כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בגדי נשים בצורה הרמונית, איך עושים את זה? ואל מי זה טוב?

כעיקרון ישנם סוגים מסוימים של נשים, שהן פשוט באות אל החנות הקבועה שלהן ורוצות לקנות בגדי נשים עבורן או עבור חברה כל שהיא, ולא מקדישות בכלל שום מחשבה אל שום נושא בעצם חוץ מאשר איך הבגד הזה נראה עליי עכשו בדיוק? אבל מומחים אל פנג שואי ממליצים בחום לא לקנות בגדי נשים או בגידו בכלל בצורה הזאת, הסיבה להמלצה הזו שלהם היא מכיוון שלכל אדם יש טיפוס, ארכיטיפ, ולכל סגנון של טיפוס ישנו יסוד המקושר אליו באופן מהותי ובאופן שממש אי אפשר להפריד אותו, ולכן הם ממליצים לך או לכל אישה אחרת בעולם כולו לצרוך טקסטיל בכללי ובגדי נשים בפרט, להיות אישה שהיא יותר מודעת אל כל העניין הזה לקרוא את המפה אותה אותם מומחים פורסים לפנייך ולפי זה לרכוש את הביגוד האישי שלך.

בשביל לדעת איך וכיצד את צריכה למקם את עצמך במפה הזאת של המומחים אל תורת הפנג שואי מצעידים אותך ואת כל האישה אשר אי פעם תקרא את הכתבה והמאמר הזה, בדרך שבעצם יש בה שני שלבים

השלב הראשון הוא האבחון, שלב של שאלות, על ידי שאלה ועל ידי חקירה גם כן את יודעת כיצד את צריכה ואיפה את צריכה למקם את עצמך, וככה בדיוק תדעי אל איזה יסוד את מחוברת ואחרי זה בתור שלב שני את תוכלי לדעת אילו בגדים הכי מתחברים אל אותו יסוד הקיים, ובעצם גם יש את החלק של ההבנה,  כי בעצם אחרי שתביני וגם תרגישי שאת משתייכת אל יסוד מסוים, ממילא בתור תוצאה את הרבה יותר תשימי לב בקניית בגדי נשים טקסטיל או אפילו סתם רהיטים או סתם וילונות שאת באופן אוטומטי הולכת אחרי צבע זה וממש אפשר לומר נמשכת אחרי הצבע המסוים שמתחבר אל היסוד אליו את אישית מחוברת.

וכעת נמשיך אל היסוד הבא אחרי שבמאמר הקודם הבאנו את היסוד הראשון

 אז שאלה ראשונה שאנו רוצים שאת תשאלי את עצמך ותעני רק במאה אחוזים של כנות, היא מי את? האם  אתם תחרותיים, אנרגטיים ובכללי אתם או את אנשים שאפשר לומר עליהם שהם אוהבים לשהות רוב הזמן מחוץ לבית?  לצאת לבלות? חיקרו את אותו עולם מסקרן בחוץ? עם יצר של הרפתקנות? תאוות הגילוי מפעמת בך? אם כך, את כנראה מתוך אותם אנשים שהם שייכים לארכיטיפ של פורצי הדרך והחלוצים, ובעולם היסודות הכוונה פה לומר שהכח בך הוא הכוח העושה שימוש באנרגיית העץ.

מה זה אומר אנרגיית העץ מבחינה מעשית? מבחינת בגדי נשים וטקסטיל בכללי?

התשובה היא שמתאימים לכם בגדים נוחים לשימוש יומיומי, דברים שהם הרבה פחות אל הכיוון של מראה יוקרתי או למשל אל מראה סופר אלגנטי, אלא דווקא דברים בגדים או טקסטיל בכללי שהולך יותר על תשדורת של הסקאלה של נוחות, שחרור התאמה אישית על זו הדרך…סגנון ספורטיבי, ובמושג של צבעים , מכיוון שכמו במאמר הקודם הסברנו שכל יסוד מקושר גם אל צורות או מקושר גם אל גזרות, אבל כמובן שכל יסוד גם כן מקושר אל צבעים מסוימים שהם במהותם נקשרים אליו ואדם שהוא מאותו יסוד שיבחר בשכל ללבוש בגדים עם הצבע המתאים אל היסוד האישי שלו ייהנה מהרגשה של שלווה והרמוניה, הרגשה שתשרה עליו בוודאות תחושה נעימה של נוחות תחושה של להיות בבית. אז התשובה עבור יסוד זה היא:

בגדים כחולים וירוקים, וכמו למשל מרקם של פרחים, וכן בעולם הדוגמאות פסים ובדים טבעיים.

אם את מקושרת אל היסוד הזה עשי בחכמה ותרוויחי את כל ההרמוניה שביגוד יכול לתת לך.

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0