כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לחורף 2024 כבר הגיעו!

בגדי נשים- איזה צבע הכי משדר יוקרה? ולמה?

לכולנו יש מסרים ישנים בראש שלנו, כמעט תמיד אלו הם דברים שגדלנו עליהם, וההקשרים שלהם נוצרו בראש שלנו שנה אחר שנה ברצף ובמתינות מהילדות ועד היום שבו אנו נמצאים כיום, גם בעניין של יוקרה, ישנם דברים המסמלים יוקרה, שהם סמל סטטוס של יוקרה, בגדי נשים מפוארים, מכוניות פאר, מותגים מפורסמים אשר יש להם שם של מותגים יוקרתיים בכל העולם כולו, וגם לכל אישה אשר באה לקנות בגדי נשים לאירוע מסוים חתונה כל שהיא, או כל אירוע אשר בו את חפצה להיראות יוקרתית, ובכללי לשגר יוקרה למצלמה, ולהישאר גם כן יוקרתית אחר כך בתמונות שצולמו ויישארו לנצח במרשתת.

אז במסגרת סדרת המאמרים שלנו שבהם אנו לוקחים כל פעם צבע שונה ומנתחים אחד אחד מכל צבעי הקשת הבסיסיים אחד לאחד, היום נעסוק בצבע מוכר צבע חזק, שיותר מכל משדר את אותה תחושה שאנו כל כך אוהבות להרגיש, אפילו אם לרגע אפילו אם רק אחת לכל כמה ימים או למשל אחת לשבוע, ולפעמים קורה שגם אחת לחודש או אפילו יותר- הרגשה של יוקרה, הרגשה שאני יוקרתית, לא כמו כולם רמה מעל האישה הממוצעת, פשוט לשדר יוקרה.

הצבע הזה הוא צבע השחור, וכרגיל בכל הסדרה בה אנו עוסקים, נבחן את שתי הנקודות הכל כך קריטיות להבנה של זה, נקודה ראשונה נרחיב ונסביר אילו רגשות הצבע השחור משדר גם לכל מי שרואה בגדי נשים בצבע שחור וגם לאישה הלובשת או קונה בגדי נשים בצבע שחור, איזה מסר, איזה סיפור הצבע הכל חזק הזה מספר, והחלק השני הוא בעצם ניסיון קלוש אפילו, להסביר ולגעת בנקודה של למה כל זה התחיל ולמה שחור מקושר אל כל הדברים והרגשות והדימויים אליהם הוא באמת מקושר, על אילו התניות במוח של כל אחת ואחת מאיתנו נקודה זו יושבת, והאם באמת נקודה זו היא תלוית חברה או מדינה או תלוית תרבות בכללי.

אז הצבע השחור – משדר יוקרה, כוח, רצינות ואינטליגנציה

שחור צבע אלגנטי ונצחי. משדר כלפי הסביבה על רצינות. משדר על בסיס קבוע כל שהוא, שבעצם כאשר את בוחרת שמלה או חצאית או עליונית בצבע שחור השדר שיוצא ממך או מהבגד או מהאביזר של הוא –אני קבועה, אני יציבה, יש בי כוח שהוא כוח נצחי- והכי חשוב –התכונות שלי הם נצחיות והם לא חלשות או לא נבהלות מכל משתנה קטן או גדול, יש בי תוכן אמיתי שמדבר ועומד בעד עצמו ולא משתנה או נבהל מפגעי וממעברי הזמן שחולף, זה מה שבגדי נשים עם שחור מספרים לסביבה שלך עלייך.

לרוב אנשים  או נשים שמעדיפים ללבוש בגדים שחורים הם סוג של אנשים שהם שאפתניים, תכליתיים אך גם רגישים. ככלל, הם כנראה יהיו אנשים שהם רגשיים ונרגשים בקלות, אם כי לעיתים קרובות הם כנראה יהיו בחוויה או במצב שהם מנסים להסתיר זאת.

מה שהצבע השחור עושה זה שהצבע שחור עוזר להם להחליף את תשומת הלב של הסביבה מהופעתם החיצונית לאישיותם מכיוון שתכונות פנימיות של אדם חשובות להם ביותר, ובעצם הם מרגישים שהאני הפנימי שיש בכל אישה ואישה מאותן קבוצות הוא זה שצריך לדבר והוא זה שצריך לפרוץ החוצה, ולכן ישנו תועלת בלבישת בגדים שחורים.

כמובן אי אפשר להתעלם שהיום בגדי נשים בצבע שחור זה באופנה מכיוון שזה הופך אנשים לרזים יותר אופטית בעין, ואין דבר שלהרבה נשים היום יותר חשוב מאשר שבתמונה שעולה לאינסטגרם או לפייסבוק תהיה להם חזות צרה וחטובה והבגד השחור משרת את המטרה הזו.

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

סל הקניות שלי
0

Proin ullamcorper pretium orci donec necscele risqueleoam massa dolor imper dietnec consequata congue idsem maecenas malesuada faucibus finibus.

כתובתינו

Uluwatu Jimbaran ST, 1919 - Bali, Indonesia

חייגו אלינו

+62 212-345-321

יצירת קשר

deva@mail.com