כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בגדי נשים בצורה הרמונית, איך את עושה את זה ולמה זה טוב?

קו מנחה בכל תחום של קניה וצרכנות הוא, הוא להבין איך בעצם המוצר הוא אמור לשרת אותך ולא חלילה שיקרה ההפך ואת תמצאי את עצמך משרתת את המוצר שרכשת, ובנושא של טקסטיל וביגוד בכללי, ובעיקר ובפרט בתחום המאוד סבוך ובתחום המאוד לא פשוט של בגדי נשים, ישנה את התופעה המאוד לא בריאה הזו, שאישה קונה בגד ובעצם נוצר כמין מצב לא בריא של וואקום אותו אותה אישה מרגישה שהיא ממש צריכה למלא, מכיוון שהיא תנסה לעיתים לא רחוקות מדי לדחוס את עצמה בכח על בגד שהוא לא ממש המידה האמתית שלה, או שהיא תנסה לקנות בגד רחב שהוא ממש אבל ממש לא הטעם האישי שלה רק משום שיש איזו שהיא מודה שהיא מסתובבת כעת בחוץ על הבגד הזה או על הגיזרה הזו או כל מודה שהיא לא מתחברת אליה ברמה האישית בכלל והיא פשוט אפר לומר נכנעת אל הלחצים החברתיים או מאת החברות האישיות שלה או לחצים שהם בעצם וירטואליים כמו לחצים  מסוג של מודה שנוצרת ברשתות חברתיות וזה למה שאנחנו קוראים שהאישה משרתת את המוצר אותו היא קונה במקום שהוא ישרת אותה, לכן לפני כל קניה של בגדי נשים את צריכה לצאת עם חוויה של הרמוניה בבגד שבעצם או כאשר את לובשת אותו או כאשר את רוכשת אותו שההרגשה וכל האווירה שתהיה מסביב אל הלבישה שלו או לפני הרכישה שלו כאמור5 תהיה ברוגע נינוחות הרגשה של בבית במקום שטוב לך ובמקום שנעים לך בו, וזו בגדול הכוונה של לבישת בגדי נשים בצורה של הרמוניה.

במאמרים אלו אנו באים לענות על השאלה של בעצם איך כל אישה תדע איזה סוג של בן אדם היא בדיוק ובעצם אריך היא תדע אל איזה יסוד היא מחוברת ואיך בעקבות המידע הזה הלכה למעשה היא תוכל ליישם את זה בפועל על בחירה של בגדים בצבעים או בגזרות או בדוגמאות שממש מתאימים והם גם מכוונים אל היסוד הזה? והתשובה לשאלה הזו היא שצריך להתחיל את זה על ידי ניתוח ופילוח של אוכלוסייה, ובעצם במילים פשוטות זה אומר סדרה של שאלות שכל אחת תשאל את עצמה וככה היא תדע אל איזה יסוד היא באופן אישית מיוחסת וככה גם היא תדע איזה בגדי נשים יתאימו לה על פי המידע הזה.

השאלה הבאה בה אנו נעסוק במאמר של היום, היא השאלה הבאה:

האם את מאותם אנשים שהם מוגדרים כאנשים כריזמטיים אוהבי חברה? את אם התשובה לשאלות הקודמות היתה כן על כולם או אפילו אם התשובה היתה כן על רובם, ממילא בתוצאה ישירה סביר להניח, שאת מאותם אנשים שהם נשים ואנשים שהם לרוב נעימים וכנראה על פי כל זה הם שייכים לאנרגיית האש, מה זה אומר בעולם בגדי נשים להיות שייך אל אנרגית ויסוד האש? איך זה משפיעה בבחינת הלכה למעשה על עולם בגדי הנשים והטקסטיל והאופנה נשית והגברית יחדיו? התשובה היא שלפי אותם פסיכולוגים חוקרים את תורת הפנג שואי יוצא שאנשים מיסוד אש הם לרוב אוהבים סגנון לבוש דרמטי, צבעים של אדום, סגול, דברים שהם כאילו משדרים דברים בגדול וענקיים וכן הלאה.

וגם בעולם של הדוגמאות הצורות המתאימות ליסוד האש הם צורות של משולש, וכן הדפסים שמעוררים יצר מתפרץ כמו האש עצמה שהיא בעצם יצר מתפרץ כמו הדפסים שהם הדפסים של חיות (סגנון נמרי) בגדי גוף, ובעצם בכלל אפשר לומר שיסוד אש מתאים עם  בגדים מפתים וסקסיים.

כל דבר שהוא יצרי יתחסר ביחד עם יסוד זה.

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0