כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בגדי נשים בצבע חום על כל גווניו המראה וההרגשה

יותר מפעם אחת כבר המאמרים שלנו עוסקים בניתוח שלב אחרי שלב עד שנבין את העניין שלכל בגד בכל קטגוריה שהיא, לא משנה בכלל מה, בין אם זה בגדי נשים או בגדי גברים או אפילו הלבשה עבור ילדים קטנים, לכל בגד יש תמונה שהוא משדר, כמין קליק שקורה ממש ממש ברגע הראשון שרואים אותו, והא זה שיוצר במוח של מי שרואה אותו סוג של תמונה ולאותה מונה יש סיפור מאחוריה, יש צבעים מאחוריה, וישנם גם המון רגשות מאחוריה, זו תמונה שמצלמת ממש ברגע אחד ויחיד, וכמו שאומר המשפט הידוע "אין הזדמנות שנייה ליצור שוב פעם רושם ראשוני" כמו תמונת חום דבר שנצרב בתודעה של כל אישה ואישה שרואות אותך, בין אם את חולפת על פנייה ברחוב, בין אם זה חבר או בין אם זו חברה שלך במפגש לש חברים כל שהוא, או אפילו בסתם יום ממש רגיל ומש שגרתי ביום עבודה שלך בין החברים, א אם את מצלמת תמונה שלך ומעלה אל אחת מתוך רבות מהרשתות החברתיות שיש כיום, בין אם אותו עמוד של רשת חברתית עוסק באופנה או בבגדי נשים או סתם אם זהו העמוד האישי שלך בפייסבוק למשל, ברגע הראשון שמשהו או מישהי רואה תמונה שלך נוצר בראש איזה שהוא רגש וסיפור כל שהוא מתנגן אצלו בראש.

הנושא של היום יהיה הצבע החום

וכמו כל פעם במאמרים שלנו אנחנו נעבור שלב שלב על שתי הנקודות כמו בדרך כלל

הנקודה הראשונה היא תהיה כרגיל הנידון של איזה מין רגשות הצבע החום יש בכוחו להציף בעיניים של כל מי שרואה אותו או אפילו בראש של האישה הלובשת בגדי נשים בצבע חום, איזה סיפור ותחושה הצבע הזה מעביר אל כל שאר העולם החוזה בו (ולא דווקא בבגדי נשים עצמם אלא גם באביזרים לשיער או אביזרי אופנה בכללי)

וכמו כל פעם הנקודה השנייה שלנו היא תהיה השאלה למה? למה הצבע הזה יוצר את כל אותם תחושות, ואיך בגדי נשים בצעים של חום יכולות לספר סיפור על עצמם, על הנשיות שלהן, או על האופי שלהן בכללי.

אז בא נתחיל בצבע החום:

הרגשות שהצבע החום מעורר באנשים:

חום – הוא צבע האדמה, משדר אמינות, חוזק ויציבות

אנשים שאוהבים ללבוש את הצבע החום הם מעט שמרנים, והסיבה לפי חוקרים של מח האדם שבדקו את העניין וגילו שמכיוון שהצבע החום  הוא מקושר אל אדמה, אדמה זה סמל דבר יציב כמו שאומרים את המשפט "יציב כמו סלע"  וכל המושג של שמרנות, היא מלשון של לשמר, להחזיק את הקיים כמות שהוא, לא להיות בדרך כלל בן אדם או אישה שהם פתוחים אל שינויים באשר הם.

כמו כן לדבריהם של המומחים בתחום של חקר המוח וכל הפרשנות של השפעת צבעים בבגדים בכללי ובבגדי נשים בעיקר על החלק הרגשי בראש של כל אחד ואחת מאתינו הם מוספים ומלמדים אותנו שאנשים הלובשים ראו לובשות בגדי נשים בצבע חום הם לרוב אנשים שהם  מכבדים סמכות ואת המבוגרים מהם, וכמו כן אלו הם אנשים שעל פי רוס הם תמיד מחפשים שלום, כוח ויציבות בכל דבר, מכיוון שאדמה וקרקע חות המשמעות שזה נותן עלייך של אישה עם יציבות זה גם אומר עלייך שאת אישה עם כוח, סלעית אדמתית ובמילים פשוטות- אישה עוצמתית!

כמו כן יש את עניין האמינות מכיוון שאישה בשמלה חומה או למשל גבר במעיל חום או חולצה בצבע חום נותנים רושם אמין, וגם רושם של בן אדם שהוא אינטליגנטי ורציונלי.

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0