפות שהם במודע שלנו ובין את ההעדפות שהם בתת מודע שלנו.

כמו בכל שיטה בעולם בכל נושא, גם בנושא הזה מומחית המייעצת לנשים איך לרכוש בגדי נשים או איך להתאים לעצמם בגדי נשים שיתאמו הכי טוב עבור האנרגיה האישית שלהן, בשביל לנתח את השיטה הזו חייב לחלק את סך הכולל של כל הנשים בעולם אל חמש ארכיטיפים:

וכעת נתחיל להציג אותם ולהסביר רק עד כמה שאפשר במסגרת הקצרה של כל המאמרים שלנו:

חמשת הארכיטיפים הם נתינים לאבחנה כמו בהרבה סוגים של אבחונים בהרבה תחומים שונים, גם פה בשביל לבחור בגדי נשים שהכי מתאימים ישנו שאלון, וכדי לדעת מי אנחנו מתוך המודל הרחב של חמשת האלמנטים כל אחת מהלקוחות של אותה מומחית מתבקשת לענות על השאלון הבא:

האם אתם אומנים, חכמים ולא קונפורמיסטים? אם התשובה שלכן על השאלות האלו או שאפילו ענית רק על רובם ב-כן, ממילא יוצא שאת ואתם שייכים למודל של הפילוסופים, והסגנון שלכם קשור ליסוד המים.

מה זה אומר מבחינת התאמה של הבגדי נשים? על מה לשים דגש ואיזה צבעים או סגנונות של בגדים כדאי ל להתאים לפי זה? אז ככה:

הבגדים המתאימים לכם הם אבסטרקטים, בגדים שהמראה שלהם משדר שהם בגדים זורמים ובסגנון אתני. צבעים כהים, והכי חשוב ומסמל את כל זה זה שזה יהיה בגדי נשים שהם עם צורות זורמות, מה הכוונה צורות זורמות? הכוונה בזה היא שאלו צורות שמשדרות זרימה או בצורה הישירה שלהם, או בהתניה ובהקשר שכל מי שרואה את הצורה הזאת נקבל תחושה של זרימה, מה למשל? אז ככה: צורות של גלים, או בדים שהם מרגישים או שהם נראים כמו בדים אווריריים, כי אוויר משדר זרימה כמו שאומרים "זרימת אוויר" וזה הכי מקושר אל היסוד שלך אם את אחת כזו, ובעיקר את צריכה לתת את הדגש שלך על קנייה או בחירה של בגדי נשים ובכללי על בגדים שיש להם אמירה אישית ואינדיבידואליסטית. כי יסוד מים בבגדים יש לו הרבה זרימה ואם את תהיי מודעת אל הדבר החשוב הזה ותהיי מושכלת בתחום הזה הבגדים שאת מתאימה אל עצמך יהיו הרבה יותר מותאם לך אישית ומיטיבים איתך וייצרו אצלך הרגשה נעימה, הכי חשוב –הרגשה בטוחה של- אני בבית, במקום שטוב לי.

בהצלחה לכולן!

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0