כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בגדי נשים בצבע כתום, מהו השדר הרגשי ולמה?

בעולם האופנה הכללי, ובעיקר בתחום של בגדי נשים, ישנם תמיד שתי אלמנטים שונים לגמרי אחד מהשני, יש את האלמנט הראשון שאפשר לומר שהוא היותר שטוח מבין השתיים, האלמנט הזה עוסק בעיקר בנראות ברובד החיצוני שלה, איך את נראית? האם הבגד יושב עלייך טוב מהבחינה הגופנית? צמוד או משוחרר או מרווח? זהו אלמנט מאוד מאוד בסיסי שבאמת אין בו עומק מסוים אלא הוא די שטוח, לעומתו יש לנו גם כן את האלמנט השני, שכל בגד הוא בעצם תצרף אחד מתוך פאזל גדול ורחב ממש של איך המראה שלך מתפרש בעיניים של מי שרואה אותך, בין אם זו חברה בתוך מפגש חברים כל שהוא, ובין אם לקחת לעצמך תמונה כל שהיא ובחרת להעלות אותה אל רשתות חברתיות למיניהם, כי ברגע הראשון שמשהו רואה מישהי אחרת נוצרת תחושה מסוימת, אן רגש מסוים כל שהוא, שכל החלקים של המראה שלך ושל הצבעים של הבגדים שלך יוצרים יחד, אנו נעסוק היום בעיקר בבגדי נשים בצבע כתום, וכרגיל בכל הסדרת מאמרים שלנו נענה על שתי השאלות, דבר ראשון איזה תחושה והרגשה הצבע הכתום מייצר כשהוא על הבגדים שלך, ואיה סיפור הוא מעביר אל כל מי שרואה אותך עם בגדי נשים בצבע כתום, והשאלה השנייה והיותר עמוקה היא למה? חמה הצבע הכתום מתקשר אל כל אותם רגשות ותחושות, מהו ההסבר וההתניה שגורמת לכל גבר או לכל אישה להציף תחושות מסוימות?

אז כתשובה אל השאלה הראשונה:

כתום – משדר אופטימיות, אנרגיה, עליזות, יצירתיות

כתום הוא גם צבע עליז, יצירתי, יש בצבע הכתום משהו מאוד חי ובועט, משהו של יציאה מהשגרה, משהו שמשדר פרץ של אנרגיה וחיות, ולכן חשוב מאוד שתדעי שכאשר את בוחרת לקנות בגדי נשים בצבע כתום או שכאשר את בוחרת בגד או שמלה או אפילו אביזרים כתוספת אל השיער שלך או אל התיק האישי שלך האפקט שנוצר שכל מי שרואה אותך, ובהרבה מובנים חשוב מאוד שתדעי שגם אפקט זה נוצר אצלך בהרגשה הפנימית שלך ובהרגשה החוויתית שלך את אותו אפקט של מסיבה, חיות עליזות ושמחה כסוג של שמחה מתפרצת.

כתום הוא גם נחשב צבע מאוד מושך. וכמו כן הוא גם תמיד מעניק אווירת מסיבות מהנה, ישנו עוד אלמנט ששונה בצבע כתום משאר הצבעים כיוון שהוא בנוסף  צבע חם, שמקושר אצל הרבה אנשים בראש שלו לעידוד הזדמנויות.

על פי רוב הטיפוסים שהם נחשבים כאוהבים ללבוש כתום בבגדים שלהם הם יהיו על פי רוב כלל יצירתיים, וכנראה גם אופטימיים, טיפוסים שהם נמרצים ועליזים, כמו כן הצבע הכתום הוא משדר אווירה של שינוי ולכן חוקרים בדקו ומצאו שאנשים האוהבים ללבוש כתום הם על פי רוב אוהבי ריגושים ושינויים. למרות שכנראה ואפילו אולי אפשר לומר שסביר שהם יכולים להיות אנשים מעט רעועים, כי כאמור בצבע כתום יש משהו שמעורר הרגשה של שינוי, ושינוי במהותו הוא חוסר יציבות, שינוי הקיים והמצב היציב, עדיין עם כל זה בגדי נשים בצבע כתום כן משדרים על כל הנשים הלובשות ומשתמשות בהם שהם נשים שהם באופי אנשים שאפתניים ונבונים.

ואפילו ישנם מומחים בתחום של בריאות הנפש שאומרים במפורש שמומלץ לבישה של בגדים בצבע כתום או אפילו להכניס אל החיים חפצים בצבע כתום לסובלים מדיכאון, וכן לאלו שהם צריכים להכניס אל החיים שלהם יותר שמחה וקלילות לחייהם.

כמו כן באותו משקל על הצג השני שלו עדיף להימנע מללבוש כתום כאשר אדם מרגיש מבולבל, או כאשר ישנה הרגשה כללית של אדם במצב תלוש וקלסטרופובי. כיוון שבצב זה, פעולה זו יכולה להחמיר בחילה או סחרחורת.

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0