כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בגדי נשים והצבע הוורוד- איך זה גורם לך להיראות ולמה?

כל צבע מסוים יש לו שדר מסוים, בין אם תרצי להאמין בזה ובין אם לא תרצי, כיוון שכל אישה וכל ילדה וכל בורה גדלה על כמות של התניות שהיא למדה מגיל מאוד קטן, וככה דבר מתחבר אל דבר במוח של כל אחד ובמוח של כל אחת מאיתנו במהלך של השנים גיל מאוד מאוד קטן ועד לגיל שהיא כבר בחורה ועד לבשלות של אישה בגירה, ובעיקר בתחום של בגדי נשים, לכל בגד בכל צבע מסוים יש השפעה רגשית שהיא מיוחדת אך ורק לו, ומשפיעה כמו כן גם על האישה הלובשת את אותה חצאית או את אותה שמלה לכל צבע יש כמין שדר או אולי אפשר לומר תדר שהוא משדר.

ובסדרה הזו אנו מסקרים שלל מגוון של בגדי נשים או בגדים בכלל בצבעים שונים ומנסים להסביר על כל אחד מהם איזה סוג של צבע משדר איזה סוג של הרגשה, ואיזה סיפור כל צבע מספר, סיפור שאת כאשר את בוחרת את השיק הבא שלך, כאשר את עומדת עם ספקות ולבטים מול הארון ביגוד האישי שלך או כאשר את עומדת בחנות לבגדי נשים ולא יודעת איזה צבע של איזו שמלה בדיוק לקנות חשוב שתדעי ותקחי אל תשומת ליבך את כל העניין הזה ולא תתמקדי רק באותו רגע עם אותה שמלה עם אותה זווית של תאורה באותה חנות אל מול המראה העומדת שם.

אז הצבע וורוד על מה הוא משדר? ולמה הוא משדר ככה?

אז ככה:

ורוד – משדר רוגע, נשיות, רוך, אופטימיות

לדברי פסיכולוגים, אנשים שאוהבים ורוד הם רומנטיים, ובחלק גדול מהמקרים אותם אנשים גם כן יהיו אנשים שהם אופטימיים וצדקניים (במובן הטוב),

כמו שכולנו מכירים את הביטוי "עתיד וורוד" או את הביטוי הגם כן מאוד מוכר של "משקפיים וורודות על העולם" שמה שזה בא לומר זה אופטימיות, וזה התשובה לשאלה הראשונה של למה הצבע הוורוד בבגדי נשים משדר עלייך שאת אישה אופטימית, מכיוון שיש התנייה בראש של כל ילדה או אישה או של כל בן אדם בעולם, פחות או יותר, וכולם גדלו על אותם משפטים ולכן הצבע הזה בחצאית או שמלה משדר עלייך את זה, ואפילו יותר מזה כשאת בוחרת בגד וורוד מארון הבגדים האישי שלך את בעצמך כבר נהיית יותר אופטימית, כי הבגד משפיע על האישה בצורה לא פחותה מאשר האישה משפיעה ומחליטה על הבגד שלה.

 ובכלל, מחקרים מראים שאותם אנשים המתחברים בטקסטיל או בבגדי נשים או גברים לצבע הוורוד בדווקא הם אנשים שמעריכים טוב לב, שבהם עצמם יש טוב לב, והם אנשים שאוהבים את הייצוג והסמליות של נוחות באופן כללי, ומציבים את הערך הזה במדרג כגבוהה מעל לכל דבר שונה.

בכל צבע אומנם יש גוונים, ובוורד חשוב מאוד לשים לב לפני שאת קונה משהו ורוד בוהק וחזק הוא צבע שנחשב כיום כצבע שהוא ממש ילדותי. ולכן ההמלצה היא שלגילאים בוגרים יותר כנראה שממש עדיפים גוונים ורודים שהם יותר רכים ושהם גם הרבה יותר עדינים ובהירים, והסיבה לכל זה כיוון שהם מייצגים בגוון העדין והסמוי שלהם מפגן חזק של נשיות רכה ואולטימטיבית.

ובגוון הרך של וורוד כיום בעיני רוב האנשים בעולם ורוד רך נחשב רגוע, וגם משדר שהוא חם ונשי, והרבה מאוד מחשיבים אותו ממש כאחד התרופות הרגעה החזקות ביותר. לכן, לפי אותם חוקרים יש תופעה מאוד מעניינת  שבחלק מבתי הכלא קירות נצבעים בגוונים ורודים, והסיבה שהם עושים זאת היא כדי להפחית את רמת התוקפנות.

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0