כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בגדי נשים בצבע אפור, הצבע המאוזן, מהו סודו?

אפילו שבחיי היום יום שלנו כאשר אומרים על משהו שהוא "אפרורי" בדרך כלל ברוב המקרים אם לא במאה אחוז מתוכם, המשמעות והקונוטציה של משפט זה היא תהיה שלילית, כי המשמעות של משפט זה תהיה בדרך כלל משעמם, חסר חיים, חסר כל גרם של ייחוד כל שהוא, אבל כל בעצם מטרת המאמר היום היא להסביר לכל אחת שקוראת את זה שאולי זה כאשר מתארים אופי של בן אדם זה נכון, אך כאשר העיסוק והנושא הוא בגדי נשים, שם לאפור יש בהחלט אמירה חזקה, ואפילו אפשר לומר אמירה עוצמתית, כרגיל בכל הסדרת מאמרים הזאת נתחיל בדיון בשתי השאלות המרכזיות הם דבר ראדון איזה אמירה יש לבגדי נשים בצבע אפור על כל גווניו, ובחלק השני בעצם ננסה להסביר למה הצבע האפור משדר ומספר את הסיפור שהוא מספר, ועל אילו סוג של התניות הוא יושב שכל העולם פחות או יותר נמצא בהם.

אז בייחס אל השאלה והנושא הראשון מה הצבע האפור משדר:

אז צבע אפור – משדר איזון, שלווה, בגרות

לפי הרבה ניתוחים של חוקרים אם לאדם יש הרבה בגדים אפורים זה בדרך כלל אומר שהוא רוצה להישאר בלתי נראה.

אבל השימוש במושג "בלתי נראה" בהקשר הזה אין משמעותו בהכרח על דרך השלילה של בלתי נראה כמו אישה שאין לה כלל אישיות, או למשל אישה שהאופי דלה הוא כבוי ולא מעניין כלל, או אידה שהסגנון שלה בבגדי נשים הוא משעמם וחסר כל ייחוד, ממש ממש לא.

בלתי נראה בהקשר הזה מסמל שתי דברים מסמל בגרות, וגם מסמל כח.

והכוונה במסמל כח ובגרות זה שיש פה אמירה שאת אישה שכל כך בטוחה בעצמך וכל כך בטוחה בסטייל וביופי הפנימי וגם החיצוני שלך, שבעצם את לא צריכה כלל להבליט את עצמך, את מרגישה שאת כלל לא צריכה לעשות שום מאמץ ולשים דגש גס בשביל שיהיה לך נוכחות באירוע או בחדר או בכל מקום שלא תהיי שם,

אפור בכללי על כל גווניו מסמל שלווה, רב-מימדיות ובגרות. ובמילים אחרות אישה שאוהבת ללבוש או נוטה למשל לקנות בגדי נשים בצבע אפור יש לה אמירה של "יש בי עומק, יש בי הרבה תוכן, ואני לא מרגישה צורך או הכרח לצעוק אותו בקול רם"

למשל גברים רבים בגיל העמידה לובשים חליפות אפורות, וכן נשים בוגרות נוטות ללבוש שמלות אפורות.

ועוד נקודה חשובה הקשורה לבגדים בכללי בצבע אפור לבגדי נשים בעיקר בצבע אפור, שחייב לשים לב שצבע אפור זה צבע ניטרלי, וצבע ניטרלי זה במידה מסוימת לא אומר כלום, אך באותה נשימה זה אומר הרבה מאוד, כי מכיוון שמדובר בצבע ניטרלי, אז יהיה קשה מאוד לאפיין את האישה שמעדיפה את הבגדים או השמלות שלה בצבע אפור. לעיתים, אותה אישה היא טיפוס קונפורמיסט שמציית לחוקים בשקט, ובקבלה מוחלטת שלהם, אישה שהיא נבון, ובמידה מסוימת שמלה או חצאית או אפילו לצורך העניין שלנו- עליונית בגווני אפור מצביעה על טיפוס שהוא מופנם ולא מחצין רגשות.

אבל ברוב המקרים, לפי התפיסה האנושית של רוב הנשים ולא משנה מאיזו מדינה בעולם הן, אישה שהיא באופן רציף ודי קבוע מעדיפה לקנות או לבחור את בגדי הנשים שלה ואת האביזרים שלה גם כן כמו תיק משקפי שמש סרט לשיער ועוד, בצבע אפור, היא כנראה מישהי שלא בהכרח אוהבת למשוך תשומת לב גדולה מדיי, וכמו כן כנראה שהיא מנסה לשמור על ניטרליות. בכללי, לא משנה אם זה דיון פוליטי כל שהוא, או סתם שיחה בין בנות.

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0