כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מה הסטורי הזה, כשנשים מדברות, (כן בכל גיל) הן אומרות "הארון שלי". רק מתיישבים עם חברה לקפה-קיטורים וישר זה מגיע ל"ארון שלי" המפוצץ, ואין לי מה ללבוש… או "הארון שלי" שחייב ריפרש מהיר בשופינג הקרוב… או מה שלא יהיה" הארון שלי שם זה מה.
בואי הנה, מה הסיכויים שהארון בו מונחים הבגדים שלך, הוא בעצם שלך? בטח הוא חלק מהריהוט שההורים שלך קנו. או ארון שכלול בתשלומי השכירות עם השותפה. או בכלל בחרת עם הבנזוג שגם ממלא בו כמה מכנסיים וחולצות, בסנטימטר שהשארת פנוי…
הארון הזה, שאפשר להישבע שחצי מהתכולה שלו סתם רובצת שם חסרת אונים ומחכה להתפנות. חצאיות מידה וחצי פחות, מכנסיים בגיזרה נחיתית וחולצות שאין מצב שתתני לתפוס אותך בתוכן. דוחס חנוק של קולבים. בגדים שתלויים חסרי נשימה מתחת לבגדים אחרים. ויש מצב שפריט שניים מתאבדים בתחתית עד בא האביב.
הארון הזה שאת מדברת עליו בגאווה או בתסכול, בתהייה או בהתלהבות, והעיקר – בתחושת שייכות עמוקה. יש מצב שהוא עבודת נגר בהזמנה אישית, דלתות נפתחות מהסוג שהגיע לעולם עוד לפני צירים 360 מעלות, וכל פעם שאת פותחת את הדלתות הן סוג של מכשול חצי נייד; הלו אנחנו כאן תתמתני כשאת מנסה לעבור… יש מצב שבגדי הנשים שלך גרים בארון איקאה, נוסח "סיבית להמונים" ודלתות הזזה לבנות, בלי לשפוט. יודעת מה, תפתיעי עם כל סוג ארון אחר שתקוע בדירה שלך. מה שבטוח הוא שיש לך את התחושה הזאת לגביו "הארון שלי".
אז מה הסיפור הרגשי של בגדי נשים, שהופך את חתיכת העץ שמאכלסת אותם ל"ארון שלי"?
כאילו מתי קראת לארון הסירים במטבח "הארון שלי", ואיפה תמצאי חברה שתגיד "הארון שלי" ותתכוון למזווה, אפילו לא במשחקי השף. "הארון שלי" הוא השם הפרטי של ארון הבגדים הנשי, ויש מצב שנשים אוהבות אותו כמו ילד שגדל איתן באהבה.
נחשוף את זה בגלוי – בגדים הם האישיו שלנו. יש להם משמעות אישית מכף רגל עד ראש. הם חלק מהאנוכיות שלנו. אותו אני שבחר טישירט באמירה של ג'ון לנון, והפגין לעולם את המוסריות המתפתחת מתחת. לא סתם אנחנו נוברות באתרי אופנה ברשת בלי שאף אחד ישלם לנו (קחו את הכסף שלי, מישהו?!) זה לא כישוף שגורם לנו לעדכן מלתחה כשאף אחד לא פגע בקודמת, אפילו לא עש קטן… יש מצב שהצלחנו איכשהו לכשף גם את הגברים שיעדכנו את שלהם מדי פעם (כן חליפה, מכופתרת, מכנסיים – תגוונו לטישירט, ג'ינס, ולהיפך).
איך שלא תקחו את זה ארון הבגדים הוא סוג של מוזיאון טבע, תצוגה של תאים מתים שקילפנו מעל עצמנו עם הגיל. הוא מכיל את המטמורפוזות שעברנו בתהליך הרכבת העצמי שלנו. נשלים נשלים של ניסיונות השתייכות חברתיים, בעונות חיים מגוונות. הליכי השבחה פיזיים של הלוק שלנו, שלא הכי מחמיאים בסקירה לאחור. פיגמטנציה עמוקה בגוונים מוכתבי מסלול וסיבים סיבים שאורגים את הווית עולמנו.
הפנמת פעם שבגדי נשים הם כל זה?!
כשאת מדברת על "הארון שלי" – את מביעה שייכות למוטציות שחווית ותחווי. את חולקת כבוד להליכי הטבע המחשבתיים-פיזיים שבך. את כוללת את האמירה האישית לכל קשת ההתבטאויות שהיית ותהיי, מתוך קבלה עצמית אוהדת. בשפה שלך – "הארון שלי" מתורגם ליומן שלם של ימים שעות אירועים ומראות, אנשים ורגשות, שהם סך הכל של החיים שלך. זאת את. ויאללה – גשי לארון המדובר, תעבירי שם איזה מקצה שיפורים במדפים ובתליה, הארון הוא הנפש.

אופנה כבר מרגע הלידה

בגדי נשים- רושם ראשוני

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0

Proin ullamcorper pretium orci donec necscele risqueleoam massa dolor imper dietnec consequata congue idsem maecenas malesuada faucibus finibus.

כתובתינו

Uluwatu Jimbaran ST, 1919 - Bali, Indonesia

חייגו אלינו

+62 212-345-321

יצירת קשר

[email protected]