כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בגדי נשים – אופנה היא כמעט כמו דת, בשבילי לפחות כי לדעתי אישה היא לעולם לא יותר מושכת מכשהיא מרגישה בנוח

בבגדים שלה וזאת האמת .

תקני פחות, תבחרי טוב ותעשי את זה בעצמך , ואת צריכה להבין את זה שאופנה היא לא בהכרח על תוויות, זה לא על מותגים, אלא על משהו אחר שמגיע בתוכך את יכולה למצוא רעיונות אופנה רבים, להישאר אופנתי במסגרת התקציב שלך. צורי הצהרת אופנה משלך עם רעיונות אופנתיים ופשוטים שלך.

אם את עצובה , תעצבי עוד לוק

במטרה להיות בלתי ניתן להחלפה, עלייך להיות שונה ומיוחדצ בעולם שלך בתנאים שלך ובעיצוב אישי רק לך , לשים תמיד נגיעוצ שח קסם על כל לוק, לאופנה יש שתי מטרות: נוחות ואהבה. היופי בא כשהאופנה מצליחה. הסטייל שלך והבחירות שלך בבגדים מאוד חשובים לך ולסביבה שלך, את מחליטה איך את רוצה להראות, אין בחורה לא יפה , יש בחורה מחליטה להיות לא מוטפחת וזה משהו מעצבן לדעתי .

הצבע הטוב ביותר בעולם הוא הצבע שנראה עלייך טוב , וזה ממש נכון ומדויק, יש שלבים שאת צריכה לעשות אותם לפני שאת יוצאת מהבית , את צריכה לבדוק את הלוק שלך מכל הזוויות , לבדוק אם הוא מגוהץ טוב ונראה שהוא טוב, הפשטות באה כשאת מטופחת נכון ויודעת בדיוק לבחור צבעים נכונים ולשלב גם בין צבעים , זה טוב גם אם לבשת צבע שלא אוהבת בכללי וזה מוסיף לך לאופי הרבה דברים חשובים , לחשוב חוץ מהקופסה תמיד, תמיד לנסות דברים חדשים וומוזרים לנו , ותזכרי פשטות היא המפתח לאלגנטיות אמיתית כי כשאת לא מזייפת ולובשת משהו שאת לא אוהבת את לעולם לא נראת פשוטה, את בטח נראת מזויפת ואלף אפיקטים שאת לא צריכה אותם בכלל כי את יפה מאוד בלי .
אופנה היא כמו ארכיטקטורה. מדובר בעניין של פרופורציות את יכולה להיות מהממת בגיל שלושים, כובשת לבבות בגיל ארבעים ואישה שלא ניתן לעמוד בפניה למשך כל חייך , כי לאישה יש את הגיל שמגיע לה. בתור אישה את יכולה לשחק אותה תמיד חכמה ולהיות חזקה בדרך שלך, מספיק שתדעי אצ זה ולהתנהג בהתאם, אישה יכולה להיות לבושה מידי, אבל לעולם לא תצליח להיות אלגנטית מידי , את חיה רק פעם אחת, לפחות תהיי משועשעת , אלגנטית , משחקת אותה בכל פעם מחדש עם לוקים שכובשים את הלבבות , אישה צריכה להיות שני דברים קלאסית ומהממת וזה את יכולה לשדר אותו דרך הלוקים שלך והבגדים שאת בוחורת לעצמך כל פעם מחדש . ולדעתי האישה האופנתית לובשת את הבגדים , זו לא הבגדים שלובשת אותה, נשים מאמינות בכנות שהן מתחפשות לגברים או לעצמן. האמת שהם מתלבשים רק כדי להרשים נשים אחרות, מבחינתי? סגנון הוא לבוש המחשבות, אם אישה לבושה רע, השמלה מורגשת. אם היא לבושה ללא דופי, הבחינה באישה . כי לאורך השנים למדתי שמה שחשוב בשמלה זו האישה שלובשת אותה.
הזנחה בלבוש היא התאבדות מוסרית. ובינינו ? כמה פעמים עמדת מול ארון מלא בגדים ומיררת שאין לך מה ללבוש? המחלה היא בדרך כלל שאת לא יודעת מה ללבוש! החדשות הטובות הן שאפשר ללמוד את זה. שימוש בגזרות המחמיאות, הצבעים המתאימים, השילובים והטרנדים הנכונים כדי שהמראה שלך יהיה מעודכן ואופנתי את צריכה קודם ללמוד סטיילינג אישי או פשוט לעשות סטייל משלך , הסטיילינג הזה ילמד אותך להביע את עצמך בצורה הטובה ביותר . שיפור המראה החיצוני בעזרת סטיילינג יכול לעשות את ההבדל שיסגור את העיסקה בחיים האישיים והעיסקיים והוא ידוע כמסייע לשיפור הביטחון העצמי. אופנה זה מה שלובשים. מה שלא אופנתי הוא מה שאחרים לובשים, וזה לא כי הבגדים לא יפים או באמת אופנתיים בגלל שזה מאחרים ולא משלך , אנחנו לא רוצים להעתיק ההפך אנחנו רוצים להיות שונים.

כל בגדי הנשים, בכל גיל ובכל מדינה, הם רק וריאציות על המאבק הנצחי בין הרצון להתלבש לבין הרצון הבלתי מודע להתפשט. ולצערי רוב הנשים היו מעוניינות להתלבש בדמיון, אך להביט לצדדים על כל אישה שעושה זאת.
מישהו אמר שלבגדים יש שפה אוניברסאלית. אפשרויות לבוש לעולם אינן שרירותיות. אפילו כשאת טוענצ שלא אכפת לך איך את מתלבשת , את עושה בחירה דרכה אתה מנסה לתקשר משהו.

להיות בסטייל בעולם שלך

אחד הגורמים המשפיעים ביותר על עולם האופנה והטרנדים השולטים בה מפעם לפעם הם קבוצת האנשים המפורסמים, את הבלוגרים והבלוגריות, היום איך שאנחנו רואים יש מלא טרנדים חדשים ברשתות החבריות, בין אם זה טיקטוק, או אינסטגרם , וגם פייסבוק! שמשפיעים על הצעירים שאין להם ידע וראש כמו המבוגרים וזה לפעמים לא משפיע לטובה , להפך לרע

אנחנו כבנות יכולים להעתיק כל דבר וכל אוטפיט משחקנים, דוגמנים ודוגמניות, מגישי טלוויזיה, כוכבי ריאליטי וכל מי שבעצם מופיע מול קהל או מול מצלמות הטלוויזיה והקולנוע, מספיק על מנת שיזוהה ברחוב על ידי עוברי אורח. טרנדים פתאומיים בעולם האופנה תמיד יש וכל יום כמעט יש טרנד ששובר את הרשתות וגם את השוק בכללי , כמו לדוגמא טרינד הלביזירים האורכים ששבר כל השוק והיה סולד אוט בכל החנויות. המפורסמים הם מושא לחיקוי והערצה של אלפי אנשים, ובכללם בעיקר ילדים ובני נוער אשר מחפשים ללא הרף אחר מושא לחיקוי כזה או אחר. כאשר שחקן ידוע ובעל קהל מעריצים ומעריצות גדול מחליט שהוא לובש בגדי מעצבים מבית היוצר של מעצב ספציפי כזה או אחר, מספיקים כמה ימים ותמונה וחצי במדורי הרכילות על מנת שכל אותו קהל מעריצים ינהר לחנויותיו של אותו מעצב ויבקש לרכוש גם הוא את בגדיו, כנראה על מנת לחקות את הסלב האהוב עליהם. הטרנדים בעולם האופנה אינה תופעה חדשה או מקומית. בכל רחבי העולם מתנהל עולם האופנה בצורה כזו מזה שנים רבות, לרווחתם של כל הצדדים הנוגעים,עולם האופנה הוא הניסיון לשלוט ולהכתיב את הטרנדים הללו באמצעות עולם הפרסום והתקשורת. כך, יכולים מעצבי אופנה כאלו או אחרים או רשתות אופנה מסוימות, להחליט עבורנו אילו טרנדים ישלטו בשוק בתקופה הקרובה, קוקו שנל אמרה פעם: "אופנה חולפת, סטייל נשאר" אז חשוב לפני שאת קונה בגד מסוים תזכרי שכל עולם התקשורת הזה חא בדיוק אמיתי ויש מלא זיופים רק בגלל עניין כספי ורווחים ועולם פרסום גדול כזה , תקני סטייל, לא אופנה.
האופנה חולפת במהותה ולכן לא כדאי לבסס את המלתחה על  טרנדים בלבד כי רב הסיכויים שנשאר עם מלתחה לא רלוונטית בשנה הבאה.פריטים בסיסיים,אותם פריטים שיאפשרו לנו מקסימום שילובים במינימום פריטים וישארו עמידים בפני תנודות האופנה. באביזרים שונים בכל פעם ישנה את המראה מקצה לקצה תוך מינימום הוצאות  ובעיקר תוך הדגשת סטיילינג שונה וייחודי. סטיילינג נכון יכול לעשות את ההבדל בין  שמלה אחת משעממת להופעה מרגשת ושונה בכל פעם. וחשוב לזכור לפני שאת רוצה לקנות ומתלבטת בין אם לעשוצ עיצוב איי אצל מעצב או פשוט ללכת לקנות מחנות תטך כמה דקות ואז הביתה, תחשבי נכוןכי המעצבים, עובדים שעות וימים על הכנת דגם מסוים, בחירת הבדים, הצבעים, התפירה, הגימור. בסופו של התהליך עלות הבגד הייחודי הינה גבוה ביחס לבגדים הנמכרים ברשתות האופנה. עובדה זו  גורמת לצרכנים רבים לחזור אל רשתות האופנה ולבחור את האיזון בין קנייה אצל מעצבים לבין קנייה אצל רשתות אופנה שונות. קנייה איכותית הינה קנייה של בגדי מעצבים. גם אצל המעצבים ניתן למצוא רמות שונות של מקצועיות ואיכות וכי בשנים האחרונות ישנם יותר ויותר מעצבים מוכרים. אך למרות גדילת כוחם של בגדי המעצבים ומיתוגם הגבוה עדיין מתקשים מעצבים , בעיקר מעצבים צעירים לעמוד למול כוחן של רשתות האופנה השונות.

מי מאיתנו לא רוצה לקבל מחמאות ולדעת שהסיכוי נמוך להיתקל במישהי אחרת עם אותם פרטים ייחודים אשר נוצרו על ידי מעצב בגדים? מי מאיתנו לא רוצה להוסיף לארון הבגדים פריטים ייחודים אשר עוצבו על ידי מעצב אופנה מוכשר ולשלם מחיר של רשת חנויות מקומית? אז לא צריך יותר לטוס לפריז בכדי לקנות בגדי מעצבים. כיום בישראל ניתן למצוא מגוון גדול של בגדי מעצבים גם במכירה ישירה באינטרנט, במחירים מוזלים באתרים ייעודיים וגם בחנויות בגדי מעצבים אשר משווקות פריטים ייחודים וקולקציות שלמות עבור אותם מעצבים אשר עמלים בייצור בגדי מעצבים ולא בשיווקם. בגדי נשים

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0