כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בגדי נשים- איך להתאים את הבגדים על פי היסוד האישי שלך

בסדרה הנוכחית של המאמרים אנו עונים על השאלה החשובה איל בעצם משפיע הפנים על החוץ? בעולם של טקסטיל אופנה ושאר בגדי נשים, חשוב לדעת שחוץ מהמראה השטוח וההתלהבות שבאה איתו שיכולה גם כן היא לפוג אטחרי פרק זמן שהוא לא פרק זמן גדול יותר מדיי, ישנו גם עניין של פנים שאם תבינו אותו ולאחר שתבינו אותו את גם כן תלכי בעקבותיו והוא גם יוביל אותך וגם ינחה אותך, ממילא במחשבה על הטווח הרחוק במחשבה על העתיד את בוודאות תצאי ממש נשכרת ממנו מכיוון שהעניין של החיבור הפנימי וההרמוניה שאת תוכלי להרוויח בלבישה לש כל בגד על פי היסוד האישי שלך שמותאם לך הוא תחושה לש נוחות וגם כן תחושה של התאמה שתלווה אותך בוודאות אל אורך זמן רב ולא תפוג במהרה כמו שההתלהבות הרגעית ממראה חיצוני לש בגד תפוז די במהירת כמו שכל אחת ואחת מהקוראות שלנו בוודאות יודעות הלכה למעשה עם נסיון על בשרה בצורה של נסיון אישי, חוויות שהם בהחלט לא נעימות ומשאירות איתם טעם חמוץ ולא נעים של אכזבה, ובמקרים לא מעטים במקרה שאת הוצאת סכום כסף גדול על מותג שהוא ממש ממש יקר או על מותג שהוא כעת במודה מאיזה סיבה שלא תהיה, וההנאה והכיף פגו ממנו מהר ואותה תחושה חמוצה ולא נעימה נשארת איתך על כל פעם שאת פותחת את הארון בגדים האישי שחלך ורואה את אוות בגד ונזכרת בכל הסיפור שהיה סביב כל הקנייה של אותו בגד.

וכבר הסברנו שהתהליך שלם או של כל אחת אחרת שרוצה לדעת לפחות בהקשר של אופנה ובהקשר של בגדי נשים איזה יסוד היא איך עליה להתלבש או על אילו בגדים כדאי לה לתת את העין שלה שיתאימו אל היסוד האישי שלה וככה יצרו את אותה תחושה של הרמוניה, הדרך להגיע אל הבנה זו היא על ידי שאלות, בעצם על ידי סוג של מבחן כזה, ובכל מאמר שדלנו אנו עוסקים בשאלה אחרת ובעצם ככה יוצא שעל ידי זה כל מאמר אחר אנו עוסקים ביסוד אחר.

היום נעסוק בשאלה וביסוד הבא:

האם את היא אחת מכל אותם אנשים המוגדרים על ידי הסביבה שלהם או על ידי חברים הקרובים שלהם כאנשים שהם שמרנים, או אולי מאותם אנשים שהם נוהגים לפייס? להזין את הסביבה ובעצם למלאות את כל החסר בוואקום של הסביבה האישית שלהם? וכנראה אולי את גם טיפוס שאוהב ממש להרבות להישאר בבית? אם התשובה על כל שאלות אלו היא כן, או עם לפחות התשובה על הרוב מתוך כל שאלות אלו היא כן אז כנראה שאתם הם אנשי השלווה, ובמושגים של אנרגיה ובמושגים של יסודות זה אומר שאותה קבוצה של אנשים שייכים לאנרגיית האדמה.

מה זה אומר להיות שייך אל יסוד האדמה בעולם האופנה והבגדי נשים והלבוש בכלל? איך מתרגמים את זה אל מושגים שהם מושגים מעשיים?

התשובה היא שלפי היסוד הזה כנראה שסגנון הלבוש שלכם מאופק, קלאסי, בסגנון שהוא על פי רוב סגנון שמרני, ובעולם הנוחות והגזרות זה אומר- בגדים נוחים, שבהם אתם מרגישים בטוחים, וכמו כן בהם אתם מרגישים עטופים כמו חמימות של הרגשת העובר בתוך הרחם של אמא שלו בהריונה, ובגזרות וסגנונות זה אומר סגנון של בייסיק וכמו כן זה בנוסף לזה גם אומר שימוש בבדים בסיסיים, טקסטורה של בדים עם צורות מרובעות גם מקושר ומתאים וגם מתחבר אל יסוד האדמה שאת נמצאת בו, וכמו כן בליטות בצבעים של חום וצהוב שאלו הם צבעים שמקושרים בצורה ישירה אל יסוד האדמה, בגדי נשים

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0